Eclipse kepler - Вимкнути перевірку JavaScript

Я тільки що встановив новий кеплер затінення (eclipse 4.3). Це показує сотні помилок і попереджень від сторонніх бібліотек JavaScript.

Я спробував повністю вимкнути перевірку javasscript, знявши прапорець "Увімкнути семантичну перевірку JavaScript" у розділі "Налаштування/JavaScript/Validator", але без ефекту - все ще відображаються помилки та попередження.

Є ще один варіант, щоб вимкнути їх, або це просто помилка?

enter image description here

Чи можуть інші люди підтвердити цю проблему, чи це лише я? :)

Edit 1: Lavie Tobey pointed out, i should set all validations to "ignore" -> did not help

enter image description here

Edit 2: Jim Garrison pointed out, i should disable the builder for the projects -> Actually I don't have a JavaScript builder in there. Disabled for testing purposes all of them, but did not help:

enter image description here

16
Я думаю, що eclipse.org/pdt/help/html/setting_the_javascript_build_path.‌ htm має працювати для вас!
додано Автор dShringi, джерело

8 Відповіді

Ви можете перейти до властивостей проекту/Javascript/Include Path/source та виключити сторонні компоненти.

23
додано
Я думаю, що це не є дійсним для нової версії kepler, чи не так? Я не знайшов цей варіант.
додано Автор jan, джерело
це є у моєму Kepler
додано Автор pinoyyid, джерело
ОР страждав від помилок для сторонніх бібліотек JavaScript, що знаходяться в його проекті. Він потребував індивідуально виключити їх з перевірки. Нормально встановлювати бібліотеки під загальним підкаталогом (наприклад, компонентами), тому легко виключити дерево компонентів з валідації.
додано Автор pinoyyid, джерело
Я бачу це в моєму kepler eclipse, але я не розумію, що ви маєте на увазі за допомогою компонентів third party , я бачу ECMAScript Build-In Library та підтримку веб-проекту JavaScript . вони третьою стороною?
додано Автор Allan Ruin, джерело

Є два місця, які потрібно шукати. Ви знайшли перший. Друга - у діалоговому вікні Властивості кожного проекту, доступ до якого можна отримати, клацнувши правою кнопкою миші на проекті в Провіднику пакетів та вибравши «Властивості». У розділі Builders ви можете знайти елемент "Javascript Validation", який ви повинні відключити.

Ви повинні зробити це для кожного проекту, який містить Javascript Builder перевірки.

11
додано

Спробуйте це: відкрийте проект у блокноті та видаліть валізатор javascript

1
додано
Це не відповідь, і його слід додати як коментар.
додано Автор Steve H., джерело

Я виявив, що в попередніх версіях Eclipse, єдиним способом дійсно видалити їх, це увімкнути його і змінити кожен випадок на "Ігнорувати".

0
додано
Не працює для мене (використовуючи Juno)
додано Автор Lluis Martinez, джерело
Для мене це також не має ефекту
додано Автор jan, джерело
Так, я пробував це! Не працює для мене.
додано Автор jan, джерело
Ви повинні вибрати помилки у вікні виводу та видалити їх. Я знаю, що це звучить тупо, як ви можете видалити та помилку, не виправляючи його? Після того, як ви їх видалите, ви можете повторно запустити збірку, і вони будуть відсутніми. Доки Eclipse кешуватиме їх і не буде їх видаляти.
додано Автор Kevin, джерело
Ви пробували чистий і "перевірити"? в контекстному меню правої кнопки миші з'явиться параметр перевірки.
додано Автор Lavie Tobey, джерело

I solved this by choosing a PHP profile for my JavaScript instead. Maybe you don't get the same functionality but for me this profile is just fine. Crashes, hangings & frustration went away.

0
додано

Ви можете виключити (і налаштувати) перевірку в Preferences/Validation або (для кожного проекту) Properties/Validation. Однак це, здається, не змушує очищати повідомлення.

0
додано

Подібно до сказаного: обов'язково переходьте до властивостей PROJECT (клацніть правою кнопкою миші на проекті, властивості), а не Workspace (Eclipse/preferences). Я шукав як 20 хвилин, перш ніж потрапити собі;)

0
додано

У мене те ж саме питання для перевірки XML. Я дезактивував валідатори в усьому світі та в самих проектах, нічого не працював для мене. Не було ні найменшого натяку на те, що щось змінилося. Я навіть видалив редактор xml і плагіни перевірки без будь-якого ефекту.

Зрештою, проблема була вирішена при копіюванні XML-файлів з помилкою перевірки, видаленням старих файлів та перейменуванням копій файлів у вихідні. Якось Eclipse не повторно перевіряв старі файли, але нові вони були в порядку.

0
додано
ІТ КПІ - JavaScript
ІТ КПІ - JavaScript
504 учасників

співтовариство javascript розробників в Telegram

ІТ КПІ - Java
ІТ КПІ - Java
436 учасників