Як я можу обслуговувати статичну цільову сторінку, якщо мій сервер вимкнено?

Я хотів би повернутися до статичної веб-сторінки, якщо мій головний веб-сервер відключений (в даний час Rackspace Cloud). Це був би якийсь гірший сценарій, який не повинен відбуватися, але має раніше (наприклад, несправність апаратного забезпечення Backspace). Надмірність серверів була б оптимальним рішенням, але бюджет є занепокоєнням.

3
Гарне питання, але проблеми, як я бачу, це де ви розміщуєте цю статичну сторінку (у вас є тільки один сервер, і це вниз) і як ви перенаправляєте кожного до нього?
додано Автор John Gardeniers, джерело
Я повинен був сказати, що у мене є бажання підняти додатковий сервер для цієї проблеми, хоча я хотів би зберегти його на невеликому прикладі або, можливо, в одному з нових балансувальників навантаження Rackspace (який мені потрібно трохи дослідити на першому місці). ). Потрібні моїм основним сервером, наприклад, середній екземпляр
додано Автор Dolan Antenucci, джерело

5 Відповіді

Якщо ви не маєте свого роду другий сервер, який використовує налаштування DNS, то я пропоную вам поговорити з rackspace, щоб побачити, чи є балансування навантаження перед вашим сервером, який може регулярно перевіряти доступність послуг і перенаправляти запити в іншому місці. відключення.

В принципі, нічого не можна зробити з одним сервером, тому що, очевидно, відключення вашого сервісу може бути наслідком повної втрати сервера, тому його потрібно керувати зовні.

6
додано
FYI для всіх: Я говорив з Rackspace, і вони не мають функції для завантаження статичної сторінки HTML, коли всі екземпляри в автономному режимі. Я пішов попереду і попросив цю функцію, тому, якщо іншим подобається ця ідея, будь ласка, проголосіть її на Rackspace. -an-option-to-have-lb-display-custom-html-page- "rel =" nofollow noreferrer "> feedback.rackspacecloud.com/forums/71021-product-feedback/… ту ж саму функцію від AWS, тому додайте ще два центи: forums.aws .amazon.com/thread.jspa? threadID = 64591
додано Автор Dolan Antenucci, джерело

Я шукаю недорогий резервний автоматік, якщо щось трапиться з єдиним сервером

Загальний спосіб зробити це:

  • Де-небудь розмістіть сторінку "На жаль, ми не готові до обслуговування" на дешевому загальному плані хостингу.

  • Використовуйте постачальника DNS, який також має вбудований моніторинг здоров'я HTTP. Під час нормальної роботи хост DNS видає IP-адресу вашого основного сервера (Rackspace). Якщо головний сервер не працює, постачальник DNS видає IP-адресу дешевого провайдера хостингу. Прикладами таких постачальників DNS є EdgeDirector, DNSMadeSimple, easyDNS.

Але, будь ласка, зверніть увагу, що це рішення гетто. Вона більш-менш працює, але кеші DNS у всьому світі будуть кешувати ваші IP-адреси, а іноді будуть робити це довше, ніж вказано Time To Live (час кешування). Таким чином, невдале з часом буде великий '. Більше, ніж 1 година є звичайним незалежно від вашого DNS Час, щоб жити.

The better way to do this is a HTTP load balancer in front of the server, with a fallback server, as Chopper3 & Scott Forsyth write.

2
додано

Ідеальним механізмом для цього буде підтримка запису ресурсу SRV у веб-браузерах. Адже адміністратори WWW-серверів вимагають підтримки SRV протягом майже тринадцяти років через це. Упорядкування для резервного копіювання, якщо WWW-браузери розуміють записи ресурсу SRV , є неприйнятним, оскільки просто визначає запасний HTTP-сервер як менший пріоритет, ніж звичайні сервери HTTP, а веб-браузери діють відповідно, коли вони не можуть досягти нормального серверів.

Sadly, WWW browsers are the one area where SRV support is lagging, much to the embarrassment and shame of several vendors. So one has to go with more complex mechanisms involving re-routing IP traffic on the fly, as outlined in several other answers here, instead.

1
додано
Пропозиція fictnioan lnon робоча відповідь не дуже допомагає. Я беру до уваги вашу точку зору, але плакат не просить бажаючого для людей, щоб змінити поведінку браузерів.
додано Автор TomTom, джерело
Це все ще цікаво знати, що є щось, що було розроблено для конкретного виправлення цієї проблеми
додано Автор PatG, джерело

+1 до коментаря Chopper3.

Якщо ви встановите зворотний проксі-сервер перед парою хмарних серверів, ви можете налаштувати опцію відмови, так само як і «Вибачте сервер». Або, якщо ви виявите, що ваш прикладний рівень часто вмирає, але ваш сервер цього не робить, тоді ви можете зробити це на одному полі. (не впевнений, що цей примірник хмари є лише сайтом або якщо ви маєте доступ до сервера)

У просторі Microsoft, Маршрутизація Застосування прикладних програм ідеально працює для цього. Я вважаю, що це Squid в просторі Linux.

1
додано

Я використав haproxy на debian, щоб забезпечити перехід на іншу машину вікон, і він працює дуже добре. Можна навіть об'єднати ці сервери за допомогою серцебиття та отримати відмову від проксі-сервера.

1
додано