Перелік функцій і вимог до апаратних засобів SharePoint 2013?

Хто-небудь має відповідь на такі запитання, пов'язані з SharePoint 2013?

  1. Вимоги до устаткування
  2. Офіційний список функцій і покращень
  3. Офіційна дата випуску бета-версії
  4. Націлена Microsoft .NET Framework для SharePoint 2013

Будь-яка інформація з будь-якого з вищезазначених буде високо оцінена.

Дякую, Піт

1

10 Відповіді

4
додано
Мінімальний для ОЗП: 8 Гб (Фундамент) або 24 Гб (Сервер), 4 ядра і 80 Гб диск (F і S). Будьте обережні, що ви читаєте на technet. Деякі відомості досі залишаються на 2010 рік. Переконайтеся, що інформація на сторінці дійсно відображається на 2013 році (не довіряйте назвам посилань!)
додано Автор John Boker, джерело
Я думаю, що вони все ще разом збирають документацію. technet.microsoft.com/uk/evalcenter/hh973397
додано Автор bdukes, джерело
Тому я продовжую чути. Де ж благословенна сторінка? :)
додано Автор fcpenha, джерело
Так, схоже, що вони просто розмістили вимоги. Мінімальні вимоги до розробника - це 4 Гб оперативної пам'яті, 64-розрядний, чотирьохядерний процесор для невеликих розгортань і 80 ГБ пам'яті. Виробництво 8 Гб оперативної пам'яті для виробничого використання в одному сервері або декількох серверних фермах, 64-розрядних, восьмиядерних процесорах для середніх розгортань. Схоже, мені доведеться оновити ще раз! Це смердить! Піт
додано Автор fcpenha, джерело

Якщо вони зробили її не буде розміщена тут. Кожна особа знаходиться під NDA на цей тип інформації.

Якби мені доводилося приймати удар по угадуванню бета-релізу, я б сказав: жовтень-листопад. Зазвичай це відбувається в часі конференції SharePoint. Коли було випущено бета-версію 2010 року, це було листопад приблизно через місяць після конференції. Я почув переговори, що GA буде навколо Весни. Я вірю, що вони хочуть випустити весь продукт Wave 15 приблизно в той же час.

Вимоги до обладнання, ймовірно, будуть дуже близькі до того, що було у 2010 році.

2
додано
Я б назвав це здогадкою. Я не можу побачити Microsoft зміна мінімальних апаратних вимог різко. Майте на увазі, що вона завжди буде залежати від вимог навколишнього середовища.
додано Автор Trap, джерело
Не кажучи що це isnt ідучий щоб піднятися. Я просто не відчуваю, що це буде настільки ж рішучим, як збільшення від 2007 до 2010 року. Я до сих пір гарячі дискусії час від часу з людьми, які тільки хочуть, щоб дати мені 4 ГБ на 2010 рік. У документації я завжди залишаю це в RED/BOLD, що сервер не відповідає рекомендованим мінімумам.
додано Автор Trap, джерело
Я не погоджуюсь. Корпорація Майкрософт зросла в чотири рази понад вимоги HW у 2007–2010 роках, тому очікуємо, що SP2013 буде важким для вимог HW. Найгірше, у вас є кращий сервер.
додано Автор Rodrigo Sieiro, джерело
Завдяки Кори. Ви вгадуєте про вимоги до апаратних засобів або на основі будь-яких досліджень або джерел?
додано Автор fcpenha, джерело

DigiOz,

Я займаюся великим дослідженням того, що відомо і що чути навколо SP2013. Щоб відповісти на свої запитання, виконайте наведені нижче дії.

  1. Nobody knows about hardware requirements.
  2. I've posted a list of features from the protocol documentation here: http://blog.furuknap.net/sharepoint-server-2013-features
  3. Although not official, a beta of both Office 15 and SharePoint 15 (codenamed as such) is expected in early June along with or around the time of the Release Preview of Windows 8.
  4. SharePoint 2013 will be based on .NET 4.0 runtime.

О, і ніщо з цього не є "офіційним". Це чисто спекуляція на цьому етапі, тому розглядайте його як таку.

.b

1
додано
Дякую Бьорну, це дуже корисно, хоча я розумію, що це, ймовірно, не остаточно. Тепер, якби ми могли отримати технічні характеристики, ми були б у хорошій формі.
додано Автор fcpenha, джерело

Я шукав ту ж саму річ і знайшов цей інструмент так, щоб ми відповіли тут, для тих, хто хоче, щоб надбудова легко відображала відповідний вміст, а також автоматично встановлювала та приховувала стовпець пошуку батьківських елементів із форм для дітей https://store.qipoint.com /SharePoint-Related-List-Content-Viewer-p/sp14-00-rlist.htm Сподіваюся, що допомагає хтось інший!

1
додано

Щодо дати випуску - вийшла дорожня карта Office 15 (також відома як Office 2013). Дивіться Ця стаття . Рекомендуємо ознайомитися з блогом Mary-Jo Foley з новинами про нові продукти Microsoft.

1
додано
Все, що повідомила Мері-Джо про Office або SharePoint 15, не є новиною. Microsoft нічого не оголосила.
додано Автор saalon, джерело

Вимоги до обладнання

2. Офіційний список можливостей та удосконалень

3.Офіційна дата випуску бета - 7/16

4. Цільова Microsoft .NET Framework для SharePoint 2013 - 4.5 RC

1
додано

Ось деякі хороші FAQ про SPS 2013. Я люблю нову версію.

-Sharepoint-2013-468.html

1
додано

Ось url на сторінку, яка має кілька хороших посилань про Sharepoint 2013

http: //digitalmacgyver.wordpress. com/2012/07/16/sharepoint-2013-beta-кліент-previewlinks-you-need/

0
додано

Refer to this link... http://bharathtechupdate.blogspot.com/2012/07/sharepoint-2013-technical-preview.html

У мене є кілька посилань у цьому блозі, який містить консолідовані посилання на деякі відео з навчального комплекту та багато інших статей, пов'язаних з SharePoint 2013.

0
додано

Є багато більш прагматичних особливостей. Новий магазин додатків є найбільш імовірною функцією, яка допомагає прив'язати всі продукти третьої сторони, щоб допомогти користувачам створювати та купувати упаковані рішення. Навчальний модуль широко рекламується, щоб допомогти їй отримати доступ до величезного сектора навчання. Докладніше:

http://blog.furuknap.net/sharepoint-designer-2013-workflow-features-loops and http://blog.furuknap.net/sharepoint-designer-2013-workflow-features-state-machines

0
додано