AVRISP mkII не читає пристрій підпису

Нещодавно я купив дюжину мікроконтролерів ATtiny85, і я намагався перевірити їх просто, поставивши на неї програму блимання через Arduino IDE і AVRISP mkii (Arduino 1.0.5, Ubuntu 13.04). Я постійно отримував помилку, що припускає, що він не був правильно підключений, але я перевірив його кілька разів (і він працює зовні на 4.8v). Я навіть перевірив кілька ATtinys, так що дуже малоймовірно, що вони всі duds. Коли я перейшов на використання мого Arduino як ISP, він запрограмував штраф. Я спробував використати avrdude -c avrispmkii -p t85 -P usb -t , щоб побачити, чи це проблема з налаштуванням Arduino IDE, але це дало мені ту ж помилку. Я правильно встановлюю всі правила /etc/udev , наскільки я можу сказати, і до цих пір немає жодних кісток ...

Так я завантажився в Windows 8, встановив Atmel Studio 6 і драйвери для AVRISP mkii. Я оновлював пристрої прошивки (до 1.16), а потім спробував прочитати підпис attiny85. Це не вдалося, надавши мені [ERROR] Не вдалося увійти в режим програмування. ispEnterProgMode: Отримано стан помилки: отримано 0xc0, очікуване 0x00, ModuleName: TCF (команда TCF: Device: startSession failed.) . Я спробував ще раз, на цей раз з atmega328p від мого arduino, і знову не вдалося. ISP годинник опустився до 125 кГц (і я теж спробував нижче). Я знаю, що і atmega328p і attiny85 працюють досі, і біти запобіжника ніколи не були підроблені (програма блимання на attiny від того, коли я використовував свій Arduino як ISP все ще працює).

Чи означає це, що мій avrisp mkii мертвий? Всі світлодіодні ліхтарі поводяться точно так, як і очікувалося (світлодіод стає зеленим, а живлення подається на мікроконтроллер, червоний - інше. Крім того, він розпізнається менеджером пристроїв Windows і Atmel Studio 6.

Дякую

2
Ми мали проблеми з 6-полосковим стрічковим кабелем на AVRISP mkii кілька разів. Велику частину часу це викликало спорадичні помилки і після заміни кабелю, він знову працював без проблем. Але деякі з наших програмістів дуже часто використовуються (виробництво), тому його не настільки несподіваним є те, що в якийсь момент кабель здається після згинання і закручування в 1000 разів.
додано Автор Rev1.0, джерело

6 Відповіді

Є кілька можливих проблем. Одним з них є фактично удев. Якщо він працює відмінно, виклик avrdude з sudo, ви повинні отримати ваш udev речі правильно. У Debian Wheezy я маю такий рядок у файлі /etc/udev/rules.d/56-avr.rules :

# Atmel AVR ISP mkII
SUBSYSTEM=="usb", ATTRS{idVendor}=="03eb", ATTRS{idProduct}=="2104", GROUP="users", MODE="0660"

Думаю, ви можете змінити будь-яку відповідну групу.

Якщо це не ваша помилка, перевірте схему. Поширеною проблемою є інші речі, підключені до заголовка PIN-коду ISP. Якщо ви хочете бути впевненим, поставте контролер де-небудь, де нічого іншого не підключено до цих контактів і спробуйте запалити його там.

І нарешті: перевірте кольори світлодіода в mkII. Помилки або попередження позначаються жовтим/оранжевим або червоним кольором. Якщо все підключено правильно, світлодіод у програміста зеленого кольору.

1
додано

Зниження тактової частоти ISP до 1,747 кГц вирішило ту ж саму проблему для мене.

1
додано
Ця відповідь досить низька якість. Будь ласка, подумайте про поліпшення відповіді, щоб включити додаткову інформацію
додано Автор Doodle, джерело

Яка історія програміста ISP? Якщо вони перевищують напругу, вони можуть провалитися з описаними симптомами. Як правило, інтерфейсний IC в них, MAX-щось, що потрібно замінити.

0
додано

If debugwire is enabled then ISP won't work. In the debugger run the program, and then choose Debugger->Disable Debugwire and close, and then after cycling power to the board, ISP will work again.

0
додано

Atmel Studio 6 (v6.2.1563 SP2), on Windows 10 (Build 10240)

У мене була така ж проблема на Attiny13A, з AVRISPMKII.
У мене є multiplye Attiny13A дошки тут і 2x AVRISPMKII програмістів. Проблема полягає в усіх цих випадках.

Аталіна працює на внутрішньому осциляторі за замовчуванням. Може прочитати цільову напругу, але підпис пристрою не вдалося дати правильний результат.
Змінили швидкість програмування в інструменті програмування пристрою, до 64хз, натиснувши "набір" і з цього моменту працює пристрій зчитування і програмування.

Я не дуже впевнений, чому це так, але принаймні я можу продовжувати працювати зараз Сподіваюся, що це може допомогти будь-кому

Карл

0
додано

Мені довелося встановити частоту нижче, щоб можна було прочитати правильний пристрій підпису "-B 5", працював для мене.

0
додано