Коли Raspberry Pi краще, ніж Arduino

Ми робимо деякі проекти в класі. Один з моїх друзів робить станцію погоди і вологості, використовуючи малиновий Pi з парою датчиків і LCD. У мене є невеликий досвід роботи в Arduino. Тому я запитав її, чому вона не робить це за допомогою Arduino? Вона сказала, що Пі - більш «потужний». У яких аспектах він більш потужний, ніж Arduino? Коли я повинен йти на Raspberry Pi через Arduino?

7
Це дійсно потужніше. І все ж перевищення для "метеостанції". RPi є повнофункціональним комп'ютером . Arduino - це досить дурний і слабкий мікроконтролер.
додано Автор Deestan, джерело

5 Відповіді

Твердження про те, що Pi є більш "потужним", дещо вводить в оману. Що означає "потужний" насправді? І чи це стосується створення метеорологічної станції?

Я зробив датчик температури та вологості, як описано тут тут , використовуючи Atmega328P ( процесор, що знаходиться в Arduino Uno). За оцінками, середнє споживання електроенергії становить 42 мкА, що дозволило їй працювати з 3-х батарейок АА протягом декількох років, перш ніж вони потребували заміни. Я думаю, ви знайдете, що Pi з його більш "потужним" процесором і додатковими компонентами не зможе це зробити.

Я бачу з швидкого пошуку, що Pi споживає 80 мА до 240 мА при простої (в залежності від моделі). Це зробило б метеорологічну станцію, що живить у Pi, через батареї 2000 разів швидше. Можливо, це буде розгляд.

Pi дійсно є Unix PC на платі, що означає, що він проходить через звичайну послідовність завантаження з можливістю виникнення помилок під час завантаження. Щоб дізнатися, що таке помилка, вам потрібно підключити клавіатуру і екран, або підключити через мережу до неї з іншого комп'ютера.

Я не хочу запускати Pi - це хороший дешевий комп'ютер Unix на маленькій дошці. Але Arduinos (багато хто з них) дещо простіше програмувати. Для початку вам не потрібно турбуватися про операційну систему. Для метеорологічної станції, що читає кожні 5 хвилин, хто піклується, якщо Pi може прийняти читання "50 разів швидше"?


Швидкість відновлення від сну

У мене є відповідь про те, щоб серійним даним пробудити Arduino - після деяких експериментів я зміг отримати Atmega328P від ​​самого глибокого сну (260 нА - так 0.260 мкА!) Протягом 6 тактових циклів (750 нс). Я сумніваюся, що ви могли б досягти цього на Pi, або низьке енергоспоживання, або прокидання під мікросекунду.

Це було досить швидко, щоб виявити початковий біт в послідовних даних при 9600 бодах, обробити початковий біт, а потім решту вхідного байта без втрати даних.

9
додано
Точка помилок досить хороша. Тому що пі робить все нормальне речі Linux, як писати на зберігання, він втрачає владу він може в кінцевому підсумку порушення ОС, де, як Arduino повинні бути в змозі бути вимкнений і без проблем.
додано Автор Qwertie, джерело

Дещо з упевненого питання, але я дам деякі відгуки. Це залежить від різних речей:

  • Скільки UX та UI ви хочете надати клієнту
  • Наскільки легко його можна програмувати
  • Це дешевше рішення
  • Наскільки швидко потрібно запускати програму
  • Що є більш довговічним і як довго ви хочете використовувати пристрій

Щоб запобігти тому, щоб ця відповідь була тривалою, я зробила швидке порівняння з моїм досвідом з обома.

Arduino: Cheap, easy to program, capable of flexibility with UX and UI but has very limited memory. The Arduino is typically good for something that can just complete tasks on their own. I've written state machines and have used it for PLCs with an Arduino. It's a good device for a cheaper budget. Arduino is pretty fragile, however.

Raspberry Pi: More expensive, a lot more powerful in terms of processing speed, has a lot more memory, extremely good for UX and UI devices that are being developed, good for artificial intelligence, state machines, PLCs, etc. Also really good for data logging, image processing, and radio frequency applications. You can also boot an operating system on it (e.g. Linux/Unix). In other words, a Raspberry Pi can used as a computer while the Arduino... well I guess it depends how you define, "computer" LOL.

Так що якщо ви намагаєтеся зробити щось таке просте, як за допомогою датчиків і світлодіодів, я б пішов на Arduino Uno.

7
додано

На відміну від плат Arduino, Raspberry Pi є одноплатним комп'ютером з чотирьохядерним процесором, графічним процесором, оперативною пам'яттю та багатьма периферійними пристроями. Основною відмінністю між Pi і Arduino (або будь-яким основним мікроконтролером) є операційна система. Pi запускає багато дистрибутивів Linux (офіційний Debian), що дозволяє користувачеві виконувати складні обчислювальні завдання, які неможливо виконати на Arduino без зовнішніх схем. Таким чином, Raspberry Pi буде адекватним для будь-якого програмного забезпечення, що вимагає значних потужностей процесора/графічного процесора або пам'яті. Майте на увазі, що більшість Arduino можуть бути з'єднані з одним і тим же типом периферійних пристроїв, які знаходяться на Raspberry Pi, хоча потужність обробки може не вистачати. Крім того, з Arduino значно зручніше взаємодія з аналоговими сигналами низького рівня, оскільки він має вбудовані АЦП (аналого-цифрові перетворювачі).

6
додано

Коли я маю звернутися до Raspberry Pi через Arduino

Існує завжди різниця в ціні, але крім цього я б сказав: Raspberry Pi може робити все, що може Arduino і зробити це краще і швидше EXCEPT завдання, які дуже важливі в часі. Таким чином, якщо вам потрібно реагувати на події в мікросекундах або мілісекундах або якщо вам потрібно генерувати сигнали в тому порядку величин, вам знадобиться Arduino.

4
додано
Голі металеві програми на RPi не будуть виконуватися гірше, ніж Arduino для будь-яких реальних вимог. Люди просто псуються, маючи ОС на ньому.
додано Автор Deestan, джерело
Оголені металеві програми будуть занадто швидкими, ніж Arduino. Cz, годинник Пі майже в 50 разів швидше: D
додано Автор Adarsh, джерело

У системах на основі "чисто апаратних" систем у реальному часі ви завжди можете віддати перевагу Arduino над Pi з ОС. Енергоспоживання, ціна - інші плюси для ООН. Pi завжди є кращим у складних обчислювальних завданнях, де його ОС спрощує ці завдання. Але ви не хочете використовувати "комп'ютер" для проектів, пов'язаних з датчиками, точно!

2
додано