У FFmpeg немає такого файлу або каталогу

Я намагаюся використовувати FFmpeg для вилучення аудіо з mp4, і я продовжую працювати з цією помилкою:

CFileffmpegvideo.mp4: No such file or directory exist. 

Я в командному рядку (у Windows 7) і маю шлях як C: Файли ffmpeg (Де ffmpeg).

Я запускаю цей командний рядок

ffmpeg -i C: Файли ffmpeg.mp3 -f mp3 -ab 320000 -vn music.mp3

Файл знаходиться в тій же папці, що й ffmpeg. Я знаю, що тут я пропускаю щось просте, але що це таке?

Ось коротке відео , що показує точний процес.

Screenshot Showing Error

6
@BonGart - Так, я роблю
додано Автор hesham, джерело
@BonGart - я розмістив пару скріншотів, що показують каталог і екран командного рядка з помилкою.
додано Автор hesham, джерело
@BonGart - я ввів правильне ім'я файлу, незалежно від того, що запитання. Я змінив запитання, щоб відобразити точне ім'я файлу. Я спробував видалити абсолютний шлях і використати video.mp4 , і він все одно дає мені ту ж помилку.
додано Автор hesham, джерело
використовуйте "C: Файли ffmpeg video.mp4" замість C: Файли ffmpeg
додано Автор Searush, джерело
Ви дійсно маєте "file-name.mp4" у командному рядку? Я не маю на увазі цитати, але я маю на увазі конкретне і точне ім'я файлу? І ... чи є у вас файл mp4 з назвою "file-name.mp4" у каталозі C: ​​Файли ffmpeg?
додано Автор Bon Gart, джерело
Так, я з обома? Мається на увазі, що ви використовуєте точне формулювання і у вас є файл mp4 з загальною назвою "file-name.mp4" у цьому каталозі? Тому що ця помилка говорить нам, що в цьому каталозі немає жодного файлу з такою назвою.
додано Автор Bon Gart, джерело
В порядку. так що відповідь НІ .. Ви НЕ використовували точну фразу "file-name.mp4" у командному рядку, і у вас НЕ є файл, який насправді називається "file-name.mp4" у цьому каталозі. Що ви повинні зробити, це видалити "C: файли ffmpeg" з командного рядка і спробуйте ще раз. Оскільки файл, який ви перетворюєте, знаходиться в тому ж каталозі, що і ffmpeg, вам не потрібен абсолютний шлях.
додано Автор Bon Gart, джерело

7 Відповіді

Ви можете мати подвійне розширення файлу, ваш "video.mp4" насправді є "відео.mp4.mp4" (подивіться на скриншот папки Windows, README.txt має розширення приховане)

11
додано

Я відтворив вашу ситуацію (якомога краще) на цьому комп'ютері після перегляду вашого відео. Я завантажив ту ж саму версію ffmpeg (не знаю про build, оскільки я обмежувався використанням 32-бітової версії), скопіював виконуваний файл з папки bin в основний, поклав mp4 файл під назвою "video.mp4" в і використовували точні параметри командного рядка, за вирахуванням абсолютного шляху ...

ffmpeg -i video.mp4 -f mp3 -ab 320000 -vn music.mp3

enter image description here

..і це відмінно працювало для мене. Тепер я не зробив цього з тієї ж структури каталогів, яку ви створили (c: ffmpeg). Чи є у вас встановлений ffmpeg де-небудь ще на комп'ютері? Чи розглядали ви спроби попередньої збірки/версії? Що про 32 біт проти 64 біт ... або навпаки? Це перший раз, коли ви використовували цю версію ffmpeg? Або ... чи досі це спрацювало відмінно? Ви пробували перейменувати вхідний файл (нерозумно, я знаю)?

2
додано
Спасибі за вашу допомогу. Я зробив короткий відеоролик, що показує точний процес. Нещастить. Ось посилання: screencast.com/t/f50qR5eWq2B
додано Автор hesham, джерело
Мені доведеться спробувати іншу побудову, я думаю. Я спробував перейменування, повторне впорядкування файлової системи і т.д. Це єдине місце, де я його встановив. І я спробував ffmpeg на старому комп'ютері з тими ж результатами і перестав намагатися його, тому що комп'ютер мав проблеми. Це інший комп'ютер без проблем інших і ще й результатів. Я спробую іншу збірку, я думаю.
додано Автор hesham, джерело
@Lynda Я трохи відредагував свою відповідь, включивши деякі можливості внизу, оновивши ffmpeg до тієї ж версії, яку ви показуєте ...
додано Автор Bon Gart, джерело

з'ясували питання.

якщо ви введете dir у вікні прискорення ff, перевірте, до якої папки він посилається.

Для мене це насправді посилання на папку bin, а не на папку, в якій знаходиться пакетний файл ffmpeg.

Я помістив відеофайл у папку "bin", і він знайшов його без проблем.

1
додано
Це правильно правильна відповідь!
додано Автор lilly1, джерело

Схоже, що ffmpeg має проблеми з вашим абсолютним ім'ям файлу. Думаю, оскільки вона більше зосереджена на Unix-подібних середовищах, вона використовує символ аварії. Натомість спробуйте скористатися косою рискою.

0
додано

Виконайте пошук каталогу DIR, щоб побачити, чи не змінилося ім'я файлу на "File.mp4.mp4" або подібне. Це була моя проблема у Windows Vista і 7.

0
додано

Я знаю, що це старий пост, але тільки на випадок, якщо хтось спотикається і потребує допомоги; Ви можете додати повний шлях до всіх файлів, і ви можете запустити його з будь-якого місця!

Відредагуйте цю команду відповідними значеннями та скопіюйте/вставте її в командний рядок:

C: ReplaceThisWithFFMpegInstallFolder ffmpeg.exe -i "C: ReplaceThisWithSourceFolder ReplaceThisWithVideoFileName.mp4" -f mp3 -ab 320000 -vn "C:

0
додано

Переконайтеся, що ім'я файлу не має кінцевого пробілу. У моєму випадку після розширення .mp4 з'явився пробіл, який зробив правильний синтаксис: "input.mp4"

0
додано