Неможливо визначити, що використовується порт 8080

У Windows Server 2003 R2 64 біт SP2 у мене є додаток, яке буде використовувати тільки порт 8080, але щось вже використовується. Я був би щасливий просто вбити все, що використовує його, але я не можу розібратися, що це таке. Я запустив TCPView і він показав PID 3216 з процесом "". Я спробував taskkill/pid 3216, але він говорить:

ПОМИЛКА: Процес "3216" не знайдено.

Якщо я перейду до http://127.0.0.1:8080 , я отримаю одну з помилок, наведених нижче, так що це виглядає як веб-сервер певного типу. Якщо я намагаюся вбити TCPView процес нічого не відбувається. Чи може хтось робити інші пропозиції?

Заборонено. У вас немає дозволу на доступ/на цьому сервері.

     

Внутрішня помилка сервера. На сервері виникла внутрішня помилка або   не вдалося виконати запит. Будь ласка   зверніться до адміністратора сервера, [email protected] та інформуйте їх   час, коли сталася помилка, і все, що ви могли б зробити   викликали помилку. Більше інформації про цю помилку може бути   у журналі помилок сервера.

2

5 Відповіді

Використовуйте netstat -ba у командному рядку адміністративного рівня, і ви побачите всі активні мережеві сокети та процеси, які мають ці сокети.

  • -b tells netstat to output executable name of the socket owner.
  • -a tella netstat to list all listening and client sockets.
10
додано

Це я зробив у вікнах 8:

запустити resmon

У вкладці «Мережа» клацніть по порту прослуховування, тут можна побачити всі порти, які зараз використовуються.

3
додано
Приємна GUI відповідь :-)
додано Автор user153265, джерело
u врятував мені життя, спасибі
додано Автор George Garchagudashvili, джерело

Перевіряється IIS працює. IIS використовує драйвер рівня ядра (http.sys) для обробки запитів http, тому він не відображається правильно в netstat.

Якщо він є, перевірте, який сайт прив'язується до: 8080.

1
додано

Port 8080 is a fairly commonly used port for Java apps. Either via Tomcat or Jetty. My bet would be Tomcat. Since this is a server & you clearly cannot access the content on port 8080, then my suggestion would be to look through your process list for anything Java related. Possibly also check the contents on ports 8081 as well as port 8000.

1
додано

На додаток до відповідей тут я вдалося дізнатися, що це був Apache, виконавши наступні дії в командному рядку Windows:

telnet 127.0.0.1 8080
GET/HTTP/1.1

Where = enter key

Це дало відповідь, яка показала, що заголовки і один з заголовків віддав його Apache. Я знайшов httpd процес, який я можу вбити. Це не те, що я шукав, тому що Apache не встановлено, але щось запустив окремий приклад Apache (я перевірив, що це не вірус).

0
додано