Чому піч повинна бути попередньо нагріта на скляній посуді Pyrex?

На етикетці зі скла Pyrex сказано: "Завжди розігрівайте піч". Будь-яка ідея, чому?

enter image description here

14
Тепер це цікаво - той факт, що він на етикетці безпеки , може означати, що приведення його до температури повільно впливає на скло. Я тепер досить цікавий, щоб копати.
додано Автор miya, джерело
@BaffledCook: У сумніві прочитайте оригінальний посібник (див. Відповідь нижче: це просто продовження терміну служби скляного посуду ...)
додано Автор Chris, джерело
@TimPost Взагалі це швидке нагрівання, яке псується зі склом, і він говорить прямо під ним, щоб уникнути раптових змін температури.
додано Автор Cascabel, джерело
Я підозрюю, що це для їжі, а не для скла. Розміщення їжі в холодній печі має катастрофічні наслідки, що говорять кулінарно.
додано Автор BaffledCook, джерело
У ній говориться про розігріву духовки ... Не для каструлі. Зазвичай попереднє нагрівання каструлі не рекомендується
додано Автор James Chatman, джерело
Можливо (як передбачало @Catija) попереднє нагрівання порожньої каструлі проти, принаймні, холодної їжі. Я вважаю, що інструкція "завжди розігрівати" - це час, який потрібно їжі, щоб підійти до температури в сковороді з поганою теплопровідністю і великою тепловою масою. Тепер, коли сучасні печі нагрівають набагато швидше, і деякі вважають, що попереднє нагрівання потрібно лише для деяких продуктів, ця інструкція, ймовірно, відкрита для обговорення.
додано Автор Chris H, джерело
FWIW, розміщення продуктів у ненагрітій піч працює дуже добре, особливо для каструль, макаронних страв та інших. Єдине, на що він не працює, це предмети, які повинні бути "хрусткими", які потребують раптового вибуху тепла, коли вони входять, і випікають товари, які потребують печі.
додано Автор EvilDr, джерело

5 Відповіді

Під час попереднього нагрівання печі нагрівальний елемент або газовий пальник працюватимуть на повній потужності. Для електричної печі, зокрема, це призведе до великого випромінювального тепла. Радіантне тепло підвищує температуру об'єктів, на яких вона світиться, без безпосередньої зміни температури повітря.

Отже, якщо ви помістіть посудину з пірексу в холодну піч, а потім увімкніть її, деякі поверхні посуду будуть піддаватися цьому інтенсивному опромінюванню протягом тривалого періоду часу, коли піч нагрівається, а температура повітря в духовці. решта посуду піддається ще буде набагато прохолодніше.

Якщо тарілка поміщена в піч після її розігрівання, вона все одно буде піддаватися впливу радіаційного тепла, коли піч вмикається і вимикається, щоб підтримувати температуру, але це буде на більш короткі проміжки часу і температуру навколишнього середовища. блюдо піддається впливу не буде мати такого великого диференціала, що призводить до меншої теплової напруги на склі.

22
додано
Це чудова відповідь. Додам, що термічний стрес, якщо він створює достатню зміну температури, може призвести до вибуху Pyrex. Ось чому вони кажуть, щоб покласти його на сухий, тканинний посуд, оскільки це уповільнить втрату тепла від посуду до стільниці і чому ви не використовуєте його на плиті або бройлерах (багато прямого тепла = багато теплових) стрес). Аналогічно, додавання рідини в блюдо перед приготуванням м'яса або овочів означає, що частини блюда, не покриті м'ясом/овочами, не нагріватимуться занадто швидко.
додано Автор David Schwartz, джерело
Я маю декілька скляних частин посуду та пощастило досить (та досить обережний) що я ніколи не мав кожного вибухаючого на мені. Моя сестра, хоча. Виявляється, що лазанья з шматками скла є underappreciated сімейна подяка делікатес.
додано Автор David Schwartz, джерело
Тепер я хочу побачити справжнє випробування цього. Якщо хтось хоче тестувати і відео, я буду платити за каструлю, яку ви зламаєте.
додано Автор EvilDr, джерело
@Duncan - Існує безліч веб-сайту, що вихваляє переваги скляного посуду. Я можу сказати вам з особистого досвіду, що коли вони несподівано перерву під час приготування їжі в духовці, це вбиває все задоволення.
додано Автор ElmerCat, джерело
@Duncan - Я б ставка вашої сестри заміни лазаньї каструлю не зроблено зі скла. Будь-яка можлива вигода для випічки скла, можливо, переважає перспектива повної катастрофи, що відбувається в найгірший час.
додано Автор ElmerCat, джерело

Як каже Фаббі, це має бути пов'язане з різким перепадом тепла. Гіпотеза: вони неправильно витлумачили французький оригінал , написаний Pyrex. Це говорить, знову ж таки завдяки Fabby:

Зауважте, що ви маєте право вдаватися до чотирьох інших.

This means, "make sure to always preheat the oven before putting in your pan". It could be interpreted in two ways: "always preheat the oven if you're going to use the pan in it", or: "always preheat the oven before putting in the pan, not after putting in the pan".

Останній має сенс: попереднє нагрівання є особливою функцією в багатьох печах з власною кнопкою. Ця функція використовує решітку на "стелі", щоб зробити її нагрітим додатково швидко (на додаток до нормального нагрівального елемента, розташованого поза внутрішнього відділення духовки), і це призведе до надмірного прямого нагрівання на сковороді. Попередження на малюнку в Питанні також говорить: "Не використовуйте під прямим джерелом тепла".

Інша (слабша) гіпотеза: вони правильно інтерпретували французьку мову. Хороша піч не повинна робити це, але деякі печі можуть включати гриль, навіть коли вона нагрівається (як не попереднє нагрівання), щоб нагрітися швидше від кімнатної температури. Однак, якщо ви помістите його після того, як духовка вже досягла бажаної температури, елемент гриля не буде постійно працювати на повну потужність, якщо взагалі.

Моя піч тільки використовує додане тепло з grill коли я перед-нагріваю, так це не відбулося — як це не мусить. Але, можливо, деякі печі божевільні.

5
додано
Скляні тарілки добре справляються з високими температурами, але, як правило, дуже погано справляються з температурними відмінностями. Я вважаю, що якщо каструля була достатньо близькою до полум'я/елементу, теплове випромінювання могло б призвести до нерівномірного нагрівання і невдачі, що менш імовірно, буде викликано більш рівномірним конвективним теплом.
додано Автор svrist, джерело
Отже, коротка відповідь тут, важливо мати піч на постійній температурі перед введенням сковороди, те, що часто не буде вірно (з різних причин), поки піч опалюється.
додано Автор svrist, джерело
Я не зовсім розумію відмінність між двома значеннями тут ... якщо ви нагріваєте духовку після того, як ви ставите каструлю, ви не розігрієте її.
додано Автор Cascabel, джерело
@Jefromi: Мабуть, я повинен був бути яснішим: мова йде про використання кнопки попереднього нагрівання на печі, а не про попереднє нагрівання взагалі. Редагувати: це краще?
додано Автор AndyGaskell, джерело
@ Shog9: Так, якщо моя первинна гіпотеза вірна, то навіть важливіше не мати каструлю в духовці, поки функція "попереднього нагрівання" функціонує, тому що каструля не повинна перебувати під "прямим теплом" джерело », тобто гриль на повну потужність. Яка це, на мою думку, дивно, тому що, як правило, печі не мають проблем з функцією гриля, але це, здається, свідчить.
додано Автор AndyGaskell, джерело

Я думаю, що інструкція з попереднього підігріву є такою, що час приготування подібний до часу приготування металів, а не для безпеки.

Скло погано проводить тепло порівняно з металами; Попередній нагрівання духовки є одним із способів зробити час приготування таким же, як у такому ж блюді, в металевій каструлі.

1
додано

Це лише запобіжний засіб для продовження терміну служби вашого виробу зі скла Pyrex.

Транслітерація з французького оригіналу :

Some precautions:

Plates in Pyrex glass can be used to heat and reheat food, in the oven or microwave oven, if you take a few precautions:

 1. Avoid sudden changes in the temperature of the glass.
  • Ensure to always preheat the oven before you put your glassware inside.

Pyrex є французькою, тому це був перший хіт на google.fr для Pyrex préchauffer four ...

0
додано
Але чи не буде це суперечливим? Покласти його в вже гарячу піч буде більш різкою зміною температури, ніж дозволяти йому повільно нагріватися, оскільки духовка нагрівається.
додано Автор Rex M, джерело
@rackandboneman: Я живу в Європі і навіть оригінальні французькі речі не витримують холодної водопровідної води після прямого виходу з печі при температурі 200 ° C ... водопровідну воду і повільно йти вниз за шкалою T ° після вилучення їх з пальників Bunsen) ;-)
додано Автор Chris, джерело
@Joe Це те, що вони говорять і те, що я робив дуже довгий час теж ... Просто не наливайте холодної рідини в них, поки вони кип'ятять і не кидайте їх, і ви будете тримати їх протягом 25 років (мій найстаріший)
додано Автор Chris, джерело
Первісно названий Pyrex - це скло, призначене для лабораторного посуду, і надзвичайно міцне відносно змін температури, що спонукало користувачів скористатися цими властивостями і використовувати його майже як металевий посуд, включаючи сильні і швидкі зміни температури. Ще продаються в Європі. Американський ринок Pyrex є звичайним, хоча і звичайно високим якістю скла.
додано Автор rackandboneman, джерело

всі кухонні плити з пірекс або інших скляних контейнерів, будь ласка, зверніть увагу:

 1. glass should not be heated suddenly 1.b if placing hot food in glass pot then first put warm water in the pot and then hotter water to mach the temp of the food

  1. place matching hot water in a larger metal pot/pan

  2. empty the now warmed glass pot and place hot food in the glass pot and place the glass pot with food in it in the larger metal pot/pan with hot water in it r. place both metal and glass pot/pan with hot water between them in the preheated oven(this is called cooking in a water bath)

  3. it is ok to let all water evap during cooking, if the glass pot/pan should break while handling the combined metal and glass pots/pans you will be safe from cuts/injuries

  4. the water betwee the metal and glass pots/pans with temper/slow temperature changes in a uniform manner Yours in Christ, Phil

0
додано