Передати багатоадресну передачу (в іншу локальну мережу) через WAN, що вимикає групову передачу

Програмне забезпечення My Server і Client працює як на Linux.
Сервер транслює групову розсилку, клієнт прослуховує групову розсилку.

Мій клієнт повинен перейти на інший сайт,
і, на жаль, багатоадресна передача не допускається між двома сайтами :-(

How to convey multicast between the two sites?
- Through TCP or UDP?
- What tools do you recommend?
- What about latency?

I received an good answer about Cisco configuration (GRE),
but one of the network teams do not want to monitor/maintain it,
=> when transmission will break, support team will spend too many hours to understand and repair.
=> So, what should be the best alternative to GRE?

Чи існує рішення на основі можливостей ядра Linux
або на можливості мережевих карт? (важлива низька затримка)
Приклади використання виражені :-)


багатоадресний канал: 225.1.0.1:6666


Схожі питання

7

5 Відповіді

Some routers will allow for multicast traffic to be tunnelled across IP network links. Both ends of the tunnel will have to be configured accordingly. Cisco in particular supports tunneling multicast traffic over GRE links. Here's an in article about how to achieve that Cisco

9
додано
Одна з мережних команд не хоче конкретної конфігурації для своїх маршрутизаторів Cisco :-( Тому ми повинні знайти альтернативу такою ж ефективною, як GRE. Наприклад, використовуючи можливості мережевих карт або функції ядра Linux ... у вас є інші ідеї?
додано Автор niels, джерело

Я не впевнений, щоб зрозуміти вашу графіку у вашому питанні, але, наскільки я зрозумів, потрібно переслати багатоадресний пакет через TCP? Рішення, орієнтоване на інструмент, може включати socat :

Наприклад, багатоадресний канал - 224.1.0.1:6666.

На хості сервера (IP = SS.SS.SS.SS):

$socat -v UDP4-RECVFROM:6666,ip-add-membership=224.1.0.1:CC.CC.CC.CC,fork TCP:destination.hostname:4444

На хості клієнта (IP = CC.CC.CC.CC):

$socat -v TCP-LISTEN:4444,fork UDP4-DATAGRAM:224.1.0.1:6666,range=SS.SS.SS.SS/24

Я можу перевірити, як налаштувати параметри за допомогою інструкції socat . Це досить просто, як тільки Ви знаєте, що MULTICAST GROUP і IP-адреси Вашого мережевого інтерфейсу. :-)

4
додано

Це можливо, але використання протоколу потоку, наприклад TCP, не є гарною ідеєю з причин того, що декілька реалізацій перевантажень (один раз з TCP та іншого часу з програм, які намагаються використовувати UDP у розумний спосіб) [1] .

Можливості, які ви маєте, - це тунельні рішення, наприклад, OpenVPN + TAP (з UDP-транспортом), або GRE, або навіть такі речі, як L2TP. [Цікаво, що туннелювання IPIP/IP6IP6 також буде працювати.]

4
додано
Ей, це чудова ідея :-D Велике спасибі за поради про UDP :-) Будь ласка, ви можете розповісти більше про OpenVPN + TAP і L2TP. Я думаю, що мої мережі будуть використовувати IP4 на деякий час ... Тому я вважаю, IPIP/IP6IP6 не можна використовувати в моєму випадку! Побачимось. Привітання
додано Автор niels, джерело
Будь ласка, опишіть трохи більше своєї відповіді. Я ціную використання/приклади ... Можна, наприклад, повторно використовувати дані з питання (IP1, IP3 ...). Чи IPIP/IP6IP6 зарезервовано для повних мереж IP6?
додано Автор niels, джерело
Привіт @ jørgensen. Надайте більше подробиць. Я хочу дати щедрість для тих, хто пояснює з деталями найкращу альтернативу конфігурації маршрутизатора (GRE). Дякую ;-)
додано Автор niels, джерело

Рішення, орієнтоване на ядро ​​Linux:

mrouted is a deamon which get any multicast packets and tells the kernel where to forward them. You will need to recompile your linux kernel with a specific patch and the right options. Then configure the mrouted daemon. Get more details in the Linux-Mrouted-MiniHOWTO.html .

Хорошим посиланням є спосіб групової розсилки , хороше читання.

Сподіваюся, що це допоможе.

3
додано
Дійсно цікаво :-) Чи знаєте ви, що ця функція вже включена на Red Hat 5 або 6? Тому що мій адміністратор, можливо, не погодиться змінити ядро ​​Red Hat на виробництво ...
додано Автор niels, джерело

Стів Міллер опублікував гарний підручник для вашої проблеми. Сподіваюся, що це допоможе вам!

1
додано
Дякуємо Кевіну. Однак, як я пояснив у своєму питанні, одна з мережних команд не хоче налаштовувати маршрутизатори Cisco :-( Тому ми повинні знайти альтернативу такою ж ефективною, як GRE. Наприклад, використовуючи можливості мережевих карт або функції ядра Linux ... У вас є інша ідея?
додано Автор niels, джерело