Exchange сумісний клієнт для OSX

Тип, пов'язаний з це питання тут - тут хтось тут успішно розгорнув обмін (2007) клієнтів на Mac? І я означаю лише доступ до поштової скриньки, але весь комплект - календарі, запрошення, завдання тощо.

Не знаючи про адміністрування Mac, у нас є новий співробітник, який робить його MacBook, і через політику я нічого не можу виконати, крім того, як підсипати його і впоратися з нею, і я просто знаю, що якщо він не в обмін на справжнє він буде викликати проблеми, коли він не просить зустрічі запрошень і не виконує завдань, тому що він не має доступу до цієї функції (і всі ми знаємо, хто буде звинувачувати).

2

7 Відповіді

Два варіанти ...

  1. Microsoft Entourage, що входить до складу Office 2008 для Mac

  2. ОС X 10.6 (інакше як Snow Leopard) і Apple Mail/iCal

Я використовую Entourage. Не пробували підтримку Exchange в OS X 10.6 ще.

5
додано
Це справа для мене. Наша компанія наполягає на сервері Exchange, і я наполягаю на використанні Mac, тому я повинен зробити це.
додано Автор Brian MacKay, джерело
Я не знаю, що означає "не має власної підтримки Exchange", але я отримую зустрічі з Exchange і електронну пошту від Entourage. Є щось, що мені не вистачає?
додано Автор Brian MacKay, джерело
Я прочитав, що Entourage не має власної підтримки Exchange, і це ніколи не було призначено замінити Outlook. Але я подивися на 10.6, тому що це досить дешевий варіант, якщо він рідний!
додано Автор Shlomi Fish, джерело
Враження жахливо. Не турбуйтеся навіть спробувати використовувати його на щось корисне.
додано Автор dc_, джерело

Snow Leopard має місцеву підтримку Exchange.

5
додано

У майбутньому Office 2010 для Mac включатиме Outlook, а не Entourage. Мабуть, це матиме повну підтримку, як і для Outlook для Windows. До того часу, як кажуть інші, 10,6 (Snow Leopard), швидше за все, стануть вашим найкращим вибором. Особливо враховуючи дуже скромну ціну.

4
додано
Підтримка 10.6 призначена для Exchange 2007, так. Хоча, наскільки я розумію, є те, що все ще є певна підтримка в 2003 році. Звідки взяти участь WebServices?
додано Автор Scott Pack, джерело
Я очікую, що це потребує Exchange 2007, але у мене немає посилання на це підтримку. Але WebServices - це новий стандарт, який MS використовує на 2007 рік і далі
додано Автор SpaceManSpiff, джерело

If you're using Entourage for mac I would HEAVILY recommend the newly released update for Entourage - web services edition. You'll find it here: http://www.microsoft.com/mac/itpros/entourage-ews.mspx

Це оновлення використовує Exchange Web Services для обговорення з вами серверів Exchange замість старого (та жахливого) способу Webdav робити це. Webdav потребував деякого налаштування на ваших серверах, що може бути тривожним. Оновлення EWS встановлюється на вершині вашої установки Entourage і робить все, що вибухне. Оновлена ​​підтримка Exchange у сніжному барс також використовує EWS. Використовуйте один з двох. Це полегшить ваше життя.

3
додано
+1, тому ви дійсно помістили в неї допоміжне посилання
додано Автор SpaceManSpiff, джерело

Підтримка Snow Leopard досить добре. Вона не підтримує делегування, доступ до інших поштових скриньок тощо. Але це чудово для всього іншого, і у мене є помічник для відпочинку :)

Entourage смокчить багатьма способами; не піддавайте їх користувачам.

2
додано
Баггер, делегація є те, що ми використовуємо регулярно. Тим не менше, якщо Office 2010 поставляється з перспективою, це не буде проблемою занадто довго, і я впевнений, що зможуть зараз жити без нього.
додано Автор Shlomi Fish, джерело
Ви можете отримати доступ до поштових скриньок інших користувачів за допомогою протоколу IMAP, якщо це ввімкнено. Це не стосується спільних календарів тощо, але дозволить вам отримати доступ до поштової скриньки групи тощо.
додано Автор duffbeer703, джерело

Як інші люди відповіли, Snow Leopard підтримує Exchange 2007.

Проте пам'ятайте, що підтримується мінімальна версія Exchange Server 2007 - це збірка оновлень 4 для поновлення версії 4, випущена в липні 2008 року. (Від http://www.apple.com/macosx/specs.html ).

1
додано

Якщо у вас є Exchange 2007, ви можете використовувати MacOS X 10.6 (Snow Leopard) для більшості функцій, які ви маєте в Entourage.

Якщо ви працюєте в Exchange 2003, вам слід використовувати Entourage, щоб отримати повний досвід.

Ви завжди можете просто використовувати протокол IMAP і дотримуватися лише електронної пошти, але це не так добре, як ідея.

Крім того, ви хочете переконатися, що у вас є правильний сертифікат SSL, щоб ви не отримували помилки SSL cert достовірності на клієнті Mac (тобто: не використовуйте SSL-сертифікат за замовчуванням ...) тощо.

1
додано