Що таке відповідний простий, відкритий веб-сервер для Windows?

Я шукаю мертвий простий веб-сервер для Windows. Завантаження не буде високим, оскільки воно буде служити в основному двійковим файлом для служби оновлення WPKG. Вона повинна обслуговувати весь вміст однієї папки через HTTP на конфігурованому (високому) порту. CGI або інші сценарії не потрібні, але це може бути приємним для майбутніх функцій.

Я почав з Mongoose, оскільки він навіть не має вимоги до встановлення (дуже приємний перк), але він не запускається при запуску в якості сервісу. (Технічно він діє як власний інсталятор.) Я також досліджував LighTPD, але він, здається, мінімально (в кращому випадку) тестувався на Windows.

І, природно, я шукаю щось вільне. Як у пиві добре, але мова краще, як завжди.

Edit: I didn't mention this initially, but non-tech people will be doing the install. They'll have whatever script I write for the install, but the goal is a simple system that is easy to troubleshoot.

(Я майже сформулював це питання: "Що краще ...", але Serverfault справедливо зауважив, що це суб'єктивне питання. І це насправді не є проблемою оптимізації, будь-яке відповідне рішення працюватиме. , щоб знайти програму для Windows.)

5
Server 2008, якщо мені потрібно його обмежити. Краще було б не потурбуватися, яка версія Windows. (Бонусні бали, якщо він працює на (здригання) XP.)
додано Автор Martin Schuhfuß, джерело
Це просто крики для Apache. З коробки не потрібно навіть доторкатися до конфігурації Apache, а розмір сліду невеликий; IIS вимагатиме певний скриптовий джиггерінг, щоб він слухав на іншому порту, і якщо вони вже мають IIS, вам доведеться зіпсувати віртуальні каталоги або додати новий сайт.
додано Автор RemcoGerlich, джерело
Яку версію Windows?
додано Автор Dave M, джерело

5 Відповіді

Як стверджують інші, Apache - це зрозумілий вибір: гнучка, добре перевірена на Windows (будь-яка "NT" версія Windows), для вашого додатку потрібні мінімальні зміни конфігурації. Малий розмір також. Хоча Apache справедливо критикували за перенасичення конфігураційних файлів, для простого видалення деяких файлів, ви б буквально зробили одну, можливо, дві зміни в налаштуваннях за замовчуванням:

Listen and potentially: DocumentRoot c:\my\binary\path

Іншим аспектом, який ви, можливо, не розглядали, є двійковий підпис і антивірус: httpd.exe - дуже поширений процес, добре документований, з відкритим вихідним кодом; не буде викликати помилкові спрацьовування, як, можливо, менш відомий "безкоштовний" веб-сервер Windows (Symantec використовує його для свого продукту Endpoint Protection, щоб робити саме те, що ви робите: розповсюдження бінарних файлів оновлення клієнтам; .).

Крім того, є вбудована служба інсталяції, яка доступна всім сценаріям з httpd виконуваного файлу ( httpd -k install -n "MyServiceName" -f "c: \ t code>) так легко "sidechain" від батьківського інсталятора. Простота очищення/видалення (знову ж таки, httpd -k видалення -n "MyServiceName" ).

Докладніше тут .

8
додано

Існує Apache для Windows. Я не впевнений, як буде працювати IIS, оскільки це залежить від ліцензування та вашої ситуації.

Чи є ще щось, що з'являється під час використання Google для "безкоштовного веб-сервера Windows"?

4
додано
Хех. Можливо, "Як я можу подолати свою давню неприязнь до болю, який є Апачем?" : P Ви помітите, що я прийняв іншу відповідь Apache. (Деталі для встановлення як сервісу були супер корисними.) Я вирішив піти з apache, хоча я підозрюю, що це призведе до проблем у довгостроковій перспективі для усунення несправностей. Це найкращий варіант. Принаймні, у неї є сильна спільнота.
додано Автор Martin Schuhfuß, джерело
@ gravyface І там були два місця, я повинен був поставити мій DocumentRoot. По-перше, мені довелося оновлювати DocumentRoot, тоді мені довелося змінити місце, яке дає дозвіл на показ індексної сторінки. Це було неочевидним, хоча в кінцевому рахунку виконаним.
додано Автор Martin Schuhfuß, джерело
"великий і складний" - це мій досвід роботи з Apache під Linux протягом деякого часу. Досвід Windows може бути іншим (і я думаю, що чую, що це?), Але, звичайно, файли налаштувань однакові. І ці конфігураційні файли є гніздом гадюк, що тільки й чекають, щоб вас вкусити. Навіть простий матеріал не є простим в Apache, тому що типові значення в конфігураційних файлах не є тим, що ви очікуєте. Це допустимий (навіть хороший, насправді) для основного веб-сервера, який адмініструється професіоналом, але область пошуку та усунення несправностей настільки велика, коли справи йдуть не так.
додано Автор Martin Schuhfuß, джерело
І так, пошук дає деякі варіанти, але немає досвіду і рекомендацій. en.wikipedia.org/wiki/Comparison_of_lightweight_web_servers також зручна сторінка.
додано Автор Martin Schuhfuß, джерело
Хех. Apache великий і складний. Файли налаштувань - це легендарний біль у туках. Я можу повернутися до нього, якщо мені потрібно, але це різко збільшує витрати на обслуговування системи.
додано Автор Martin Schuhfuß, джерело
Навіть якщо вам доведеться відредагувати конфігурацію, у Apache є багато настроїв. Я особисто не рекомендую запускати нічого, окрім IIS, у Windows, тому що Apache, очевидно, не призначений для цього порту, але якщо вам потрібна допомога, це там. Більшість невеликих пакетів може не мати спільноти користувачів, щоб допомогти з проблемами.
додано Автор YetAnotherRandomUser, джерело
@alficles думки і молитви йдуть з вами після вашого страшного випробування.
додано Автор RemcoGerlich, джерело
@alficles: "великий і складний" - звучить так, ніби ти читаєш Lighttpd MO. Apache може бути надзвичайно простим. А якщо це будь-яка розрада, Apache - це саме те, що Symantec використовує для свого продукту оновлення Endpoint Protection.
додано Автор RemcoGerlich, джерело
@alficles: Я думаю, що ви розганяєтеся таким чином: ви буквально повинні зробити одну, можливо, дві зміни: DocumentRoot , щоб вказати на/ваш/бінарний/шлях, а потім змінити код < > Послухайте директиву, щоб змінити порт, який він слухає. Усі інші значення за замовчуванням ніколи не потребуватимуться, тому що ви не робите нічого, крім обслуговування двійкових файлів. Якщо це занадто переважна, я втрачаю за слова.
додано Автор RemcoGerlich, джерело
Запропонуйте змінити назву питання на: "Як я можу подолати свій ірраціональний страх перед Апачем?" Тим не менш, я працюю на Apache на all моїх систем (Win, Lin, OSX, Solaris) протягом більше п'яти років роблять різні речі. Мій робочий стіл запускає екземпляр розробки з модулями, а також простий екземпляр, що обслуговує бінарні файли на високому порту, який можна налаштувати, до мого HTPC. (Звучить звично?) Він зробить роботу з мінімальною суєтою, і якщо вам потрібно, щоб зробити більше в майбутньому, немає необхідності мігрувати на "більш здатний" сервер, оскільки він вже є.
додано Автор user83495, джерело
Так, але він працює з коробки з типовою конфігурацією. Просто встановіть, запустіть та скопіюйте файли у потрібний каталог. Вам не потрібно редагувати будь-які налаштування, щоб запустити основний сайт з файлами.
додано Автор mulaz, джерело

Чому не IIS з WebDAV включений? Здається простим і включений в ОС?

http://learn.iis.net /page.aspx/350/installing-and-configuring-webdav-on-iis/

4
додано
Так, вона обслуговує будь-яку сторінку, яку ви просите явно, але не документ за замовчуванням. Після години усунення несправностей налаштувань за промовчанням, я спробую перевірити, чи він працює краще.
додано Автор Martin Schuhfuß, джерело
Що ж, у мене є щось таке, що працює за допомогою пункту і натискання, але у мене виникають проблеми з тим, щоб за замовчуванням виставляти "index.html".
додано Автор Martin Schuhfuß, джерело
WPKG. (І якийсь текст, щоб зробити мій коментар досить довгим. :))
додано Автор Martin Schuhfuß, джерело
@BrentPabst Звичайно, ніхто цього не хоче. Це питання того, що можна отримати. Якби я отримав те, чого хотів (навчив людей у ​​всіх місцях, де вони були потрібні), я робив би багато чого іншого. Отже, я шукаю рішення, які зменшують шанси людей помилятися і скорочують кількість речей для усунення несправностей. Звідси прагнення до простої системи.
додано Автор Martin Schuhfuß, джерело
@ BrentPabst Я дам йому піти і подивитися, якщо він працює нормально.
додано Автор Martin Schuhfuß, джерело
@ DJPon3 Так, список "І" виявляється дещо проблематичним. Частину "не потрібно встановлювати" краще описати як "може бути встановлена ​​лише помірно технічним користувачем". Все, що я можу сценарій установки мовчки може підпадати під це. Скрипт інсталяції IIS виглядає як справжній біль. Можна було б, наприклад, керувати встановленням безшумного апача.
додано Автор Martin Schuhfuß, джерело
Таким чином, я спочатку цікаво IIS, тому що я шукав простоту установки і налаштування. Посилання, які я бачу, теж не дають мені великої надії. Чи є щось, чого мені не вистачає, або процес дійсно включає "Встановити IIS", "Налаштувати IIS", "Встановити WebDAV", "Налаштувати WebDAV", "Створити веб-пакет", "Налаштувати веб-пакет" тощо? Порівняйте з Mongoose (якщо це спрацювало, natch): двічі клацніть exe (поруч із попередньо налаштованим файлом конфігурації). При бажанні клацніть правою кнопкою миші на піктограмі лотка та виберіть "встановити як сервіс".
додано Автор Martin Schuhfuß, джерело
Схоже, IIS може прийти з Server 2008, але не з іншими ОС (наприклад, Windows 7 Enterprise). Це значно ускладнить установку, але, можливо, не смертельно.
додано Автор Martin Schuhfuß, джерело
Так, це виглядає багатообіцяючим, хоча, схоже, потрібно встановити IIS. Цільовою машиною є "ймовірно" Server 2008, хоча було б непогано бути агностиком OS-версії.
додано Автор Martin Schuhfuß, джерело
Якщо встановлення є проблемою ... Дивлячись на ваші вимоги та коментарі, я не можу уявити, що ви збираєтеся отримати багато, якщо ви наполягаєте на "легкій/простой" І ", коли служба" І "не повинна бути встановлено '. Я запропонував би щось подібне до tomcat, який є легким, якщо ви знаєте, що ваші цільові машини будуть мати встановлений Java (великий запит, я знаю). Що стосується IIS, то він присутній на будь-якій версії Windows (не впевнений у "домашніх" виданнях клієнта Windows), починаючи з Windows 2000.
додано Автор David, джерело
сценаріїв інсталяції IIS повинні бути абсолютно надійними в собі. Складний біт - це сценарій, який потрібно виконати, щоб визначити, яку версію вікна ви працюєте та чи вже інстальовано IIS, щоб переконатися, що ви запустили правильний інсталятор IIS та скрипт налаштування.
додано Автор David, джерело
Право, моя погана. .
додано Автор musarithmia, джерело
Хм, ви можете підключитися до нього з Windows Explorer, хоча? Ви повинні мати змогу зіставити диск, запустити NET USE або просто ввести URL-адресу в адресному рядку оболонки.
додано Автор musarithmia, джерело
З цікавості, яка служба оновлення використовується?
додано Автор musarithmia, джерело
Думаю, ви розгойдуєтеся з неї. Нові версії IIS є модульними, вони пробували весь маршрут Apache. Так, так, ви встановите його, включіть WebDav і встановіть пакет WebDav, який надасть вам повну функціональність. Існує нічого налаштувати на стороні IIS, він просто працює, і на WebDav конфіг просто вибирає папки/файли, які ви хочете поділитися. Не стає набагато простіше, ніж це.
додано Автор musarithmia, джерело
Думаю, я був збентежений. Ви не згадали, що збираєтеся встановити нетехнологи. Може бути, краще запитати, чому ви хочете, щоб нетехнології встановлювали веб-сервер з урахуванням величезних наслідків безпеки, сценаріїв чи ні?
додано Автор musarithmia, джерело
До речі, це рішення є точкою і клацанням;)
додано Автор musarithmia, джерело
А ось інструкції по встановленню клієнта IIS для Win7 digitizor.com/2009/02/20/…
додано Автор musarithmia, джерело
Я використовую IIS 7.5 на моєму вікні Windows 7 Pro. Якщо про це може зробити, Ent. звичайно може. Він також працює на моєму вікні Ultimate, тому я знаю, що підприємство може запустити його. Якщо я пам'ятаю, обмеження стосується кількості веб-сайтів, які можна створювати та прив'язувати, але не дотримуйтеся цього.
додано Автор musarithmia, джерело
WebDAV існує деякий час ... ось деякі інструкції IIS 6: blogs.msdn.com/b/robert_mcmurray/archive/2008/03/04/… . Якщо ви шукаєте клієнт (Win7, XP), він, швидше за все, повинен працювати на Win 7, не знаючи про XP.
додано Автор musarithmia, джерело

Apache? It's (I believe) still the most popular webserver around. And there's a windows version too, with a .msi installer, and works as a service.

3
додано
(Див. Коментар, спрямований на Барт.)
додано Автор Martin Schuhfuß, джерело

Веб-сервер Abyss

Це безкоштовно (особисті користувачі, сайти з низьким рівнем трафіку, веб-розробники, студенти, невеликі компанії, невеликі інтранети), ви можете змінити порт і підтримати CGI

0
додано