Як би ви виміряли кількість атмосферного пилу в серверній кімнаті?

Наші постачальники стрічкової бібліотеки повідомили, що однією з причин, через яку ми можемо бачити багато помилок, є наша серверна кімната особливо пильна.

Це не виглядає пильним, але це не означає, що його немає.

У нас є кластер датчика навколишнього середовища, який вимірює температуру, повітряний потік і відносну вологість.

Я, напевно, маю відзначити, що низько підвісний фруктовий розчин, який я придумав, полягає у використанні Sellotape (скотч) у петлі, одна сторона прилипла до шафи сервера, інша сторона вільна.

Я також поставив кілька інших стрічкових петель на виході та впускних вентиляторах обладнання (природно, не блокуючи потік повітря).

Як ми можемо (в електронному вигляді, ідеально) виміряти рівень пилу?

7
... перший крок: знайти колегу алергії на пил. Крок другий: блокуйте їх у серверній кімнаті. Крок третій: виміряйте, наскільки сильно вони реагують через 1, 2 і 3 години. Крок четвертий, запишіть результати, і погрожуйте їм не повідомляти вас про HR. Чи буде це працювати?
додано Автор YetAnotherRandomUser, джерело
Правда, захист слуху буде обов'язковим, особливо якщо вони змушені присісти за стійкою.
додано Автор YetAnotherRandomUser, джерело
@BartSilverstrim Не забудьте надати їм засоби захисту органів слуху, або ви потрапите в OSHA (я думаю, що HSE буде еквівалентом у Великобританії?).
додано Автор voretaq7, джерело

6 Відповіді

Ви можете скористатися стандартним рішенням APC NetBotz . Вони додали зовнішні датчики частки a href = "http://www.apc.com/products/family/?id=400" rel = "nofollow noreferrer"> комплект датчиків . Це дало б вам порогове значення, SNMP і можливості оповіщення проти деяких пристроїв реального часу.

5
додано

Звуки люблять деякий відштовхують назад з постачальника, але будь-який шлях ми звичайно мали Air Порошкові Метри у старій pharma компанії я попрацював. Вони в основному будуть вимірювати все в повітрі і розповідати вам, що там. Пил технічно багато різних частинок з різних джерел, тому ви повинні знати, що таке індивідуальний склад повітря.

На жаль, тестуючі пристрої не є дешевими і варіюються від дорогих до смішних. Якщо це велика проблема, попросіть постачальника принести один, звучить так, ніби раніше у них виникла проблема!

Either way I can't remember the brand we used but these look familiar: http://www.wolfsense.com/particle-counter-detector.html

Here's one on Amazon for a decent price, not sure how accurate but I don't think you need it to be real detailed: http://www.amazon.com/Dylos-DC1100-Laser-Quality-Monitor/dp/B000XG8XCI/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1341241387&sr=8-2&keywords=particle+counter

5
додано
+1 для "попросіть постачальника виконати тест" - якщо це серйозно , то, на їхню думку, проблема THEY повинна вміти провести тестування, щоб визначити, чи ваш сайт перевищує робочі межі свого обладнання. (Крім того, якщо це дійсно проблема, вони повинні вказувати обмеження на частки в інструкції з експлуатації або встановлення сайту для пристрою.
додано Автор voretaq7, джерело
+1 для відхилення від постачальника. Це пахне продавець-фигня. Останнє, що є репутацією служби. будемо ставити під сумнів якість їхнього продукту. Якщо ви не перебуваєте в особливому «нечистому» середовищі, я б повністю відхилив його претензію і змінював постачальника якнайшвидше, якщо вони не бажають допомогти вам у вирішенні проблеми вашої проблеми.
додано Автор Yashvit, джерело

Першим кроком буде лічильник часток "дому", який можна отримати приблизно за 200 $, напр. на Amazon.

4
додано
Є посилання на один?
додано Автор Pablo Venturino, джерело
Просто шукайте "Лічильник часток" на Amazon. Базові пристрої, звичайно, не будуть мережевими/здатними до SNMP, але я думаю, що небо є обмеженням для такого роду пристроїв. Одним результатом є: rel = "nofollow noreferrer"> amazon.com/Dylos-DC1100-Laser-Quality-Monitor/dp/B000XG8XCI/‌ & hellip;
додано Автор flopr, джерело
@ voretaq7: Ну, з Fluke ви заплатили 1000 $ тільки для того, щоб отримати порожній випадок, додавши функціональність на вершину цього (але ви отримуєте хорошу якість за свої гроші). :)
додано Автор flopr, джерело
Небо є також межа у термінах або ціні - гарний 0.2 мікронний лічильник часток (handheld з Fluke) буде бігати вас приблизно 4000 долларов США. Респектабельні лічильники розміром 0,3 мікрон можуть бути знайдені менше ніж за $ 200, якщо ви запитаєте Google Shopping: -0
додано Автор voretaq7, джерело
@SvenW НАЙБІЛЬШІ СПРАВИ EVAR!
додано Автор voretaq7, джерело

Я бачив велику візок, встановлену на моніторі в торговому центрі, але це може бути надмірним. Для швидкої і брудної перевірки, ДУЖЕ яскраве світло, або зелена лазерна указка може зробити (пил спалахує, ви повинні знайти якийсь спосіб підрахувати спалахи і встановити базову лінію).

Я впевнений, що є портативна версія нефелометра або варіант з датчиком даних - належний інструмент для відстеження пилу в реальному часі.

2
додано

На додаток до лічильників часток, чи не може бути й мови для отримання невеликих побутових фільтрів і з'ясується, чи це дійсно проблема, вимірюючи накопичення бруду в фільтрах? Я не знаю, скільки грошей ви хочете інвестувати в вимірювання цього, і це може дати дуже грубе уявлення про те, чи є це потенційною проблемою; подібний до нашого офісу, де ми не маємо чого вимірювати вологість, але коли папір у принтерах випльовується, і вони починають заклинювати, ми знаємо, що є проблема з вологістю.

Не ідеальний, але він може дати вам відправну точку за відносно низькою ціною.

1
додано
Блоки кондиціонерів повинні мати на них фільтри - вони надаються досить грубими фільтрами, якщо ми говоримо про "малі частки", але вони завжди були "досить хорошими" для кожної системи стрічки, яку я коли-небудь бачив. .
додано Автор voretaq7, джерело

Ще одна ідея - це домашнє пиво; використовувати невеликий вентилятор, покритий матеріалом "фільтра". Закрийте одну сторону вентилятора цим матеріалом (аркуші для пом'якшення тканини? Фактичні повітряні фільтри для домашніх блоків змінного струму?) І дайте їй працювати протягом декількох днів, а потім виміряйте накопичений пил і сміття в уловлювачі. Якщо ви хочете знайти, чи є це можливою проблемою (як ви вже згадували, використовуючи стрічку, щоб отримати уявлення раніше), це швидкий шлях домороженого, щоб отримати ідею.

Якщо ви використовували аркуші для пом'якшення тканини, ви не тільки будете рециркулювати повітря, але і в приміщенні сервера ви будете мати свіжий запах.

1
додано