Чи може курячий скелет бути їстівним?

Мені подобається якомога менше зберегти з мого приготування та сміття.

Маючи це на увазі:

  • Чи може курячий скелет бути їстівним?
  • чи є спосіб вилучення та приготування кісткового мозку?

Чи існує причина, чому погана ідея споживати курячий скелет?

18
Чи впевнені люди їстівні - це не слово? Це звичайно не використовується, але, здається, з'являється в ряді словників як дійсні. Я збирався зробити те ж саме редагувати, поки не відкрив це.
додано Автор Daniel Broekman, джерело
@ tox123 Не впевнений, що це має бути сарказмом, але я не зробив претензії "Google говорить, що їжа - це слово". Я стверджував, що я знайшов це слово в декількох словниках (це включає Merriam-Webster, Oxford Living та Cambridge). Я знайшов тих, хто використовує Google, але це не робить заяву менш істинним.
додано Автор Daniel Broekman, джерело
Я зберігаю свої курячі тушки (а також кісточки яловичини/свинини) у морозильній камері, і коли у мене є пара, я поміщаю їх у повільну плиту, як 2 дні. Робить дуже задовольняє бульйон.
додано Автор Guntis, джерело
Привіт Svintoo, я вдячний, що ви намагаєтеся зробити резюме інформації, яку ви отримали. Веб-сайт в цілому бажає легко знайти цю інформацію, але використовує інший спосіб досягнення тієї ж мети, дозволяючи лише розміщувати інформативні відповіді та видаляти всі відповіді. Ось чому наші сторінки запитань набагато більш структуровані, ніж теми у форумі, і ваша власна верхня посада зарезервована тільки для питання, нічого іншого. Тому я поверну ваші зміни, щоб зберегти цю структуру. Думаю, читачі отримають ще більше користі від читання повних відповідей.
додано Автор rumtscho, джерело
Чому б не зробити запас?
додано Автор moscafj, джерело
І коли ви напружуєте запас, збирайте всі маленькі шматочки м'яса, які пливуть з тушки, щоб покласти в суп або каррі (за коментарем @ moscafj)
додано Автор Chris H, джерело
@MichaelMior Google каже, що їжа це слово, тому їжа є слово.
додано Автор tibbe, джерело
rumtscho: дякую вам за пояснення. MichaelMior tox123: "їстівним" було слово, яке я шукав, але я не був упевнений у написанні, і моя спроба написання була виправлена ​​до "eatible".
додано Автор RE60K, джерело

5 Відповіді

Курячі кістки мають тенденцію до "осколків", коли вони "пюре" (як у жувалих), і тому ви ніколи не даєте курячих кісток собаці. Це стосується і людей, якщо ми гриземо на курячій кістці, це більше схоже на створення шкідливого осколка, який може опинитися в будь-якій кількості місць у вашій травній системі.

Проте, як було зазначено вище, видобуток ароматного кісткового мозку і цих «останніх маленьких шматочків» з туші можна досягти, зробивши запас. Якщо ви бажаєте зменшити кількість відходів, я рекомендую висушити та подрібнити залишилися кістки, щоб забезпечити кальцій у ваш компост.

[Edit] Interesting comments from @JohnEye & @Molot prompted a bit of research. Here is an article from WebMD that supports my original statement.

Інші статті свідчать про те, що деякі люди це роблять, але я б все-таки дійшов висновку, що не безпечно робити це, хоча, очевидно, це може бути зроблено.

45
додано
@Svintoo Вибачте, це було років тому, і я більше не підтримую спілкування з другом. Його мати була моїм учителем у школі, тому, якщо я зустріну її на урочистому зібранні, я запитаю її. Це може зайняти роки, хоча, боюся.
додано Автор Dominic Hopton, джерело
Мати мого друга може приготувати курку в духовці таким чином, що деякі з кісток насправді цілком їстівні і навіть дещо смачні. Вони також не розщеплюються. Це, мабуть, не стосується всіх кісток. Думаю, що ключовим є довгий час приготування.
додано Автор Dominic Hopton, джерело
Анекдот, розміщений в Інтернеті, не є дослідженням щодо безпеки. Можна знайти сто анекдотів про людей, які задихаються на шматки м'яса, але це не приводить до висновку, що для людей їсти стейк небезпечно. Дорослий чоловік обладнаний розумом і плоскими шліфувальними зубами, щоб розім'яти шматок стейку - або маленьку кістку - до тих пір, поки не буде безпечно проковтнути; собака не здатна на це. Люди також мають технологію, щоб зробити кости безпечними і їстівними шляхом приготування їжі, або шляхом пом'якшення (наприклад, у консервованій скумбрії), або шляхом перетворення їх в крихкі (наприклад, у глибокому смаженні).
додано Автор Lucas Pottersky, джерело
Заява "Це в рівній мірі стосується людей" не підтримується - людські зуби значно відрізняються від зубів собаки. Чи є у вас які-небудь дослідження, що підтверджують це? Крім того, ви не відповіли на питання, чи можна зробити курячі кістки нерозщепленими для споживання. Звичайно, це можливо, використовуючи різні методи приготування їжі, тому ваша відповідь вводить в оману.
додано Автор Lucas Pottersky, джерело
Дискусія з другої ланки була дуже відсутня тема. Ми розмежовуємо питання безпеки (якщо ви приземлитеся в лікарні, то причину потенційно можна простежити до точної порції їжі, яка її спричинила) і можливих довгострокових наслідків для здоров'я. Тому я вилучив цю частину та відповідні коментарі.
додано Автор rumtscho, джерело
@JohnEye Чи знаєте ви про рецепт, на який можна посилатися. Я був би зацікавлений у тому, щоб побачити це.
додано Автор quickly_now, джерело
@ J.Win. 1 - Це повністю природа кісток, щоб не розколювати зуби, які гризуть на них. 2 - стаття пов'язана з документами фактичних випадків доктора, що займається саме цим питанням. Хоча інші пізніше надають анекдотичні історії про те, що я зробив так, що я чітко визнав у заключній заяві, я прямо і однозначно заявив, що "це може бути зроблено", але на основі доступної інформації це не безпечно (і не бажано).
додано Автор quickly_now, джерело
@JohnEye запечені або смажені кістки можуть бути в порядку. Варені цілком ніколи не бувають.
додано Автор Mołot, джерело
Якщо випікання цілої курки в духовці може виробляти з'їдені кістки, то я дуже зацікавлений почути більше.
додано Автор RE60K, джерело

Скороварки швидко розм'якшують більшість курячих кісток. Ми робимо запас нашими курячими тушками в скороварці, а отримані кістки можуть бути роздавлені пальцями, не розколюючись.

14
додано
Деякі з них мають смак і текстуру, але деякі з них більш піщані купу кальцію (який все ще їстівний, просто не так весело). Безумовно, від бульйону для харчування ми залежимо більше, ніж кістки. Це більше новинка, і ми можемо їсти лише кілька, перш ніж втратимо інтерес.
додано Автор TheFaderJockey, джерело
До того часу, коли каркас пройшов через скороварку, якщо кістки є «безпечними» для їжі, чи дійсно в них залишився якийсь аромат (або харчування)? ІМХО кістки, які я витягую з скороварки після приготування бульйону, «не апетитно»
додано Автор quickly_now, джерело
@CosCallis Щоб отримати уявлення про те, що вам здається апетитним чи ні, ви знаходите рибні кістки, такі як в деяких видах консервованого лосося чи скумбрії?
додано Автор Dani, джерело

Абсолютно!

Моя дружина робить свою власну їжу для собак з 1 фунта рису, 1 фунт моркви і обрізки 1 цілої курки. Після того, як вона розбиває курку на м'ясо, яке сім'я з'їсть протягом тижня, всі обрізки, включаючи кістки, поміщають у горщик і кип'ятять, щоб ми отримали кістковий мозок і желатин з кісток. Я б описав його як складову, за винятком того, що рідина не розділяється з причин, до яких я повернуся. Після того, як «куряче тушковане» приготувалося, вона знаходить всі кістки і поміщає їх у блендер високого класу, щоб перетворити на густу пасту, яку ми називаємо «кістковим струсом». Вона ставить надані кістки в рагу/запас разом з рисом і морквою, щоб закінчити приготування їжі. Після того, як це зроблено, вона додає вітаміни та інші добавки до партії перед тим, як викидати частини для заморожування, а потім ми маємо корм для собак протягом декількох тижнів.

Ми використали все, що з курки, включаючи скелет . Ми жартуємо, що собака їсть краще, ніж ми, і мали декілька ветеринарів, які дають їм схвалення.

Тепер, для тих, хто запитує, що це має стосунок до людської їжі, моя відповідь, навіть якщо ми використовуємо цей процес, щоб нагодувати собаку, немає нічого особливого в цьому і буде абсолютно безпечним для людей. Кістки повністю надані в сенсі часу готування і безпеки. Приготування їх у запасі робить їх безпечними від перспективи бактерій, і за допомогою блендера вони фактично розмелюють їх на частинки настільки малі, щоб усунути будь-які проблеми з розщепленням. Насправді, моя дружина почала виготовляти печиво, додаючи цукор, борошно, сіль та ін. рецепти для людей.

6
додано
Так відредаговано, спасибі за відгук.
додано Автор bill s, джерело
Здравствуйте, Келі, боюся, що корм для тварин є темою на сайті. Тому питання має тлумачитися як "їстівне людиною". Ви хочете відредагувати свою відповідь, щоб сказати, що ваша підготовка також гарна, як людська їжа? Якщо ні, то нам доведеться усунути це питання, не вирішуючи питання. Я розумію, що це відчуває себе несправедливо, тому що ви зареєструвалися, щоб надати добре написану відповідь з цікавим моментом, і не знали нашої сфери. Але ми навчилися не компрометувати власні рекомендації щодо якості, навіть коли ми співчуваємо з плакатом.
додано Автор rumtscho, джерело
вибачте, але я просто повинен був посміятися, коли я дістався до несподіваного речення "тоді ми маємо корм для собак протягом декількох тижнів". :-D
додано Автор Dani, джерело

Нещодавно ми зробили курячий кістковий запас, приготувавши тушу у воді з декількома ложками оцту. Коли це було зроблено, кістки достатньо демінералізовані, щоб їх можна було розжовувати без будь-яких труднощів і не помітити роздробленості.

2
додано

Torigara (Japanese が ら ス ー プ) є загальноприйнятим японським рецептом, найчастіше пов'язаним з виготовленням раменів. Рецепт зазвичай вимагає цілої курячої тушки або курячих кісток і використовує дуже довгий час приготування (наприклад, від 5 до 10 годин), щоб зменшити все на багатий бульйон, який можна зробити в рамен. Деякі рецепти закликають відкидати кістку, тоді як я знаю про деякі магазини раменів, які фактично стукають суп і зберігають подрібнені кістки (які надають порошку) як частину супу. Рецепт поширений в магазинах раменів по всьому світу і безпечний для споживання.

PS, я думаю, додавання рису-оцту в деяких рецептах допоможе зруйнувати кальцій в кістках швидше.

1
додано