Arduino Newbie: альтернативний безпаперовий макет

Я абсолютно новий для arduino. Я створив схему з використанням паяного брелока. Але, очевидно, з'єднання втрачають або не так добре, як припарений рішення. Тому мені було цікаво, оскільки я також є новим для схем, що є найпростішим

10
Я виявив, що з товстими монтажними розтяганнями (~ 20AWG твердого тіла) і з новим макетом зв'язки насправді досить міцні ("падіння доказ"). Дуже легко, як мінімум, для малих схем - стиль deadbug
додано Автор Alastair, джерело

7 Відповіді

Макетні плати призначені для розробки та тестування. Коли ви все в порядку з вашою ланцюгом, тоді припадаєте це.

Ваші альтернативи:

Точка-точка

Просто приєднайте безпосередньо компонент до компонента. Ви можете організувати свій компонент для мінімального простору та мінімальної довжини проводки. Може бути дуже елегантно (залежить від ваших здібностей) і не вимагає жодної дошки.

Point to point example

Перфорація дошки

Для персональних проектів ви можете використовувати перфоровану дошку, щоб розмістити всі свої компоненти. Потрібно планувати розміщення компонентів і проводки (ви можете намалювати себе в кутку). Легко зробити.

Arduino pro mini

Розширювальний щит

Це перфорована дошка на щиті, так що ви просто підключіть її до свого Arduino Uno. Відмінно, якщо вам потрібен легкий доступ до великої кількості шпильок Arduino. Мінуси: мало місця для компонентів. Є версії з міні-макетом замість перфорованої дошки.

Expansion shield

КСП

Ви можете зробити свій спосіб друкованої плати, але це важко і занадто багато роботи. Використовуйте його лише для високого обсягу виробництва. Це вимагає багато підготовки та небезпечних хімікатів.

PCB

Корисні посилання (YouTube)

15
додано
Пайка «точка-точка» більш широко відома як «Dead Bugging».
додано Автор Majenko, джерело
@Tristan Виготовлення друкованої плати - це порядок набагато складніше, ніж використання перфорованої дошки. Для цього треба було освоїти більше програмного забезпечення, більше вирішити проблему (маршрутизацію) та більше розглянути (фізичні параметри компонента). Використання перфорованої дошки простіше: просто опустіть компоненти на дошці та грайте з ними, поки не отримаєте акуратну конфігурацію. Потім припой Кінець історії.
додано Автор user31481, джерело
Re: PCB варіант, ви виберете вибір: Прототипні магазини, як Fritzing, Seeedstudio, або MacroFab, які будуть виробляти власний дизайн друкованої плати (тільки сама PCB, або навіть збирати і розмістити всю збірку!) За дуже обґрунтовані витрати і ніякого мінімального замовлення. Це заощаджує вам біль і витрати на спроби травлення та усунення неполадок у вашій власній друкованій друкованій платі з використанням шкідливих хімічних речовин у вашій кухні або на задньому дворі.
додано Автор pendjer, джерело
@LookAlterno Я не заперечую, що проектування друкованої плати важче, ніж використання perfboard. Я просто вказую на те, що існують недорогі способи одержання друкованої плати, яка не включає в себе персональну хімічну експозицію та підготовку, яку ви пропонуєте - це не так складно, як ви це робите. Якщо ви можете створювати файл Gerber (який ви можете зробити з вільно доступним програмним забезпеченням або безпосередньо на деяких веб-сайтах провайдерів!), Який створює правильний зв'язок, є магазини, які будуть обробляти фактичне виробництво для вас дуже низько (як це було всього за десятки від доларів).
додано Автор pendjer, джерело
@LookAlterno Оскільки я не вийшов з місця на попередній коментар, те, що опція PCB не дає вам, - це свобода для налаштування або переробки дизайну, що вимагає нової виготовлення. Ви можете зарезервувати крок PCB, якщо у вас є дизайн, який більш-менш завершений і готовий бути в постійній формі.
додано Автор pendjer, джерело

Наступним кроком від макету є або матрична дошка, або стрічка.

Матрична плата являє собою друковану плату з сіткою (матрицею) отворів у 0,1 "сітці з мідними кільцями навколо них для пайки.

enter image description here

Дошка для смуги (також відома як торгова марка Veroboard) виглядає як матрична дошка, але отвори об'єднані у довгих смужках, трохи схожих на макет. Ці смуги запускають довжину дошки, і ви повинні розбити стрічки (є спеціальний інструмент, який ви можете використовувати, але більшість людей просто використовують невеликий буровий розряд) у схему, необхідну для вашої схеми.

enter image description here

Так, обидва з них потребують пайки - так що тепер настає час, щоб поговорити, як припаяти. В Інтернеті є безліч навчальних програм та відео, які допоможуть вам впоратися з цим (хоча і не торкайтеся гарячого кінця ...). Не бійтеся зламати ваші перші спроби, пайка займає практику, щоб отримати це правильно - і допомагає користуватися потрібними інструментами.

Отримайте напівпристойний паяльник - не залізний сантехнік, а належний електронний. Ви можете отримати базові досить дешеві. Я почав працювати з одним з таких дешевих Antex:

enter image description here

Якщо ви можете це собі дозволити, перейдіть на контрольовану температуру. Це полегшує пайку, оскільки ви менш імовірно піднімете прокладки з перегріву.

І останній ти захочеш отримати пристойну пайку. Я використовую припой 0,7 мм з каніфолічним каніфолем. Не використовуйте припой, який не має ядра потоку, тобто для сантехніки.

Маючи флюсу ручку (електронний потік, що не сантехнічні потік) допоможе вам вийти з деяких складних ситуацій з вашої пайки, а також. Додавання флюсу робить припой вести себе самостійно. Без додаткового потоку це може мені трохи неслухняне. Крім того, деякі отпайки кіс і, можливо, розпаювання насос може бути корисним (я вважаю за краще використовувати кіс більше, ніж мій насос в ці дні).

enter image description here enter image description here

6
додано

Один із варіантів, який мені подобається, - "дошки", як з міді, від систем прототипу Busboard . Деякі з їхніх моделей мають макети, подібні до паяних брезентів, але припаяні, і тому більш міцні та стабільні, при цьому використовуючи ваш дизайн накладки pin-for-pin:

enter image description here

Я люблю їх, тому що, як і багато людей, я перші прототипи ранні версії на одній або декількох розкладах, і вони мають однакову розкладку отвору, навіть до паралельної потужності і земля поруч з боків. Дуже зручний і доступний у декількох розмірах та інших конфігураціях.

3
додано

Щоб зробити це легким, ви можете придбати так звані проточні щити для Arduino, як показано нижче.

Перевага в тому, що ви можете прикріпити її прямо на вашому Arduino (Uno/Mega), і ви можете солдатів додаткових компонентів на проті простору.

Proto shield

3
додано
Це не дурні питання ... коли я почав півроку тому, у мене були ті ж проблеми. До речі, я ніколи не використовував такий протокол. Але так, вони мають однакові зв'язки. (Я використовував звичайні щити, тобто щити, які ви можете дотримуватися на вершині Arduino Uno або Mega, з попередньо встановленими компонентами, наприклад для SD-карти). Але з профі-щитом ви можете додати свої власні компоненти.
додано Автор Pat, джерело
Я знаю, що є дошки з попередньо зібраними датчиками, але я сумніваюся, що це саме ті, що вам потрібні. До речі, ви можете зазвичай складати кілька дошок один на одного, але я сумніваюся, що ви знайдете точно потрібну конфігурацію. У такому випадку я б використовував проточний щит (якщо вони можуть вміститися на одному проточному щиті).
додано Автор Pat, джерело
і зв'язок буде такою ж, як і на борту? чи я повинен внести деякі зміни? як я сказав, що я новим у всьому цьому. Вибачте, якщо моє запитання звучить тупо
додано Автор hmijail, джерело
Я в основному хочу підключити чотири датчика. І я не можу зрозуміти, як це робити без борту. Я хочу підключити датчик вологості, релейну дошку 5В, піровий датчик і електромагнітний клапан. Як ви думаєте, є щось подібне до щита?
додано Автор hmijail, джерело

enter image description here Use wire wrap for quick and easy prototyping.

2
додано
Ласкаво просимо до біржі ставок Arduino. Будь ласка, відвідайте сторінку arduino.stackexchange.com/Tour , щоб максимально використати можливості цього сайту. Це інтригуюча ідея. Хороша презентація відповіді.
додано Автор SDsolar, джерело

що найпростіший

для більшості людей макет є найпростішим.

Я іноді вказую на точку (deadbug, в основному RF або дрібні речі), або на адаптери PCB (стиль гетто).

0
додано

Я також не мав великої удачі з брелоками. Я бачу в інтернеті, що, здається, інші створюють навіть досить складні схеми. Я можу лише припустити, що це означає, що мені потрібно краще вставляти компоненти, і, можливо, витратити трохи більше на якісну продукцію? Я бачу, що всі відповіді дають альтернативи, але немає жодних пропозицій про те, чому у Сада є проблеми і як вдосконалити, я теж зацікавив би теж знати! На даний момент я також припою компонентів до spreadboards, але це біль, якщо я повинен припинити. Я також використовую один з цих дитячих наборів для експериментування з електронікою разом з безпальцевим хлібом. Вона має транзистори та конденсатори тощо, і тому я можу підключити його до IC або інших особливих компонентів, встановлених на [! [Введіть опис зображення тут] [1]] [1] паяний брелок. Фото лише для того, щоб запропонувати собі ідею. Я також намагався паяти невеликі жіночі розетки до spreadboards і підключити різні компоненти до тих, для тестування.

Я більше експериментую і читаю деякі статті в інтернеті. Фактично, я вважаю, що краще робити дрібні дротяні дроти, а не використовувати готові вироби. Готові, як правило, рухаються, і контакт не настільки безпечний. Це ніт так легко зробити маленькі джемпери, хоча і потребує терпіння! Я також зробив невелику плату комутатора живлення .. Я знайшов на "instructables" https://www.instructables.com/id/Ultimate-DIY-Breadboard-Power-Supply/#CB1TV2QJ70QKF7I Він закріплюється на дошці для хліба, і я можу вибрати потрібну напругу

[1]: https://i.stack.imgur.com/sXOmY.jpgenter image description hereenter image description here

0
додано