Зображення з параметром - HTML

Я не знаю, як сформулювати питання. І я не знаю, як працює тег нижче ...


Цей тег працює нормально. І правильно його відтворення зображення. Чи має value = 23 деякий ефект? або це було проігноровано браузером ??

Я навіть не знаю, як Google це !!! Це як передавання параметра на зображення ??? Якщо це так, то як отримати атрибут значення. Чи має параметр якийсь сенс?

5
в порядку! Але моє питання чи це має сенс ?? або це просто ігор браузером ?? bcoz !! HTML є найменшою мовою !!! де все працює без причини!
додано Автор madhairsilence, джерело
Швидше за все, він нічого не робить, але ви завжди можете спробувати видалити його і побачити, чи зміниться щось. Єдиним можливим рішенням я міг би подумати, що номер може бути змінений при зміні зображення, щоб переконатися, що клієнт не використовує кешовану версію.
додано Автор Travesty3, джерело

7 Відповіді

Це залежить від сервера, якщо у вас є тип png MIME як текст, і ви аналізуєте файли так, ніби це були текстові файли з кодом PHP, то він має ефект.

Це дійсно залежить від конфігурації сервера, а не від веб-переглядача.

Morover, mod_rewrite можна використовувати для зміни файлів, які виглядають як png для php-файлів.

Adding parsing png files via PHP parser AddType application/x-httpd-php .png

mod_rewrite

 RewriteEngine On
 RewriteRule ^([a-zA-Z0-9_\-]*)\.png$ img.php?value=$1

With these lineasdfasdf.png will be treated as img.php?value=asdfasdf

Таким чином, у цьому випадку ви використовуєте $ _ GET ['value'] на asdfasdf.png або img.php? Value = asdfasdf . Це буде мати ефект.

Якщо сервер не налаштовується робити такі речі і зображення є зображеннями (так, я знаю, це блискуче пропозиція), то це не впливає на загальне зображення.

Підсумовуючи.

Це залежить від конфігурації сервера, а не в браузері

6
додано

value = 23 має лише ефект, якщо сервер використовує його. Браузер запитує http://example.com/img.png?valud=23 , тому сервер побачить параметр.

Наприклад, якщо використовується PHP, якщо ви використовуєте $ _ GET ['value'] , і ця змінна змінює, яке зображення буде відправлено, тоді потрібен код value = 23 .

Параметри часто надсилаються з зображеннями, щоб вказати висоту або ширину, або визначити, яке зображення буде завантажено.

2
додано
добре .. Як згадувалося @Travesty .. Якщо значення випадкове число або будь-який випадковий параметр, буде "спеціально сигналізувати", браузер зрозуміє це своє нове зображення і уникає кешування ??
додано Автор madhairsilence, джерело
@madhairsilence Що стосується браузера, то неважливо, чи запитуєте ви img23.png або img.png? value = 23 : браузер вважає, що це інший файл, незалежно від того, дійсно чи ні, тому він не завантажується з кешу, якщо вже не було завантажено imp.png? value = 23 .
додано Автор Mooseman, джерело

Якщо це зображення певним чином динамічно, сервер, на якому розміщується це зображення, має генерувати зображення з коду PHP.

Погляньте на бібліотеку GD , яка дозволяє використовувати PHP для створення зображень на основі ні на що, ні на інші зображення. Параметр повинен бути переданий, щоб включити це значення всередині зображення (наприклад, зображення, яке включає в себе текст "123" або обчислює, використовуючи його якось, наприклад, ідентифікатор користувача).

Потім .htaccess на сервері перезаписує розширення .png на .php (або, можливо, ще одну), щоб він виглядав як справжній зображення деяких бібліотек і сканерів, або скриптів тощо.

Інший варіант полягає в тому, що це простий образ, і що value ігнорується, або просто випадковий, щоб переконатися, що зображення не кешовано.

2
додано

value=23 is not ignored by your browser but by the server.

Це як передавання параметрів на веб-сервер. Для зображень це буде в основному ігноруватися.

1
додано
чому ти зменшиш?
додано Автор Charles, джерело
Сказано, що він ігнорується сервером помилково. Це залежить від сервера.
додано Автор Uooo, джерело

Це впевнене!

Наприклад, подивіться на цю частину програмного забезпечення, призначеного для динамічного зміни розміру зображення.

http://imageresizing.net/docs/basics

Якщо виконати правильно, додавання параметрів у URL-адресу зображення може бути дуже корисним.

Редагування:

Як інші вказують, вам потрібно переконатися, що сервер знає, як обробляти додатковий параметр. У цьому випадку передбачається змінити розмір/водяний знак/обертати зображення. Це, звичайно, може зробити інші чудові речі.

1
додано
В порядку! Просто хочу підтвердити !! Тому . браузер навіть не знає, який параметр. Це просто робить зображення на увазі? як якийсь параметр! І це не має відношення до чіткого кешування !!!
додано Автор madhairsilence, джерело
Це залежить від того, на якому сервері знаходиться зображення - якщо воно генерується динамічно чи ні. Ви робите це звуком, як можна припустити, що ця логіка застосовується скрізь.
додано Автор casraf, джерело
Це не очистити кеш-пам'яті, але якщо параметр постійно змінюється, зображення "ім'я" постійно змінюється, і воно вважається новим зображенням і тому раніше не було кешовано браузером. І так, сам браузер не піклується про цей параметр, але сервер може використовувати його для отримання іншого вмісту
додано Автор casraf, джерело
@ChenAsraf, я відредагував відповідь, щоб прояснити відповідь.
додано Автор Chi Chan, джерело

Для цього зразка я не знаю, що це означає Але це можна писати


змусити ваш браузер завантажувати ресурс без використання кеш-пам'яті

1
додано
Впевнений ?? Будь-які документи ??? посилання ??
додано Автор madhairsilence, джерело
Так для всіх статичних ресурсів (js, png ....)
додано Автор cyrilkiller, джерело

Аргументи в URL-адресі найчастіше використовуються для отримання певної інформації про певний елемент, але можуть бути використані в більшій кількості інших способів. Коли говорити про зображення, браузер не буде ігнорувати аргумент value = 23 , але сервер, який ви використовуєте, буде.

Але якщо зображення є якийсь динамічний, то його можна використовувати для зміни URL-адреси зображення чи інших речей.

0
додано