Як вимкнути автоматичне з'єднання Wi-Fi?

Коли OSX вже знає, що Wi-Fi мережа автоматично підключається до неї, але коли вона не знає мережу wifi, вона автоматично підключатиметься залежно від налаштувань перемикання "ask to join" у системних налаштуваннях.

Як змусити OSX попросити приєднатися до кожної мережі Wi-Fi, відомо чи ні? Я не хочу, щоб OSX коли-небудь автоматично підключався.

14
Я переглянув командний рядок networksetup і нічого не знайшов :-(
додано Автор confused, джерело

7 Відповіді

Єдиний спосіб зупинити автоматичне приєднання до кращої або відомої мережі wi-fi, це не зберігати пароль для цієї мережі і вводити її кожного разу без натискання кнопки "зберегти пароль".

Як тільки ви збережете пароль, мережа буде додана до списку бажаних, навіть якщо не вибрана кнопка пам'яті мереж, і вона автоматично підключиться до неї (або, скоріше, вона з'єднається з першим у списку, який знаходить у порядку, у якому вони вказані).

7
додано
Ні, якщо ви встановили, що не пам'ятаєте мережі, до яких ви приєдналися. Зрозумійте, що це не дає вам рішення, але це відповідь, якщо ви бачите, що я маю на увазі.
додано Автор Robert lalum, джерело
Але незважаючи на те, що це дуже дратує, потрібно вводити пароль кожного разу, коли він не буде працювати для відкритої точки доступу, чи не так? Якщо я підключаюся до "вільного wifi", то один раз він автоматично підключиться до нього
додано Автор confused, джерело

У системних налаштуваннях Налаштування мережі, натисніть кнопку Додатково. На вкладці Аеропорт (вже вибрано) діалогового вікна, що з'являється, зніміть прапорець "Пам'ятайте мережі, до яких приєднався цей комп'ютер". У полі "Бажані мережі:" над ним виберіть усі відомі мережі та видаліть їх. Після цього ви повинні мати наївний WiFi.

4
додано
Це може бути ваш єдиний інший вибір; Я не можу знайти жодного посилання на такий варіант.
додано Автор Adam V, джерело
Дякуємо за відповідь, але це не зовсім те, що мені потрібно. Я не хочу osx забути мої мережі. Я просто хочу, щоб він запитував мене кожного разу про підтвердження з'єднання (але без повторного введення пароля)
додано Автор confused, джерело
Дійсно, я дуже здивований, що де-небудь не можна зробити це: - /
додано Автор confused, джерело

Утримуючи клавішу Option, натискаючи на значок wifi у рядку меню. Потім виберіть "Відключити" - я використовую Mavericks. Не впевнений, в яку версію це було введено.

4
додано
Я бачу це в Сьєррі, але він відключає; Отже, як він відповідає на питання?
додано Автор Fixpoint, джерело

Вимкніть wifi до тих пір, поки ви готові вийти в Інтернет. У верхній частині екрана ви бачите маленький символ аеропорту .. натисніть на нього, і є можливість вимкнути wifi

3
додано
"символ аеропорту" означає? Зображення?
додано Автор Fixpoint, джерело

В даний час я досягнув цього з моїми налаштуваннями брелок і деякими налаштуваннями мережі Wi-Fi в Mavericks. Тим не менш, мені подобається мати обліковий запис адміністратора і працювати як звичайний користувач для щоденного використання. Я роблю це з міркувань безпеки. Примітка. Я перевірив це лише як користувача, а не адміністратора.

Налаштування WIFI:

Зніміть прапорець "Запросити приєднатися до нових мереж".

Додатково:

Зніміть прапорець "Запам'ятати мережі, до яких приєднався комп'ютер". Порядок бажаних мереж не має значення через налаштування брелока.

Брелок для ключових слів (повторіть кроки для кожного пароля wifi аеропорту):

Open keychain access -> system -> Select each airport wifi password -> Right Click -> Get Info -> Access Control -> enter admin username and password

Видалити все з "завжди дозволяти доступ за допомогою цих додатків" і  переконайтеся, що вибрано лише "підтвердити до доступу".

Сподіваюся, що це допомагає.

2
додано
Приємно, як ви отримали цю відповідь?
додано Автор Fixpoint, джерело

Мені здається, що найпростішим способом зробити це - просто не зберігати пароль до мереж, які потрібно запросити.

2
додано

Ще однією гарною ідеєю є використання пріоритетів.

Системні налаштування → Мережа → Додатково. Потім перетягніть записи WiFi за пріоритетами.

У багатьох випадках це допомагає.

0
додано