avrdude: error: недоступний буферний доступ до пам'яті

Я намагаюся завантажити цю прошивку sck_beta_v0_8_6 через Arduino 1.0.5-r2 . Я вибрав LilyPad Arduino USB як плату. Пристрій є Smart Citizen Kit Urban Shield v.1.1 . Не вдалося завантажити з наступним повідомленням про помилку:

Found programmer: Id = "BÛR"; type = 
   Software Version = . ; Hardware Version = .
avrdude: error: buffered memory access not supported. Maybe it isn't
a butterfly/AVR109 but a AVR910 device?

Що я роблю неправильно?

3
@Eugene Ви божевільний хлопець насправді знайшов рішення для моєї проблеми. Я думала, ти жартуєш. Будь ласка, напишіть "повний" відповідь, і я буду радий надати вам прапор "відповідь".
додано Автор JJD, джерело
Ви намагалися використовувати інший кабель USB?
додано Автор Eugene, джерело

5 Відповіді

Іноді інший кабель USB зробить все можливе. Існує широкий діапазон якості кабелів на ринку, а іноді, ви отримуєте один на рваному краю прийнятного.

Lilypad Arduino, здається, особливо чутливий до цього. Радий, що це допомогло.

3
додано

Натисніть кнопку скидання перед завантаженням коду, поки не почуєте звук "відключення" (у вікнах). Відкрийте IDE і спробуйте ще раз

2
додано

У мене було те ж повідомлення про помилку, що намагався завантажити ескіз до плати Arduino Leonardo з ноутбука Levovo, використовуючи Arduino ver 1.0.6. І Device Manager, і Arduino показали плату, підключену до COM3. Arduino також повідомив про помилку, що COM3 використовується іншим App. Я спробував змінити USB кабелі, але отримав те ж повідомлення. Те, що працювало, змінювало роз'єм USB від верхнього правого заднього боку Lenovo до нижнього правого заднього виходу. Він підключився до COM8, і я зміг завантажити ескіз. Зрозумійте, що між двома виходами є відмінності в швидкості. Тепер все, що мені потрібно зробити, це з'ясувати, чому я не можу завантажувати ескізи до тієї самої плати Леонардо на моєму ноутбуці HP з Windows 10 і останньою версією Arduino. Підключається до COM6, але під час завантаження зависає. (Примітка: також потрібно було редагувати деякі файли бібліотек Arduino, які працювали на версії 1.0.6, але показали помилки компіляції в останній версії.)

1
додано
Зверніть увагу, що хлопці SCK рекомендують використовувати стару версію IDU Arduino (з яких-небудь причин). Я фактично кинув тим часом з їхнім приладом та прошивкою. Шахта лежить десь вимкнена.
додано Автор JJD, джерело

У мене була така ж проблема, коли намагалася завантажити код в Arduino Micro (китайський клон). Проводити години на Google, мигаючи новим завантажувачем - все одно нічого. Фізичний скидання і відкриття COM порту з межею 1200 не працює. Чому?

Я маю ATMEGA168 ВСТУПУ ATMEGA32u4!

Google говорить, що Arduino Micro отримав Atmega32u4, але мій клон отримав Atmega168! Перш за все, перевірте, який тип atmega у вас є під час пошуку на чорному спаяному чіпі на Arduino. Тому замість вибору "Arduino Micro" на меню "Board", я вибираю Arduino Nano і все працює!

0
додано

У мене була така ж помилка, але пізніше я виявив, що вибрав неправильний тип Arduino, замість Nano я мав Yun.

0
додано