Служби Google Play та "Немає пов'язаного додатка, пов'язаного з цим ідентифікатором клієнта"

Я намагаюся застосувати Служби Google Play до документації Google, і, коли я намагаюся під'єднати свій GameClient , я бачу наступне:

E/Volley: [4953] il.a: Unexpected response code 401 for https://www.googleapis.com/games/v1/players/me
E/Volley: [4953] il.a: Unexpected response code 401 for https://www.googleapis.com/games/v1/players/me
E/SignInIntentService: There is no linked app associated with this client ID.

Я перевірив, що відбиток SHA1 сертифікату підписує APK, SHA1 сертифікату налагодження, а SHA1, наданий Google API, співпадають, і вони роблять це. Я перевірив, чи ідентифікатор додатка оголошено в маніфесті в елементі програми (у моєму випадку було використано 13-значний числовий ідентифікатор, а не той, який також включає пакет). Я також перевірив, що тестові облікові записи, які я використовую, кожен перелічені на консолі розробника, і вони є; Вони також є @ gmail.com, і вони включають мою адресу розробника. Всі вони активували Google Plus.

Я спробував це з пристрою API 16 S3 та API 17 Google API тренажера. Назва пакета додатка правильно оголошена в маніфесті на консолі розробника та відповідає назві пакета API. Додаток вказаний як клієнт ігрової служби, і відображається як "готовий для тестування".

Коротко кажучи, я намагаюся побачити, що моя помилка може бути і що я пропустив. Я думаю, у мене є все, що стосується вирішення проблем з Google. Я подивився на основні питання тут, на StackOverflow, і вони охоплені. Що б я не пропав, мабуть, дивлячись на мене повним обличчям. Що я можу позбутися?

8

8 Відповіді

Я довго застряг на цій проблемі, поки не зрозумів, що в моєму додатку називається "app_id". Один з SDK Facebook і один від Google. Я перейменував в Google app_id (і змінив відповідну посилання маніфесту), і все було добре.

Можливо, ви маєте подібну проблему. Якщо ви не можете побачити помилку, то я спробую написати app_id до syslog, щоб підтвердити, що це не причина проблеми.

До речі, всі мої прикладні програми Google (ідентифікатори клієнта) - 12 байт, не 13, тому, можливо, ви повинні почати, перевіривши це.

Щасти !

4
додано
Дякую Ян. Я не можу прийняти вашу відповідь тут, оскільки це не моя проблема, але я радий проголосувати, бо це актуально - як це трапляється, я переміщую існуючий проект, не використовуючи Facebook на користь Google Plus, але я мав вже видалено посилання на ідентифікатор додатка Facebook. Ваша пропозиція допоможе багатьом людям, які тут приїжджають. Я збираюся опублікувати те, що моя проблема здається, але я не збираюся приймати мою відповідь ні в надії, що це питання стане ловити все.
додано Автор SK9, джерело
У моєму випадку я відновив мої налагоджувальні ключі, і моя проблема відійшла, мабуть, самотужки. Я трохи подряпаю голову.
додано Автор SK9, джерело
Це нормально - просто намагаюся допомогти!
додано Автор IanB, джерело

Навіть після переробки всього, все , я все ще стикався з тією ж проблемою. Однак згодом я з'ясував повідомлення про помилку "Цей пакет уже використовується" в Google API, хоча я відновив всі проекти та видалив всіх клієнтів, перш ніж видаляти їх знову.

Це виявилось благом: вирішенням цього завдання було відтворити мою налагоджену ключу, перш ніж додавати новий відбиток на Google API в інший новий ідентифікатор клієнта.

І ось ... моя початкова проблема пішла.

2
додано

I hade the same problem and for me it worked to re-link the app in Game services -> Linked apps -> Link another app.

2
додано
Працював для мене, дякую
додано Автор Yaman, джерело

Ви прямо не заявили, що облікові записи gmail, які ви тестуєте, додаються як користувачі Google Plus у спільноті Google Plus, налаштовані як спільне тестування вашого додатка -OR-, що ви використовуєте групу Google як тестування спільнота і ці облікові записи gmail є частиною цієї спільноти.

Якщо ви зробили ці речі, то це може стати проблемою, вказаною тут:

https://code.google.com/p/ google-plus-platform/issues/detail? id = 554

Ця відповідь може здатися обнадійливим, щоб вирішити вашу проблему, але не сподівайтеся на це. Я зробив все, що зробив оригінальний плакат, а також речі вище, і я все ще застряг.

Я навіть дотримувався всіх порад, наведених тут:

Ігрові сервіси Google Play - не вдається ввійти в систему

І це означає, що глибина безодні, яку Google дає вам зрозуміти щодо GPS, є набагато глибшою, ніж глибини, які я підключила. Радість

1
додано
Спасибі, що зробив це для мене.
додано Автор nmw, джерело
Добре, я нарешті виправив мою особливу проблему. Ключ був в іншому повідомленні, який я підведу тут. Ваш клієнт Oauth2 НЕ МОЖЕТ створити з консолі Google APIs, він ПОВИНЕН бути створений з інтерфейсу Google Play. 1. Видаліть свій клієнт OAuth2 в консолі Google APIs, якщо ви його створили вручну. 2. Повторно додайте свій ігровий сервіс у розділі Пов'язані програми в інтерфейсі Google Play. Якщо ви вже опублікували, додайте ще один. Ви можете підтвердити, що він створив ваш клієнт Oauth2 в консолі Google APIs, а тоді ваші тестери/додатки повинні працювати, якщо все це не так.
додано Автор user1214836, джерело

Я мав ту ж проблему, я не впевнений, що наступна дія - це та, яка вирішила проблему, але її варто спробувати,

Схоже, у мене не було активовано Дисковий API, я мав це у включеному API, але я повинен був фактично натиснути значок шестірні поруч із ним, а потім натиснути кнопку Увімкнути і вказати назву програми.

0
додано

Ви повинні переконатися, що ви публікуєте налаштування Google Play послуг. Дотепер він не зможе знайти додаток для пов'язання облікових записів.

0
додано

У мене була така сама проблема, і в моєму випадку я виправив його відновлення API-ключа з консолі Google APIs. Перейдіть до повноважень, виберіть свій ключ API, а потім натисніть кнопку "Відновити ключ". Вам не потрібно оновлювати що-небудь у вашому коді або посилати більше додатків, просто відновлюйте, і він починає працювати магічно.

enter image description here

0
додано

Just link the same package as many times as you have Client ID's in your Developer Console "Debug & Release Client ID's"

Річ у тім, якщо ви зв'язали своє додаток з Game Services з неправильним відбитком SHA1, Games Services підберуть його та пов'язують його як основний ідентифікатор клієнта.

Після того, як ви знову пов'яжете ту ж програму з ігровими сервісами, вона автоматично отримає інший ідентифікатор клієнта

0
додано
android_jobs_ua
android_jobs_ua
120 учасників

Публикуем вакансии и запросы на поиск работы по направлению Android. Здесь всё: full-time, part-time, remote и разовые подработки.

Mobile Dev Jobs UA
Mobile Dev Jobs UA
20 учасників

Публикуем вакансии и запросы на поиск работы по направлению iOS, Android, Xamarin, RN и т.д.