Виявити струм в ланцюзі ручного гальма автомобіля

circuit

Using Arduino, how can I detect that the switch is on? I have access to the wire within the red rectangle only. That's because the switch is closely connected to the car body (ground). When the handbrake is up, the switch is pushed by a coil to touch car body and close the circuit. And when the handbrake is down, the switch go away from the car body and the circuit is open. switch

1
Якщо ви буквально маєте доступ до цього дроту, ви не можете. Вам знадобиться доступ або до землі, або до 12v, або до лампочки, щоб побачити, чи горить.
додано Автор af., джерело
Насправді це не зовсім так. Ви могли б зробити це, вирізавши дріт і поклавши резистор послідовно, потім вимірюючи напругу на резисторі.
додано Автор af., джерело
Якщо ви робите це у вашому автомобілі, як ви говорите, то ви можете легко отримати землю в іншому місці (все тіло землі) і просто використовувати дільник напруги (два резистора) для вимірювання напруги.
додано Автор af., джерело
Чи можна вставити монітор напруги? Або інші частини?
додано Автор Thomas Myron, джерело
@MegamindSaiko буде контролювати напругу.
додано Автор Thomas Myron, джерело
це здається шкільним завданням. ... чи правильно я здогадувався?
додано Автор jsotola, джерело
@CodeGorilla, що буде робити монітор напруги?
додано Автор user1252280, джерело
@jsotola Nope, Це ідея я роблю у мойому автомобілі
додано Автор user1252280, джерело
Це кнопка перемикання ручного гальма, перемикач безпосередньо підключений до землі, немає жодного дроту або місця для розміщення. під час ручного гальма котушка натискає на вимикач, щоб торкнутися кузова автомобіля, а в той час як вимикач вийшов з кузова автомобіля і відкрив контур.
додано Автор user1252280, джерело
Мій друг сказав, що я можу просто перевірити напругу (без шунтів або будь-яких інших інструментів). Він сказав, що якщо перемикач закритий, напруга буде нульовим, як земля, і якщо перемикач відкритий, він буде читати 12 В. Чи це правда? Я спробую його за допомогою мультиметра.
додано Автор user1252280, джерело

5 Відповіді

Якщо ви дійсно маєте тільки доступ до вмісту червоного прямокутника, а не до живлення Ground або + 12V, ви можете використовувати оптичний ізолятор, якщо ви можете використовувати достатню кількість дроту в червоному прямокутнику, щоб мати можливість формувати дільник напруги до отримують щонайменше 1-2 мА через вхідну сторону опто.

2
додано
Це стає легше, якщо у вас є доступ до точки землі, теж ...
додано Автор Tarski, джерело

На основі ваших коментарів:

"Це кнопка перемикання ручного гальма ..." і "..якщо перемикач закритий, напруга буде нульова, як земля, і якщо перемикач відкритий, він буде читати 12 В."

Ви могли б зростати в дріт і використовувати його як вхід для Arduino. Ви не можете підключити його безпосередньо до Arduino, тому що 5V - це максимальна напруга, дозволена на цифровому вході (якщо ваш Arduino працює на 5V).

Існує декілька способів безпечного підключення до Arduino, наприклад, оптоізолятор, перемикач рівнів або пасивні компоненти.

Ця схема з використанням 2 резисторів і стабілітрон може працювати для вас:

enter image description here

Обов'язково під'єднайте автомобіль до землі Arduino GND.

1
додано

Якщо ви можете змінити кабель, можна додати послідовно шунтирующий резистор і виміряти падіння напруги між клемами. Таким чином, ви можете виміряти поточний розіграш, який буде 0, якщо перемикач відкритий і щось, якщо перемикач закритий. Іншим способом можна використовувати датчик струму ACS712.

0
додано

Обмотайте дріт навколо фериту або деякого залізного ядра і виявіть магнітне поле.

0
додано

Після вивчення відповідей, наданих "Jose can uc", "Alberto Perro" і "VE7JRO", та коментарів "Mark Smith", мені було зрозуміло, що існує багато методів, але я дізнався Найпростішим способом є просто виміряти напругу в будь-якій точці червоного прямокутника. У той час як схема близька, вона буде читати 0V, і в той час як схема відкрита, вона буде читати близько 12V. І, звичайно, ми будемо використовувати дільник напруги для зменшення напруги приблизно до 4V, і 4.7 стабілітрона для захисту штифта Arduino.

open circuit

closed circuit

0
додано