Як ви отримаєте NPC у свої будинки?

У Terraria, коли з'являється новий NPC, я бачу, що мої друзі NPC збираються піти всередину, як чарівність. Проте я відійшов від них, пішов у підземний світ від них, зробив кожен маленький відгук, який мені дали, але NPC ніколи не виникає всередині мого будинку. Я повинен вручну зробити сходи для них, щоб ходити всередину. Може хтось допоможе мені?

5
Ви намагалися призначити кімнати конкретним NPC? У останній версії Terraria додано функцію в меню, яка дозволяє виділити, які номери належать до NPC. Спосіб зробити це можна тут: gaming.stackexchange.com/a/39783/10204 .
додано Автор Dirk, джерело
Я зробив, я поклав червоний прапор з головою NPC, але він все ще застряг у печері ...
додано Автор Richard Erickson, джерело

8 Відповіді

Це проста відповідь, я щойно врятував, вийшов із системи і ввійшов до системи. Вони були в їхніх кімнатах, де вони належали!

3
додано

Тримайте всі свої предмети в сумочці і вмирайте, це призведе до того, що ваш НПК повернеться в свою кімнату, і ви не втратите гроші, якщо покладете його в сундук.

2
додано

NPC телепортують до своїх приміщень вночі, коли вони знаходяться за межами зони огляду кожного

2
додано
Якщо ви не подивилися на код, як ви можете це знати? Будь ласка, створіть резервні копії ваших заяв із перевіреним доказом.
додано Автор commando, джерело
@ МБРЕДЛІ Я думаю, що вони означають, що, якщо ви покинете свій будинок, щоб піти досліджувати, коли ви повернетеся, вони повинні перебратися на ваш екран у власних кімнатах.
додано Автор user15772, джерело

У мене виникла проблема з призначенням кімнат для NPC теж. Виявилося, що будинок, який я намагався присвоїти, було занадто близько до корупції. Спробуйте позбавитися від будь-якого Ebonstone або поганого/корумпованого трави, що є поблизу.

Також зауважте, що NPC не діляться будинком один з одним.

По-третє, зверніть увагу, що NPC будуть "телепортувати" навколо, якщо ви покинете територію на деякий час і повернетеся. Це може бути те, що ви шукаєте, якщо у вас виникають проблеми, коли їх ведуть десь.

2
додано

Це сталося і для мене. Керівництво та Медсестра вирішили піти на похід без видимих ​​причин. Як я встиг їх зайти до своїх будинків? Простіше кажучи, я проклав їм шлях дюйма Спочатку я замкнув їх у печері, тоді я зробив маленькі кроки для того, щоб вони могли прийти до мого будинку. Це все. Для мене це спрацювало.

2
додано

Поїхати кудись, де ти не побачиш їх, як видобуток, на півгодини, і вони, швидше за все, повернуться у свої кімнати. А також спробуйте призначити кімнати для NPC, перейшовши до інвентаря та на правій стороні поруч із вашим обладнанням тощо, натисніть на будинок та натисніть на піктограму NPC та натиснувши на кімнату

1
додано

Просто будь вночі, як на 3 хвилини, і вони повинні повернутися. Але, за це 3 хвилини не дивіться на NPC. Тримайте їх поза екраном.

1
додано

Те ж саме трапилось зі мною. Я повинен був обережно прокласти шлях для нього і заблокувати шлях за ним, щоб він не міг повернутися назад, коли він йшов вперед. Я зробив це, так що йому довелося лише стрибнути по одному блоку за раз. Це займає якийсь час, але він працює.

0
додано