Моніторинг робочої станції Windows вчасно

Мені потрібна проста установка для контролю використання декількох машин Windows 7 у нашому офісі. Нічого не фантазія, я тільки потребую знати коли вони включаються та вимикають, та ідеально мають огляд щоденних uptime годин для них.

Програмне забезпечення може працювати локально на самих машинах або з офісного сервера (Ubuntu Server). Ці машини мають статичні IP-адреси.

Будь-які ідеї?

0
Якщо вам просто потрібно знати, коли вони були вгору, а не потрібна інформація реального часу, ви можете отримати це з журналів
додано Автор David, джерело

5 Відповіді

Просто безвідмовної роботи, або будь-які інші дані (процесор, використання оперативної пам'яті і т.д.)?

Ми використовуємо munin з munin-node-win32 для вікон з вікнами. Можливо, це перебільшення, але й інші дані, хороші графіки, і ви навіть можете налаштувати оповіщення, коли час роботи занизького/занадто високого.

Щоб налаштувати munin, вам потрібен сервер munin на (бажано) linux box (сервер ubuntu буде робити), а клієнти на всіх відстежуваних машинах.

2
додано
Дякую, я не знав, що для Windows є вузол Munin, я перевірю це. Це трохи перебільшення, хоча, так як мені дійсно потрібно тільки uptimes.
додано Автор Tim Reynolds, джерело

One useful tool that will give you the information that you are looking for is S.A.L.A.M.

Це інструмент, що не містить агентів, який був побудований на дистрибутиві Debian Linux і також був опублікований на

Отже, я маю на увазі, очевидно, стандартний варіант, я б налаштував дуже простий сервер моніторингу SNMP і включити SNMP на робочих станціях . Ви можете просто контролювати вгору/вниз, але ви б почали набагато більш потужну систему моніторингу, якщо ви вирішили розширити її використання.

0
додано

Як ніхто ще не згадував про це ... Nagios. Більш часто використовується для моніторингу серверів, але немає абсолютно ніяких причин не використовувати його для робочих станцій, просто переконайтеся, що або вимкніть сповіщення або принаймні встановіть їх належним чином.

0
додано

Деякий час назад я написав сценарій " Uptime for Windows " у VBScript. Це корисно, якщо ви просто хочете зробити швидку перевірку. ("Відтепер, як працює час роботи цієї машини?") Він може бути легко змінений або вбудований в інший інструмент або рамку, що дає вам безперервний статус.

Ви можете запустити його на віддалених машинах, вказавши їхню назву або IP-адресу, або якщо ви запустите без аргументів, він отримає безвідмовну роботу локальної системи.

Зверніть увагу, що комп'ютер повинен бути доступним, і я думаю, що вам потрібен доступ до нього адміністратора. (Чесно кажучи, я не пам'ятаю, чи перевірив я його без прав адміністратора.)

0
додано