Як я можу порівняти рівні тепла з пальниками?

Рецепти вимагають приготування їжі через різну кількість тепла на пальниках - середніх, середніх, низьких і т.д. на моїй печі?

З випіканням, це легко, тому що 400F у вашій печі те ж саме, що і 400F в моїй печі. Але носій на пальнику може відрізнятися від середнього на моєму пальнику (або моє пальник може бути позначено як 1-10, а 5 може відрізнятися від вашого). Навіть на моїй печі, чотири пальники мають різні розміри, і полум'я на одному - інший розмір, ніж полум'я на решті, навіть якщо всі ручки повернені до 5. Як я можу переконатися, що я використовую потрібну кількість тепла на пальниках?

14
@ToddWilcox - Я можу запевнити вас, що цифрові відбитки на печі не кращі, а в деяких випадках гірші. Коли моя піч досягає цільової температури, вона просто повідомляє, що число назавжди, лежачи про фактичну внутрішню температуру (яка, очевидно, рухається вгору і вниз)
додано Автор brandon, джерело
" При випіканні, це легко, тому що 400F у вашій печі таке ж, як 400F в моїй печі. " Тільки при вимірюванні з використанням того ж термометра печі. Я знаю, що ви не можете довіряти налаштуванню набору більшості печей (принаймні аналогових). Часто переходжу з квартири в квартиру і з місця на місце переношу термометр з печі, щоб я міг "відкалібрувати" температуру приготування до відмінності між налаштуваннями на циферблаті та фактичною температурою духовки.
додано Автор David R Tribble, джерело
Якщо ви дійсно хочете, щоб виміряти речі, отримати інфрачервоний термометр, який може сказати вам, як гаряча ваша каструля. (Зауважте, що якщо у вас є тонка каструля, додайте щось важке і холодне, як шматок м'яса, швидко охолонете його. Ось чому "збережене тепло" - це те, що ви хочете. що означає, що вони не охолоджуються або нагріваються так само легко.)
додано Автор Ryan V. Bissell, джерело

5 Відповіді

Це не властивість печі (або маркування на ній). Такі слова, як "середнє тепло", насправді відносяться до швидкості, з якою готується ваша їжа, і є багато факторів, які сприяють цьому. Крім енергетичного виходу ваших пальників, існує тип печі (електричний, газовий, індукційний), термодинамічні властивості каструлі, відношення розміру каструлі до розміру пальника, як ви нагрівали каструлю, кількість їжі на сковороді, якість ваших сировинних інгредієнтів та інші подібні речі. Таким чином, ви не можете розрахувати його або порівняти.

Єдиний спосіб "відкалібрувати" - це спостерігати, як готується ваша їжа. Я можу лише дати вам дуже грубі рекомендації, оскільки слова не є (і не можуть) бути точно визначені. "Повільне тепло" - це установка, при якій їжу можна залишати в спокої протягом принаймні декількох хвилин без особливого ризику горіння. "Висока температура" - це налаштування, в якому ви закінчуєте дуже чітким/обвугленим зовнішнім і сирим середнім. "Середній" знаходиться десь посередині між крайнощами.

Будь-який з них, як правило, відповідає певному вузькому діапазону параметрів печі, тому що, коли одна і та ж людина готує в одній кухні, рідко бувають дуже великі відмінності в інших змінних процесу (що робить його дуже різноманітним взагалі). Таким чином, ви повинні бути в змозі визнати поточний рівень "тепла", коли ви готуєте (я був спокуса сказати "дивлячись", але це насправді також включає запах і слух і почуття часу). Як тільки ви побачите, що ваша їжа готується на «середньому», ви можете побачити, яку установку ви використовуєте, і після кількох проб з власною піччю ви дізнаєтеся, яку обстановку слід спробувати наступного разу, коли ви будете готувати.

16
додано
Кілька років тому у мене був рецепт, який вимагав підсмажування зубчика часнику на найнижчому теплі. Я не думаю, що вони зрозуміли, що деякі електричні печі здатні вкрай низьке тепло: часник не був навіть теплим після рекомендованого часу.
додано Автор Primus, джерело

На щастя, температура зазвичай не повинна бути такою ж точністю при приготуванні плит, як у випічці. Коли вам потрібні точні температури, ви можете вставити термометр у каструлю. Це може бути корисним для темперування шоколаду, ошпарювання молока, смаження, приготування цукерок тощо.

Справжньою проблемою з налаштуванням тепла на плиті є те, що ручка на вашій печі керує лише однією з багатьох змінних, які впливають на температуру ваших інгредієнтів.  Інші важливі змінні включають матеріали, що використовуються для виготовлення сковороди, товщину цих матеріалів, відношення висоти до діаметра каструлі, наскільки повний посуд, вміст води в інгредієнтах, чи є вона покритою чи ні, перемішування інгредієнтів Через конвекцію або перемішування, і т.д. Ви дійсно просто потрібно дивитися, слухати, і возитися з ручкою, поки не буде правильно. Це стане легше, як ви звикнете до печі, каструль і рецептів.

Ви можете усунути деякі угадування, зіставивши розмір пальника до розміру каструлі. Крім того, більшість рецептів, які я використовував, здається, були написані для газових плит, які, як правило, забезпечують швидше електричні версії. Отже, якщо у вас є електрична плита, плануйте перетворити її трохи вище, ніж вимагає рецепт.

7
додано

Судячи з теплової плитою, важко, тому багато хто просто вивчає топи, які вони використовують.

Я вважаю, що ви запитуєте про теплову потужність, у BTUs, пальника. Як електричні печі зазвичай мають більш повільну реакцію, як "котушки" нагріватися або охолоджуватися я припускаю, що котушки при їх кінцевій температурі. Я не впевнений у тепловій реакції на нові електричні пальники (індукційні або інші технології).

Ви можете отримати проксі BTU, використовуючи ту ж каструлю і міру "кімнатної температури" води (1/4 чашки). Після того, як пальник знаходиться на повній потужності, поставте каструлю і воду на пальник і вкажіть час, коли потрібно кипіти. Зверніть увагу на час. Дайте каструлі охолонути і замініть воду. Це допоможе вам відкалібрувати невелику пальник до великої пальника на тій же печі. Трохи важче при калібруванні вашої печі з друзями таким чином, якщо вони не погодяться виконати той же тест.

Я бачив, але не можу знайти його зараз, один журнал калібрування температури, використовуючи аналогічний процес. Їх печі були встановлені так, що середній у своїх рецептах, був 5 на їх печі, які почали б кипіння X чашки води каструлю Y дюйм сковороду в Z хвилин. Я не пам'ятаю, який журнал був і не може знайти подібну калібрування.

4
додано
Використання води в кімнатній температурі також має працювати. Встановіть кран як можна ближче до кімнатної температури, заповніть встановлену кількість, а потім дайте йому просидіти пару годин (залежно від обсягу води).
додано Автор Matt Hanson, джерело
Я б запропонував доопрацювати цей тест, використовуючи охолоджену воду (повинна бути приблизно такою ж температурою кожного разу), забираючи температуру води заздалегідь, і зважуючи кількість води замість обсягу.
додано Автор David R Tribble, джерело

Існують способи вимірювання енергетичного виходу вашої печі і даної комбінації каструлі та кухонного матеріалу.

Простим способом було б заповнити сковороду водою при певній температурі, а потім відзначити швидкість підвищення температури при заданих настройках пальника.

Різні пальники на вашій печі також мають різні цілі. Існує, як правило, один або два великих пальника, які призначені для більшості приготування їжі, і меншу або меншу потужність для нагрівання, і, можливо, і між пальником, а також для невеликих горщиків.

Однак, хоча ця інформація цікава, вона по суті марна, коли мова йде про те, що ви хочете: емпіричний спосіб порівняти вашу власну піч з плитою рецепт очікує.

Я прочитав безліч рецептів, і жодна з них не згадала конкретну модель печі.

Не знаючи відносних вимірів цільової печі, ваша детальна інформація про власну піч нічого не означає. Вона відносна, і нічого порівняти з нею.

Ось чому більшість описів приготування на плиті описують відповідний результат. Цей результат є стандартом, який ви намагаєтеся задовольнити, бажаної мети: час і температура - це лише вказівки, які повинні зблизитися.

2
додано

Ви можете використовувати контактний термометр, щоб перевірити температуру пальника.

Але це не допомогло б вирішити, якою є температура середовища.

Розмір пальника існує в основному для розміщення різних розмірів каструлі; використовуйте розмір пальника якомога ближче до розміру каструлі, щоб не втратити ефективність.

Так, і температура духовки ніколи не є точною; навіть якщо на дисплеї відображається 400F, всередині може бути вище або нижче, вам потрібно використовувати термометр для перевірки температури печі;

наприклад, ви можете виявити, що при більш низьких температурах, ваша піч працює тепліше (наприклад, від 100F до 250F вона працює нижче, ніж відображається, а після цього від 250 до 500F вона працює нижче)

2
додано
І (порожня) температура панорамування не говорить багато про те, скільки падіння температури і як швидко і до якої температури він знову підніметься, якщо холодні інгредієнти (які можуть принести додаткові поверхні, що розсіює тепло, або споживати тепло, або випарувати воду, або подавати до нього додаються хімічні перетворення ...
додано Автор rackandboneman, джерело
Температура пальника не дуже добре співвідноситься з температурою каструлі, тому що пальник повинен бути значно гаряче, ніж каструля, щоб швидко переносити теплову енергію, частина теплової енергії ніколи не потрапляє в каструлю, а більша частина тепла каструлі. втрачається в кімнаті.
додано Автор mrog, джерело
Також потрібно виміряти площу конфорки або якось ефективну площу поверхні полум'я і помножити, щоб температура була значущою. Набагато легше виміряти теплову потужність, використовуючи той же горщик і таку ж кількість води при тій же температурі і в часі, як він нагрівається.
додано Автор David R Tribble, джерело