Неможливо підключити Bluetooth HM-10 до Arduino Uno

Я спробував все, дійсно, все. Модуль HM-10 (bluetooth) має світлодіодний індикатор і його блимає, ніж якщо ви підключилися до нього зі свого додатку, світлодіод припиняє блимати, і ви отримуєте UUID увімкнено iDevice.

Проблема починається при спробі запрограмувати модуль зі свого UART і надіслати "AT" , щоб отримати "OK" з монітора послідовного випромінювання arduino ( на Mac).

Таким чином, я намагався підключити його tx/rx через ttl конвертер до arduino uno і відправити команди з монітора, не працював.

than i was trying to connect it directly and used this link : How to use BLE Shield based on HM-10 bluetooth module?

не працює (не відповідає на "AT").

I have also tried this : http://www.seeedstudio.com/wiki/Bluetooth_V4.0_HM-11_BLE_Module

and this: http://www.instructables.com/id/Control-RGB-lights-from-Android-with-Arduino-Bluet/step1/Assemble-test-configure-your-Bluetooth-LE-module/

Без відповіді .i не отримує ніякого відповіді від модуля (модуль rx йде на tx на arduino)

Я дійсно не знаю, що справу з цим модулем, можливо, його зламано (якщо так, то як я можу підключитися до нього з мого iPad і отримати його UUID ??).

Є що-небудь ще я можу зробити ?? є варіант, що я поставив його в якомусь режимі, що він не може відповісти більше?

5
Як правило, ви не підключили б модуль до контактів arduino rx/tx, оскільки вони вже використовуються для підключення до ПК, а замість цього до довільних цифровихпідключень і до використання програмного забезпечення. Винятком може бути дошка типу Леонардо. Іншим було б видалити atmega328p і використовувати плату arduino тільки в якості конвертера usb, але потім ви підключаєте rx-rx і tx-tx. Звичайно, неправильна швидкість передачі даних або неправильно інтерпретований розпилювач завжди викликає занепокоєння.
додано Автор Chris Stratton, джерело
Ви знайшли якесь рішення? Ця ж проблема.
додано Автор Shubham, джерело

7 Відповіді

Я виявив, що моє пристрій: BLE-CC41-A, HM-10 зірвати

Команди трохи перекриваються, але різні, хороша команда, щоб допомогти вам:

AT + HELP/CR/LF

Doc for the BLE-CC41-A: http://img.banggood.com/file/products/20150104013200BLE-CC41-A_AT%20Command.pdf

5
додано

There is an app for iOS that makes using the HM-10 easy to use. It is for a single pin output. There is also a link the sketch for it. I used it with Arduino Nano, HM-10, a Relay, junction box, and an outlet to turn my room light off at night without getting out of my bed. The app is FatBeard HM10 here https://itunes.apple.com/us/app/fatbeard-hm10/id1198432512?mt=8

2
додано

Відповідності швидкості/параметрів Бода не збігаються з BLE-CC41-A або справжнім HM-10, це добре згадується в Doc для BLE-CC41-A, наведеному у другій відповіді. Є й інші відмінності.

1
додано

якщо ви точно не знаєте, що таке ваш BT (HM-10 або CC41-A) можливо, ви можете спробувати це.

https://rydepier.wordpress.com/2015/10/22/comparing-the-hm10-and-ble-cc41a-bluetooth/

I bought one HM-10 but what i got is CC41-A I turn my BT as a master, and don't forget to use NEWLINE or BOTH NR & CL neither NO LINE ENDING

1
додано

Make sure you've set the same baud rate in both Arduino sketch (Serial.begin(115200)) and in HM-10 module settings(AT+BAUD4). You can use https://github.com/4ntoine/mega-to-hm10 example. A part of Apploader app that allow to upload arduino sketches from iOS devices to Arduino: http://www.apploader.info

0
додано

У серійному моніторі Arduino, чи пам'ятаєте ви, щоб вимкнути опцію "Перевезення каретки"? HM-1X очікує "AT" не, "AT \ t

0
додано

Добре, я граю себе з підробленою HM-10 (CC41-A) з декілька днів. Я зрозумів, що боди в таблиці не підходять. Тому я кілька разів перекомпілював свій ескіз Arduino, щоб перевірити всі показники BAUD, і, нарешті, я знайшов швидкість, з якої знову починає відповідати AT-командам.

Я пропоную вам зробити те ж саме. Перевірте всі швидкості передачі даних на вашому підключенні CC41-A, доки ви не отримаєте en OK.

Mine required 'Both NL & CR' on the Arduino SerialMonitors settings if I enter commands manuall, as well as an .println("AT"); instead of .print("AT");!

0
додано