Моя індукційна піч не рівномірно нагріває сковороду. Чи це порушено, або я роблю щось неправильно?

Я використовував індукційну піч Kenmore Elite після того, як переїхав близько 6 місяців тому з газового діапазону, і він має багато хороших якостей, але не важливо, що я намагаюся, я не можу змусити його рівномірно нагрівати їжу. Як, коли я намагаюся виконувати стейк з оливковою олією або смажити щось, каструля закінчується гарячою точкою в середині і прохолодним зовнішнім обідком. Це стосується не тільки підігріву каструлі, а й під час приготування їжі, що підтримує цю проблему. Це відбувається незалежно від того, який коло нагрівання я використовую. Я пробував чавун, сталь, індукційні елементи каструль різних розмірів, і так вони плоскі, і завжди є така проблема. На цій стадії мені дуже потрібна порада.

5
І якщо у вас немає ІЧ-камери, я бачив тести для печей, де вони рівномірно поширюють борошно на (листовій) сковороді, а потім спекти, щоб побачити, які ділянки спочатку коричневі. Я думаю, що це буде працювати з вашим випадком, теж потрібно просто послідовно товстий шар. (можливо, використовуйте гребінцю для обмерзання, як зубчастий шпатель, потім злегка струсіть її, щоб вирівняти її?)
додано Автор Rex M, джерело
І ви впевнені, що ваш розмір каструлі відповідає розміру котушки поля приготування? Або ви використовуєте більші каструлі так, як ви звикли до газу?
додано Автор rumtscho, джерело
Цікавий експеримент - зробити фотографію ІК вашої каструлі на плиті. Створіть ІЧ-фільтр (якщо не потрібно) Майте у своєму розпорядженні одноразові гнучкі дискети, окуляри затемнення можуть також працювати), розігрійте каструлі та зробіть кілька знімків. Це може допомогти діагностувати проблему.
додано Автор Gail Anderson, джерело
Я б випробував каструлю на іншій індукційній печі.
додано Автор paparazzo, джерело
Чи є вони ще плоскими, коли вони гарячі? Чи рухається гаряча точка, якщо ви помістіть каструлю в трохи іншому місці?
додано Автор Chris H, джерело
Гаряча точка, схоже, трохи рухається до середини кола, коли я штовхаю каструлю до краю, але вона ніколи не прямує за ним. Я спочатку використовував коло близьких за розміром до каструлі в питанні, але тоді я перевірив його на всіх 4, це просто змінило інтенсивність тепла. Для перевірки я використав 4 ", 5", 6 ", 8", 9 "каструлі. У мене є 4 каструлі спеціально для індукції і 8 чавунних або сталевих старих котлів, які відмінно працювали для розподілу тепла на газовій плиті.
додано Автор Joe, джерело

5 Відповіді

Те, що я хотів би зробити, це інвестувати в $ 30 - $ 50 одну індукційну плиту, яку можна помістити на свій лічильник, і подивитися, чи проблема не зникає. У випадку найгіршого , ви просто маєте додаткову плиту для запасів або щось інше, але цілком може бути, що у вас буде певний успіх, що дає вам плиту, яку можна використовувати для обсмажування й такі. Це допоможе вам усунути діапазон як винуватця.

Інша річ, яку ви могли б зробити (знову ж таки, будь-яка дія тут буде коштувати грошей) - це інвестувати в якісь 3 або навіть 5 кухонних посуду від постачальника, як All Clad. Вони мають сталеві/мідні/сталеві/алюмінієві/сталеві "сендвіч" каструлі, які випробовуються для ідеального рівномірного тепла.

Враховуючи те, що ви намагалися, я, як правило, вважаю, що діапазон сам є винуватцем. Деякі діапазони індукції (особливо раніше) просто не виступали дуже добре для кухарів, які виходили за межі основного кипіння та смаження. Ось чому отримання додаткової варильної поверхні може бути найкращим курсом, який ви могли б взяти.

Якщо це сам діапазон, то високотехнологічний/високоефективний багатошаровий посуд, ймовірно, допоможе мало , але це не зафіксує той факт, що кільця не функціональні, порівнянні з дисперсією полум'я (яке, в основному, можуть стверджувати сучасні варильні поверхні, навіть більш дешеві).

Хоча чавун не гарантований бути рівним провідником і може мати свої проблеми, ці проблеми не повинні бути настільки ж поганими, як те, що ви бачите, що сильно вказує на сам діапазон ймовірним винуватцем.

Удачі, на жаль, це одна з тих проблем, які вимагають невеликих витрат, щоб з'ясувати.

4
додано

Чавун і нержавіюча сталь - обидва погані провідники тепла, якщо каструлі не досить товсті, ви отримаєте гарячі і холодні зони, я думаю, ви повинні прагнути до чогось з алюмінієм (можливо, з нержавіючого алюмінію-нержавіючого типу) і спробувати піти на більш товсту каструлю.

Це тільки мої загальні знання, я раніше не намагався індукційні печі.

edit: ігноруйте те, що я сказав про алюміній, як JAB вказав, алюміній не працює з індукцією

1
додано
Деякі алюмінієві каструлі мають залізне ядро ​​в нижній частині, а також створюють поєднання теплової поведінки ...
додано Автор rackandboneman, джерело
Будьте обережні, навіть деякі каструлі, які змішують алюміній і сталь, не можна використовувати на індукційній поверхні згідно thespruce.com/… (і, звичайно, всі алюмінієві прямо).
додано Автор JAB, джерело
Є також тарілки з сендвіча з нержавіючої сталі. Знову ви повинні перевірити сумісність для індукції для певної каструлі.
додано Автор Chris H, джерело
Дякуємо за відповідь, деякі з каструль я використовував дуже товстий, великий чавун близько 14 кг. Проблема не в міру гарячих і холодних плям я б випалив місце в середині з маслом на краю не досить гарячим, щоб готувати з.
додано Автор Joe, джерело
Гаразд, щоб пояснити, я спробував деякі алюмінієві з індукційними елементами каструлі, та ж проблема. Я не можу просто спробувати кожен варіант панорамування, щоб побачити, якщо тільки один працює правильно. Хіба індукційні печі повинні бути цим вибагливим?
додано Автор Joe, джерело
Як я сказав, чавун, як відомо, є поганим провідником тепла навіть з товстими конструкціями, і проблема з нафтою, що залишається на ободі, ймовірно, може бути зафіксована з більшою кількістю нафти, я все ще пропоную вам спробувати товсту алюмінієву каструлю, перш ніж вважати, що проблема з плитою. перегляньте це, якщо потрібно підтвердити youtube.com/watch?v=BcSqJ7sZiAQ
додано Автор Lisa potts, джерело

Ваша проблема в тому, що індукційна котушка занадто мала для вашого посуду. В основному, якщо індукційна котушка 6 "але ваша каструля 10", то ви будете мати більше тепла в середині, отже, чому ви помітили гарячу точку в середині.

Деякі типи посуду, як і All-Clad 5-шаровий мідний стрижень, теоретично повинні обійти це, будучи дуже хорошими у проведенні тепла і рівномірно поширюючи його. Я не мав можливості спробувати це на індукційній плиті, але я можу запевнити вас, що хоча він пристойно проводить тепло на електричній плиті, вам все одно потрібна каструля, яка підійде. Я все ще залишаюся кухонним приладдям з усіма речами;)

Хоча індукція має багато речей, що йдуть на це, ви все ще повинні розглянути розмір горщиків/каструлі ви будете використовувати ...

0
додано
У коментарях, ОР спеціально говорить, що вони намагалися каструлі, як 4 дюйми і великі, як 9 ... Це може бути частиною занепокоєння, але я не думаю, що це єдине питання.
додано Автор James Chatman, джерело

Багато індукційних плит готують нерівномірно, ви повинні спробувати знайти відгуки про неї перед покупкою в майбутньому, будь-який хороший огляд приготує каструлю цукру, щоб показати, де відбувається підсмажування і чи не продукт стоїть його солі.

0
додано

У мене те ж саме питання з однією стільницею. Я повернув одиницю мислення це було deffective тільки нагріваюче 5 "місце у центрі приготування поверхні мого 9" чавуну каструлю. Нове робить те ж саме. Гаряча точка переміщається з положенням сковороди на варильній поверхні. Дно моєї каструлі рівне, і таке ж справа, якщо я кип'ятять воду, можна побачити, що тепло йде тільки з 5-го круга.

Тепер я вважаю, що проблема полягає в тому, що розмір котушки в індукційній плиті занадто малий. Я не знайшов пристрій з більшою котушкою, яка все ще 120v.

Приготування млинців, омлетів або навіть бекону, якщо ви не постійно репозиціонуєте це так розчарування, що я повернувся до мого coiltop.

0
додано