Кращі методи використання кранів, уникаючи перехресного забруднення

Які найкращі практики застосовуються при торканні кранів при обробці м'ясної сировини? У мене є проблеми, пов'язані із зародками, так що я в кінцевому підсумку уникаю використання сирого м'яса будь-якою ціною, тому що в моїй голові відбудеться наступне:

Cut meat > turn on tap > wash hands > turn off tap > get germs back on hands

Хоча я міг би працювати з чистим методом однією рукою, це не спрацювало б для будь-якої ситуації, spatchcocking, keebabs і т.д.

Я мав Google та шукав інші теми на питанні, але вони всі здаються фокусуватися на миючому після приготування їжі або як приготування показів вирізав весь повторний миття рук. Ніхто, здається, не деталізував найкращих практик або урядових рекомендацій щодо миття рук та перехресного забруднення від дії прання (якщо таких дійсно є).

3

6 Відповіді

Я часто використовую описаний метод у відповіді механіки - використовуючи харчові рукавички під час обробки м'ясної сировини. І на роботі, і вдома.

Додатковим варіантом, який я часто використовую, є загальна чистота кранів. Просто схопите ці крани руками сирого м'яса безкарно. Дайте вашим рукам швидке полоскання, а потім намочіть їх додатковим милом і скрабом. Потім витріть крани. Потім знову змийте все.

Є також крани, які можна маніпулювати ліктями, і я чув про те, чого чутливі крани, які також реагують на дотик.

Пам'ятайте, що сире м'ясо не може зашкодити вам, якщо ви просто прибираєтеся після цього.

5
додано

Найпоширенішою проблемою для цього є використання в харчовій промисловості (зазвичай одноразових) харчових рукавичок при обробці сирого м'яса, а також їх зняття, коли ви закінчите. Ви можете купити їх у величезних пакетах для досить дешевого.

Рукавички можна зняти, затиснувши одну з іншою (щоб ви згорнули першу рукавичку у м'яч у вашій другій рукавичці), а потім просуньте палець вашої руки до другої рукавички, перевернувши її навиворіт, як вона вийде руки. Таким чином, ви в кінцевому підсумку з усіма сирих-торкнулася поверхні всередині, і чистий пластик на вулиці.

3
додано

Я завжди мав одноручні змішувачі змішувачів у кожній кухні, яку я використовував регулярно - це стандарт, де я живу. Я б рекомендував встановити один, навіть без проблем з ОКР. Мені ніколи не доводиться доторкатися до нього брудною рукою і легко керувати нею лакком або пахвою. (Той самий принцип, що і в лікарнях, коли хірурги миють руки перед процедурою.) Також, регулюючи температуру і кількість води за допомогою простого руху вліво-вправо/вгору-вниз, набагато легше, ніж повертати дві ручки.

Якщо ви купуєте один, переконайтеся, що ручка достатньо довга, щоб працювати легко і зручно (але не надто турбуйтеся, коротші будуть працювати дуже добре). Модель з досить гладкою поверхнею полегшить регулярне чищення.

1
додано

Перш за все, мітчики зазвичай є нержавіюча сталь, яка вбиває мікроби. По-друге, зазвичай ви торкаєтеся протилежної частини, щоб відкрити її і закрити. По-третє, якщо у вас дійсно брудні руки, ви можете мити кран з водою під час миття рук.

Під час семінарів з безпеки харчових продуктів у Німеччині (які є вимогою для комерційного харчування людей) вони навчають мити руки милом принаймні 30 секунд, висушувати їх, а потім дезінфікувати. Комерційні виробники харчових продуктів/ресторани і т.д. повинні мати дезінфікуючі дозатори поруч з раковинами працівників.

Оскільки Німеччина, як правило, вважається країною, де їжа є досить безпечною, ці процедури також повинні бути достатніми для вас.

1
додано
"Мітчики зазвичай є нержавіюча сталь, яка вбиває мікроби" - Чи вбиватимуть мікроби за 30 секунд або так, щоб ви вимили руки?
додано Автор Ryan Gonzales, джерело

Планувати заздалегідь.

Коли я роблю щось на кшталт руйнування курки або риби, я перед тим, як почати, намалюю таз з водою, і вже кілька листів кухонного рушника вже відірвали від рулону і помістили під ручку.

Я зазвичай спочатку вимиваю руки в басейні, а потім натискаю, щоб промити їх під проточною водою.

Досить часто чищу кран і витирають умивальник з алкоголем, коли закінчу. Мені не подобається те, як відчувають себе гель-дезінфікуючий засіб, тому я звик купувати великі пляшки з = Rel = "nofollow noreferrer"> негель-дезінфікуючий засіб , з якого я доливаю невеликий флакон, але як тільки у мене була велика пляшка, я виявила, що це зручно для всіх видів подібного вдома, навіть незважаючи на те, що продається.

1
додано

Найкращим варіантом є встановлення кранів педалей. Багато опцій можна знайти на Amazon.com. Шукати "кран для педалі". Існує багато стилів і цін. Таким чином, звичайно, торкання змішувача не є проблемою.

0
додано