Ніколи не з'являлися наступні статті

This has been inspired by this MO question: Harmonic maps into compact Lie groups

Просто для жарту: який ваш улюблений ніколи не з'являвся наступний папір?

(не соромтеся закрити це питання, якщо неналежне)

44
Це питання починає виглядати трохи зріліше. Я голосував, щоб закрити, якщо мій голос не був всесильним.
додано Автор ricree, джерело
Цікаво, чи читає Білл Терстон це. ;)
додано Автор Nathan Bubna, джерело
тепер це питання wiki спільноти (вибачте за те, що не зробили це так з самого початку, я тільки тепер навчився використовувати це. спасибі Дірк)
додано Автор Mike, джерело
Існував цей препринт у посиланнях на документ, який я подав. 10 років, але все-таки "майбутній" ... Чи так воно має бути перераховане?
додано Автор Mark Ireland, джерело
Я згадав про Роберта Томасона, посилаючись на різні препринти своєї статті "Алгебраїчна теорія K і etale cohomology" як "зникнути". Sci. Екольська норма. Sup. (1985).
додано Автор MYaseen208, джерело
Під "ніколи не з'явилося" ви маєте на увазі "ніколи не офіційно опублікований" або що він ніколи не матеріалізувався ні в якій формі взагалі? Я можу придумати деякі приклади, які поширюються в неопублікованій формі, але ніколи не були офіційно опубліковані.
додано Автор Joel Brown, джерело
додано Автор andrew, джерело
Всі мої папери ніколи не з'являлися!
додано Автор Simon Fromme, джерело
domenico - чи підраховуються також книги?
додано Автор algori, джерело
@Nikita: Терстон пояснив свій вибір часу та інвестицій у чудовий, проникливий есе, Про доказ і прогрес у математиці : arxiv.org/abs/math/9404236 .
додано Автор Joseph O'Rourke, джерело
Спільнота Wiki?
додано Автор Ryan Ferretti, джерело

26 Відповіді

EGA, розділи з 5 по 12

78
додано
Ну, автор у відпустці чи не так? :)
додано Автор A_M, джерело
Я не можу повірити, що це не більше голосів.
додано Автор Matt, джерело

Це точно не враховується як неопублікований майбутній документ, але, мабуть, тут слід згадати імовірне початкове доведення останньої теореми Ферма, яка була "занадто велика, щоб вміститися в запасі".

66
додано

Томи 4 - 7 мистецтва комп'ютерного програмування.

40
додано
Я сподіваюся, що у нього не буде багато помилок. :)
додано Автор A_M, джерело
За словами Кнута, 4А завершено і надіслано на принтер сьогодні (6 грудня 2010 р.)
додано Автор mcbetz, джерело
@Adrian: Ви були на тому ж розмові, я був?
додано Автор Edson Medina, джерело
4a збирається вийти!
додано Автор Edson Medina, джерело

Коментар про стеки в документі, який спочатку використовував їх істотним чином, ймовірно, належить до цього списку:

"Повні деталі основних властивостей і теорем для алгебраїчних стеків будуть наведені в іншому місці". (Делінь-Мамфорд, Незвідність простору кривих даного роду , 1969.)

Вони не зовсім кажуть, що вони дадуть деталі в папері, звичайно, так що, можливо, це не враховується.

39
додано
Думаю, це дуже важливо. Тим більше що відповідна книга ще й надалі.
додано Автор Kramin, джерело

Стівен Кранц розповідає наступну історію, Математична Апокрифа, стор. 136:

Моя кандидатська дисертація Дисертація була частково заснована на роботі Уолтера Коппельмана з Університету Пенсільванії. Моє джерело було дуже коротким дослідженням, яке Коппельман опублікував у Бюлетені АМС. Я ніколи не міг знайти обіцяний наступний документ, який би заповнив усі деталі, і мені довелося заповнити їх у собі. Зрештою я пішов до свого радника з дисертації і запитав його, де знаходиться відсутній папір. Він сказав: "Боже, ти не знаєш?" І тоді він розповів мені сумну історію. У університеті Пенсільванії був дуже нещасливий аспірант. Він мав поганий досвід з кількома радниками дисертацій (принаймні так він думав), останнім з яких був Коппельман. Одного разу він увійшов у колоквіум, розстріляв голову департаменту, розстріляв Коппельмана і застрелив себе. Коппельман і студент померли.

There's a report of the story in Observer-Reporter - Feb 12, 1970, page 23 of 32: https://news.google.com/newspapers?nid=2519&dat=19700212&id=WsddAAAAIBAJ&sjid=bV4NAAAAIBAJ&pg=906,1950274

31
додано
додано Автор Jeff Atwood, джерело
Я можу підтвердити цю історію. У той час мій батько був головою випускника. Він був би на розмові, але в цей день був головний біль і залишився вдома. Кафедра кафедри (я точно не пам'ятаю, хто, але я думаю, що це був Оскар Голдман) був поранений.
додано Автор mreggen, джерело

Наслідки Громова «Псевдоголоморфні криві в симплектичних многовидах» (1985) стосуються 10 або 15 разів (для пояснення подальших додатків, на які він лише звертається або ескізи коротко, а для рівномірних), подальше обговорення на $ overline {часткове} \ t для нерегулярних кривих ») до його майбутніх« псевдоголоморфних кривих в симплектичних многовидах, II », що вказуються як« у пресі »Springer.

Вона ніколи не з'являлася. Громов написав кілька подальших робіт з симплектичної геометрії, але ніколи не повернувся до голоморфних кривих. Стаття є основою сучасної симплектичної топології (гомологія Флоера, квантова когомологія, теорія Громова-Віттена, теорія симплектичного поля і т.д.).

23
додано

Ніхто не може конкурувати з Ферма, але документи впевнено позначені римською цифрою I і ніколи не слідують II можуть вміститися тут. З них мій улюблений - симпатичний, Normalisateurs de tores I у J. Алгебра 4 (1966).

20
додано
Ну, я отримав чимало запитань про те, де частина I "Додатків випадкової вибірки в обчислювальній геометрії II," Кларксона і Шор, була. (Відповідь полягає в тому, що вона називалася "Нові застосування випадкової вибірки ..." і була автором Кларксона).
додано Автор Damian, джерело
За даними MathSciNet, Антоні Вассерманн має низку робіт на тему "Операторські алгебри та теорія конформного поля", причому перша з'явилася в 1994 р. В процесі ICM, третій - у Inventiones в 1998 році, а другий ....?
додано Автор Matt Miller, джерело
Це не зовсім приклад, але наш шановний модератор Скотт C має папір "Узагальнений самогон 1", arxiv. org/abs/0812.3440 , що відноситься до частин 2 і 5, але не згадує зміст 3 і 4! Частина 2 з тих пір з'явилася на сторінці arxiv.org/abs/0908.4223 , в якій згадується частина 3.
додано Автор Jarrod Dixon, джерело
@Victor Miller: Можна поставити ще більше питань. Якщо є I і III чогось, а не II? Загалом, $ n-1 $ і $ n + 1 $, але не $ n $?
додано Автор Bigbio2002, джерело
Ось питання: чи є папір, позначений римською цифрою II, для якої я ніколи не з'являвся?
додано Автор David Richerby, джерело
@zhoraster, Christian Elsholtz надає приклад
додано Автор warspyking, джерело
@ Віктор: Ось два приклади Flaschka: scholar.google.com/… (хоча це можна вважати "обманюванням", оскільки папір Phys Rev B, можливо, позначений "II" замість "I" випадково).
додано Автор The Fallen, джерело
Це не так драматично, як те, що ви просили, але ви можете бути розважені, дивлячись на авторів цих документів front.math.ucdavis.edu/…
додано Автор sickgemini, джерело
@David: це саме частина II, яку я хотів би згадати для цього питання. Цікаво, що опублікована версія II з'явилася під назвою «Геометрія чоу-кофів грассманианов». Див. Герцог не вважав це забавним. До речі, деякі видавці (зараз?) Не публікують статтю з заголовком I у назві, якщо вже не прийнята частина II.
додано Автор Kramin, джерело
@Victor: Burger, Sarnak: Рамануджан Duals II кваліфікується настільки, наскільки не існує опублікованого документа під назвою Ramanujan Duals I, але, напевно, справа тут більше в тому, що частина я з'явився під дещо іншою назвою, так що, можливо, це не зовсім Ви шукаєте.
додано Автор Moebius, джерело

Дана Скотт і Роберт Соловей, "Булеві моделі теорії множин"

20
додано
Абсолютно - класика літератури!
додано Автор Pandincus, джерело
@Andreas, так, це правильно. Я просто згадував цей папір, тому що можна було перебігти дату, назву і автора, і підозрювати, що це було в основному так само, як обіцяний Скотт/Соловей, якого це не так.
додано Автор Bux, джерело
Скотт опублікував статтю - «Доказ незалежності гіпотези континууму» (Математичні теорії систем, т. 1, вип. 2, 1967) - на булевих моделях і форсування, але лікування було досить низьким рівнем. Я підозрюю, що передбачуваний зміст статті Скотта/Соловея ближче до статті "Булева теорія множин і форсування" (Synthese, т. 33, № 1, 1976) Річарда Менсфілда і Джона Доусона, заснованих на нотаток з семінару, проведеного Даною Скотт.
додано Автор Bux, джерело
@Noah: Якщо я правильно пам'ятаю цю статтю Дани Скотт представив булево-цінні моделі в контексті арифметики другого або третього порядку, зосередившись на конкретному булевому розширенні, отриманому шляхом примикання до багатьох випадкових дій. (Або я пам'ятаю іншу статтю від тієї, яку ви цитували.) Я згоден, що папір Доусона-Менсфілда є розумним наближенням до неіснуючої папери Скотта-Соловея. Більш детальна версія, я думаю, буде книгою Белла.
додано Автор Andreas Blass, джерело

Я шанувальник книги Петра Мей «Гомотопний фундамент алгебраїчної топології» (сміливо виправляйте титул, якщо я зрозумів це неправильно). Це було віднесено до травня у різних місцях, та звуки дійсно цікаві! Але це ніколи не було написано.

18
додано
Існує також Concise 2, який знаходиться в роботах і прихований десь на своєму сайті.
додано Автор Marc Edwards, джерело
Нещодавно я надіслав його по електронній пошті про це, і він сказав, що йому доручили це зробити ще до того, як я народився, але він ніколи не буде написаний. :)
додано Автор user2813274, джерело
Шкода. Його стаття в обсязі дня народження Пітера Хілтона є свого роду попереднім переглядом книги. Це називається теоріями подвійної Уайтхед, я вважаю.
додано Автор stckvrw, джерело
Це захоплююче!
додано Автор stckvrw, джерело

Як щодо "Класифікації кінцевих квазітинових груп" Г. Мейсона з 1980 року? Класифікація кінцевих простих груп була оголошена, коли Г. Мейсон все ще працював над цією важливою справою, а потім відмовився від роботи. Ця дірка в класифікації була закрита, нарешті, у 2004 році М. Ашбахером і С. Д. Смітом.

17
додано

Ніколи не з'явилося продовження «Квантування деформацій пуассонівських многовидів, I» Концевича.

16
додано

Конструкція Делінь з уявлень Галуа прив'язана до модульних власних форм (хоча він і дав ескіз у розмові Бурбакі).

15
додано
І дійсно, донині я не думаю, що є опубліковані посилання на цей результат.
додано Автор 17 of 26, джерело
Шановний Нік, Ви правильно. Стаття Шолла. Шановний Лоран, Пам'ятаю, що стаття Ленгландса в LNM 349 (т. II Антверпена) дає конструкцію (і ще трохи більше). З найкращими побажаннями, Метт
додано Автор Zameer Manji, джерело
Хіба Брайан Конрад не пише книгу про цю будівлю? $$ $$
додано Автор Joe, джерело
@Chandan: Кевін Buzzard роз'яснив в іншому місці на MO, що книга Брайана Конрада "досягнуто нескінченної довжини".
додано Автор jfmessier, джерело
Це було досить довгий час з я подивився на це, але я згадую Tony Scholl стаття "Мотив для модульних форм" заповнюючи деякі з деталей Deligne''s будівництво.
додано Автор Jeff, джерело
Звичайно, я повинен прагнути до більшого плюралізму в моїх мотивах.
додано Автор Jeff, джерело

Книги Класичні банахові простори III і Класичні банахові простори IV Йорама Лінденстрауса і Ліора Цафрірі ніколи не з'явилися (після того, як обіцяли в різних місцях томів I і II).

Як написав Альбрехт Пітч у своїй книзі Історія банахових просторів і лінійних операторів , причиною того, що пізніші томи ніколи не з'являлися, було те, що "розробка була занадто енергійною. Таким чином, щоб завершити цей проект, повний переписування було б необхідно ». Навіть досі вплив томів I і II в теорії банахового простору був надзвичайно нетривіальний; Дійсно, Pietsch також пише: "Двотомний трактат Лінденстрауса/Цафрірі про Класичні банахові простори став найважливішим посиланням сучасного періоду".

13
додано
@Philip: це це те, про що я думав! Я намагався (не розуміючи того часу) дізнатися про ін'єкційні простори банаха ...
додано Автор Matt Miller, джерело
Чи не було фактичних доказів результатів, викладених у I та II, які мали з'явитися в III & IV?
додано Автор Matt Miller, джерело
Якщо книги дозволені, то буде багато прикладів. Тому, що набагато складніше поставити книжку до кінця, ніж до статті. Дозвольте мені дати два пункти. Книга про напівгрупи Бенилана, Крандалла і Пазі, книга з аналітичної геометрії Демайлі.
додано Автор Nathan Baulch, джерело
Філ, на нашому нинішньому темпі розрив між частинами II і III буде довшим.
додано Автор Marcel, джерело
Денис, хороший пункт про книги проти паперів. Але я залишу свою відповідь тут, тому що це спільнота wiki, так що я не отримую жодних очок репутації для нього. Крім того, для осіб, які працюють у теорії банахового простору, Книги класичного банахового простору все ще є однією з первинних посилань на цю тему, і як такі зустрічаються регулярно.
додано Автор Bob Jansen, джерело
Yemon, я все ще знаходжу час, щоб розважити фантазію, що я один день зрозумію інжективні банахові простори ...
додано Автор Bob Jansen, джерело
Білл, за моїми розрахунками, цей критерій сам по собі не виключає можливості представлення вами частини III на вашій столітній конференції :-)
додано Автор Bob Jansen, джерело
Незважаючи на те, що ця тема не є темою, ця тема нагадала мені, що статті Доповнювані універсальні банахові простори та Доповнювані універсальні банахові простори II Джонсона і Шаньковського з'явилися в друкованому вигляді 33 роки один від одного. Цікаво, чи існує більший розрив між папером і його продовженням?
додано Автор Bob Jansen, джерело
@Yemon: Принаймні один такий випадок виникає у доказі того, що $ ell_ Інший приклад виникає на стор.106.
додано Автор Bob Jansen, джерело

Книга Джеффа Сміта про комбінаторні категорії моделей.

11
додано
або його робота про ідеали в кільцевих спектрах.
додано Автор Marc Edwards, джерело

Kervaire, Milnor: Групи гомотопічних сфер II.

У вступі до частини I вони пишуть:

"Більш детальна інформація про ці групи буде наведена в Частині II. Наприклад, для $ n = 1, 2, 3, ldots, 18 $, буде показано, що порядок група $ ata_n $ відповідно: "(таблиця наступна) Подібні зауваження розкидані по всьому тексту.

Деталі були записані іншими людьми і треба сказати, що частина I містить набагато складніші аргументи.

10
додано
У певному сенсі з'явився продовження; Документ Левіна "Лекції про групи гомотопічних сфер" містить те, що він припускав би бути змістом Kervaire-Milnor II.
додано Автор Joseph Sturtevant, джерело

Папір Ігуса-Вальдхаузена (приблизно),

The expansion space model for $Q(X_+)$

який повинен дати зовсім інше доказ розщеплення $ A (X) = Q (X_ +) разів {Wh} ^ {{diff}} (X) $, що базується на описі $ \ t Q (X _ +) $ як простір модулів скінченних відносних клітинних комплексів над $ X $.

8
додано
У якийсь момент вони жартували, що кожен з них вагався, щоб називати своє ім'я на папері, тому що він не повністю розумів внесок іншого автора, і що, можливо, одним із виходів з цього глухого кута буде публікація його анонімно.
додано Автор Anne-Laure, джерело

Тут є розрив у відомій серії статей.

G.H. Харді і Дж. Е. Літтлвуд Деякі проблеми в Partitio Numerorum, VII

Їх серія статей "Partitio Numerorum" досить впливова в розвитку Росії Метод круга Харді-Літтлвуда.

Деякі коментарі щодо відсутньої частини наведено на сторінці 253 у статті R.C. Воган, спадщина Харді до теорії чисел, Журнал Австралійського математичного товариства (серія А) (1998), 65: 238-266. Cambridge University Press

http://journals.cambridge.org/action/displayAbstract?fromPage=online&aid=4937088

8
додано
  • S. Гельфанд Ю. Манін, Методи гомологічної алгебри , вперше з'явилися російською мовою як Методи гомологической алгебры. Введення в теорії когомологічних і виробничих категорій. Т. 1 (тобто VOLUME 1). Том 2 відмовився, а західне видання Springer не називає російський оригінал, має багато помилок набору у формулах, яких російський оригінал не має, і він згорнув тему 1 з назви.

  • М. Демазуре, П. Габріель, Алгебрики груп , Томе 1, Мейсон і Сі, Париж 1970 - пізніші томи ніколи не з'являлися

  • Z. Семадені, Банахові простори безперервних функцій , польські наукові видавці, Warzawa, 1971, ніколи не з'являлися з польської науки. Публ. Існує, однак, інша книга з подібною назвою у Springer в 1982 році, Schauder базується в банахових просторах безперервних функцій. Конспекти лекцій з математики 918 . Springer 1982. v + 136 pp. MR83g: 46023 .

  • Джон У. Грей, Теорія формальної категорії: сумісність для 2-х категорій , примітки до лекцій з математики 391 , Springer-Verlag 1974. xii + 282 п.п. передбачається як проект об'єму тм з формальної теорії категорій, деякі матеріали згадуються в томі 1 і ніколи не з'являлися. Монографія є дуже інноваційною, і деякі матеріали з останніх томів були детально описані автором. Пізніше автор перейшов до теоретичної інформатики.

  • Джон Дускін розпочав роботу в декількох частинах "Нерви біотехнологій", частина I з'явилася з великою затримкою, частково через серйозні проблеми зі здоров'ям, які автор пережив кілька років тому. Друга і третя частини не з'явилися, хоча опис змісту виглядає дуже перспективно. Бажаємо автору міцного здоров'я і більше бачимо!

  • H. Аман, Лінійні та квазілінійні параболічні проблеми, Том II: Функціональні простори та лінійні диференційні оператори . Цей другий том згадувався як "у підготовці" вже в 1997 році (див. doi: 10.1002/mana.3211860102 ) і продовжували цитуватись навіть у 2016 році (див. doi : 10.1007/s00028-016-0347-1 ). З 2017 року, здається, книга ще не з'явилася. Структура змінилася принаймні до певної міри, так що те, що повинно бути першою главою, більше не включатиметься (воно доступне безкоштовно з http://user.math.uzh.ch/amann/books.html ).

Grothendieck планував не тільки більш пізні EGAs, але й пізніше SGA (наприклад, деякі роботи Berthelot в SGA 8). Елементи Бурбакі, звичайно ж, ніколи не закінчилися (тепер дуже повільно, асимптотично), як німецька енциклопедична робота студентів Клейна на початку 20-го століття. М. М. Постников написав два томи курсу з алгебраїчної топології російською мовою про основи гомотопічної теорії і пообіцяв гомологію в "наступному семестрі", але на цьому не з'явилося жодної книги.

7
додано
Зоран, я тримаю у своїй руці банахові простори безперервних функцій, том 1, Warsawa 1971. Чи маєте ви на увазі, що це II том, який ніколи не з'являвся?
додано Автор Matt Miller, джерело
Чи була написана будь-яка з решти Демазур-Габріель (але не завершена в книжковому вигляді), або це навіть не було так далеко?
додано Автор warspyking, джерело
Так, Ємон Чой, 2-й том книги Семадені так і не з'явився.
додано Автор Zoran Skoda, джерело

Цей знаменитий. Це було на початку величезної математичної діяльності (закони збереження, гомогенізація, слабкі рівняння КАМ, Гамільтона-Якобі і т.д.):

P.-L. Львів, Г. Папаніколау, СРСР Варадхан. Гомогенізація рівнянь Гамільтона-Якобі

6
додано
один з моїх улюблених неопублікованих паперів:)
додано Автор ryantm, джерело

Існує результат Oesterle, що доводить, що можна знайти перший не-залишковий квадратичний модуль прайм не більше ніж на $ 70 $ 70 $ на $ 2 $. Результат Oesterle ніколи не був опублікований і коли я запитав його, чому, він сказав мені, тому що ноутбук, що містить докази, був викрадений з його автомобіля. Однак я думаю, що він виставив свої докази математичному співтовариству, тому він широко визнаний.

6
додано

B. Farb. Automorphisms of $F_n$ which act trivially on homology.

6
додано

J. Berge. Some knots with surgeries yielding lens spaces.

(c. 1990; цитується 92 у Google Scholar.)

5
додано

Курт delедель посилався на частину II (Докладніше про те, що у вас є формальний випадок, якщо ви хочете, щоб це було у вашому розпорядженні. його головна стаття Офіційне повідомлення про те, що Математика та математика системи є , Математика і Фізика 38 (1931) p. Ця частина ніколи не з'явилася.

5
додано

А. Бертран-Матіс, Ле $ ата $ -зміни без піна

4
додано

"Орхуський інтеграл раціональної гомології 3-сфер IV", Бар-Натан, Гаруффалідіс, Розанський і Д. Терстон, ніколи не з'являвся. Я думаю, що події в цій галузі перевищили потребу в роботі, про яку йшлося у першому документі серії. До речі, це велика серія статей. Дуже чітко написано.

3
додано
Я фактично базував свою теорію на підслуханому зауваженні Ставроса Гаруффалідіса. Його запитали, чи виходить ІV, і він сказав щось на кшталт: «Тепер, коли з'явився Х, не видається такою необхідністю». Однак я не знаю, що таке X.
додано Автор Chris, джерело
Якими будуть її результати, я думаю, це вміст дуже нещодавно завершеного препринта Курія, Ле і Охтукі: - що розуміння взаємозв'язку Орхуса цілісною з серією Охцукі є більш складною проблемою, яка вимагає більшої кількості техніки, і автори, можливо, не повністю зрозуміли, що в той час "я" був написаний. Я дуже радий, що це зроблено зараз!
додано Автор rilwis, джерело
Я не впевнений, що ви маєте на увазі під "розвитком на місцях, вичерпали потребу в папері" ... на які події ви мали на увазі?
додано Автор rilwis, джерело

W. Crawley-Boevey. The Deligne-Simpson problem.

3
додано