Шукаю простий агент з моніторингу Linux

Я шукаю простий, легкий у встановленні, працює на всіх основних дистрибутивах linux, працює з SNMP, програмним забезпеченням агента моніторингу.

Він повинен просто повідомляти про використання диска, завантаження сервера, список процесів, час роботи, використання пам'яті і т.д. з SNMP.

Будь-які пропозиції?

Oktay

редагувати - описати те, що я намагаюся досягти більш спрощеним способом:

Я шукаю, щоб встановити крихітне програмне забезпечення на серверах Я хочу отримати статистику в реальному часі від і можливість підключення цього програмного забезпечення, щоб отримати ці статистики.

1
додано Автор Alvarolm, джерело
Посилання в попередньому коментарі посилається на потік з вибраною відповіддю, що посилається на Nagios. Хоча я вважаю, що Nagios є гарним вибором для використання, він не є «простим» у тому, як я вважаю, що запит пропиту.
додано Автор Skaperen, джерело
Так, що я шукаю для простого, маленького агента, який легко встановити і дає мені можливість підключитися через SNMP, щоб отримати статус серверів.
додано Автор Jon, джерело

5 Відповіді

Я думаю, що Nagios є кращим і найбільш повним рішенням вашої проблеми.

2
додано

Я вважаю, що CACTI є найпростішим серед усіх інструментів моніторингу.

2
додано

Я дуже рекомендую Monit. Його дуже легкий і відстежує все, що ви згадали. Крім того, ви можете налаштувати його так, щоб він посилав сповіщення електронною поштою про наявність проблем і намагався вирішити проблему, яка сталася.

Не впевнений, що у вас є веб-сервер на будь-якому з ваших серверів, але є також M/Monit, який надає вам веб-інтерфейс для перегляду стану всіх серверів, на яких працює Monit.

Я використовую його майже рік на моїх серверах RHEL, і я люблю його. Monit є безкоштовним, але M/Monit вимагає невеликої одноразової плати в розмірі близько $ 150.

1
додано

I think I've found what I was looking for: http://www.webnms.com/linux-monitor/index.html

Він крихітний і навіть має невеликий веб-сервер для відображення статистики, також працює з SNMP.

I'm however open to other suggestions, this badboy does not show the uptime correctly and it's not open source.

Oktay

1
додано

Net-SNMP is probably "the standard" for SNMP on Linux. It can be freely extended with scripts in pretty much any language.

0
додано