iMac з 8 Гб оперативної пам'яті - пам'ять завжди майже повна

У мене є 27-дюймовий iMac (пізно 2012, OS X 10.9.2) з 8 Гб оперативної пам'яті. Використання пам'яті завжди вище 7 Гб, хоча я не думаю, що я працюю так багато. Це призводить до випадкового зависання програми та випадкового відчуття відставання комп'ютера.

Найбільш важка річ, яку я використовую, - це віртуалізація Parallels неіснуючого ноутбука Windows (для моїх Windows-програм; пов'язаних з роботою). Потім я в основному займаюся серфінгом Chrome (10-20 вкладок, деякі з відео YouTube). Звичайно, я відкрив інші речі, такі як Mail, Evernote і ще кілька. Але я не думаю, що 8 Гб оперативної пам'яті комп'ютера повинні бути перевантажені цим. Я можу помилятися.

Я готовий надати експорт процесів з Монітора активності. Звичайно, я намагався вивчити його, і я працюю над МНОГО невеликих процесів (невідомих для мене) - системні речі, які я припускаю. Я давно користувач ПК, і я знаю свій шлях навколо управління процесами в ПК, але не на Mac.

Як ти гадаєш? Мені просто потрібно більше оперативної пам'яті або вона не відчуває, що це так?

З повагою,

11
Не хвилюйтеся, я 16GB RAM на MBR, і це завжди повний, а також.
додано Автор amo, джерело
OS X 10.9.2. Я також редагував оригінальну публікацію
додано Автор martinjbaker, джерело
Яку версію OS X?
додано Автор IconDaemon, джерело

7 Відповіді

Оскільки OSX керує пам'яттю (як і Windows), часто важко визначити, чи проблеми з продуктивністю викликані обмеженнями пам'яті. Технічно, ви дійсно хочете, щоб операційна система захопила всю наявну пам'ять і виділила за потреби, і в цьому випадку ви побачите все пам'яті, що використовується, навіть якщо пам'ять доступна, але не виділених ОС.

Це дещо аналогічно тому, що відбувається в OSX і Win7 +. Проте Apple зробила це в минулому з багатьма класифікаціями пам'яті, як Wired, Swap, Real і т.д.

Luckily, you are running Mavericks, and a new feature of Marvericks is the Memory Pressure graph, described in the Apple support document here: http://support.apple.com/kb/HT5890

enter image description here

В основному, якщо графік пам'яті показує Червоне, то потрібно більше оперативної пам'яті, якщо її зелена, то ви добре. Я пропоную прочитати статтю для більш докладної інформації, але Червоний, Жовтий, Зелений є відмінним візуальним інструментом, який допоможе вам знайти проблеми.

Залежно від вашої моделі, я особисто знайшов, що маки страждають більше від швидкості доступу до жорстких дисків, ніж обмеження пам'яті, тому SSD, якщо ваш iMac його не має, має величезний вплив (і, на жаль, досить багато роботи, яку потрібно вкласти у ваш iMac )

22
додано

Як і будь-яка сучасна операційна система, OS X намагається максимально використовувати RAM. Наприклад, OS X:

  • зберігає дані в пам'яті, коли додаток закривається, щоб отримати час, якщо його знову запущено;
  • кешує нещодавно використані файли з вашого (повільного, повільного) жорсткого диска для швидшого доступу.

Очевидно, що ця пам'ять все ще доступна для інших цілей, якщо це необхідно. Але система по праву не бачить необхідності "звільнити" її прямо зараз : вона чекає на необхідність появи.

Це означає, що після деякого запуску ваш комп'ютер завжди буде вказувати, що ваша пам'ять повністю використовується або майже. Це не означає, що у вас недостатньо оперативної пам'яті, тільки що система не дає їм відходів.

Щоб дізнатися, чи дійсно вам бракує пам'яті, слід перевірити, чи часто ви обмінюєтеся. Я б посилався на відмінну відповідь @ cmason.

9
додано
Дякуємо за зміни. Я також дивуюсь якщо стиснута пам'ять була частина злочинця).
додано Автор Matt McClure, джерело

Отримати собі SSD. 10.9.2 добре знає, як ефективно керувати оперативною пам'яттю і не варто турбуватися про це. Як сказано вище, OSX намагатиметься зберегти якомога більше пам'яті, що можливо, з здорових причин.

8 Гб підходить для звичайного використання (важке відео/графічне редагування не вважається нормальним у цьому контексті).

Я маю на початку 2011 року 15 "MBP w/8GB, який просто став іншим, швидше, машина, коли я встановив SSD. Я запускаю Win7 віртуальних машин від VirtualBox, з віртуальними машинами на зовнішньому FireWire 800 диск, не проблема.

1
додано

Люди рекомендують оновлення оперативної пам'яті - витрачаючи час і гроші. Контролюючи питання на деякий час на новому 30-дюймовому настільному Mac, 8Gb, щоб почати з. Використання RAM просто піднімається вгору протягом декількох днів, і програми не випускають жодного, через 3 дні Firefox місця з 4 Гб оперативної пам'яті до багато залишивши нічого до системи та це є абсолютно божевільне повільне та непридатне для використання.

Модернізовано, щоб додати ще 8 Гб до 16-ти. А що ви знаєте? 3 дні пізніше всі 16GB exosted, Firefox у 5GB, текстовий редактор Atom на 4GB, інші програми подібні, пошта тримається на 3GB.

Ці цифри є божевільними, вони не є нормальними, це не відбувається на реальних ПК, тобто Windows або Linux. Це повністю помилка Apple OS і керування оперативною пам'яттю.

Так що не купуйте більше оперативної пам'яті, заощаджуйте гроші. Я все ще шукаю, сподіваюся, програмне рішення, щоб змусити його звільнити оперативну пам'ять від додатків.

Оновлення: виявляється, що програми для завіси достатньо розумні, щоб мати власне управління RAM, редагуючи Firefox about: config :

browser.cache.memory.enable - true
browser.cache.memory.capacity - something sensible
config.trim_on_minimize - true
browser.sessionhistory.max_entries - 10
nglayout.initialpaint.delay - 0
1
додано
Чи є відповідь там, або це просто напис? Якщо ви намагаєтеся відповісти на це 2-річне питання, відредагуйте його, щоб вирішити проблеми, що виникли в рамках ОП. Якщо ні, то ви ризикуєте відхилити цю відповідь.
додано Автор Kevin Peterson, джерело

Мені подобається відповідь @ cmason, але я хотів би пояснити кілька основних речей.

Ви маєте два окремих запитання: (1) Лаги, які ви повідомляєте, швидше за все, викликані жорстким диском, як натякають деякі відповіді. Перехід до потрібного місця на жорсткому диску займає часто ~ 10 мс, і ці затримки створюються, щоб бути видимими для користувача. (2) Пам'ять заповнена, оскільки пам'ять використовується як кеш диска.

Єдине відношення полягає в тому, що, коли системі потрібно знову прочитати те ж саме з диска, може допомогти більше оперативної пам'яті, використовуваної як кеш (якщо потрібне було збережено в пам'яті).

Але всякий раз, коли система зчитує нову інформацію з жорсткого диска, може допомогти тільки більш швидкий диск (SSD) (альтернативно, деякі системи намагаються вгадати, що система збирає читати з диска, і прочитати її заздалегідь, але це не може чудеса взагалі, оскільки комп'ютери не мають кришталевих куль, щоб передбачити майбутнє).

1
додано

Оновлення оперативної пам'яті є дешевим і простим, тому просто зробіть це, а не намагайтеся зрозуміти складність управління пам'яттю в OS X.

SSD оновлення є дорогим і важким (особливо на iMac), але зробить набагато більш безпосередню і помітну різницю. Я ніколи не пробував, але я підозрюю, що навіть запущений OS X із зовнішнього SSD, підключеного до Thunderbolt, буде швидше, ніж внутрішній диск (хоча й повільніше, ніж внутрішній диск).

Швидше за все, між Parallels і Chrome, OS X закінчується перестановкою пам'яті на диск, а диск вводу-виводу на обертовому диску є sloooooow. Мій досвід показує, що браузери неохоче випускають пам'ять з часом, тому спробуйте перезапустити Chrome, коли ви помітите проблему. Швидше за все, це простіше, ніж перезавантаження Parallels.

0
додано
Перегляньте ваш перший абзац, це саме те наївне "рішення", яке виробники обладнання хочуть використовувати. "Просто купити більше оперативної пам'яті" Ні, не! Зрозумійте, що ви використовуєте і чому. Не дозволяйте капіталістам перемагати!
додано Автор user76776, джерело

8 концертів оперативної пам'яті добре для вашого брата mac ... ive отримав 2014 mbp w/8gs, і є той же питання. пам'ять виглядає як його завжди майже використаний, але його фактично тільки у app та файлі cache ... я особисто люблю це показати весь мій mem та не бути у cache (s), але що може ya робити? Лол...

and btw - ive got an ssd. ive also been nothing but a mac user my entire life, and i can honestly tell ya it makes a WORLD of difference....from a bootup time of about 1 min & a 1/2 usually, to a bootup time of about 5 seconds.....NO BS ;)

0
додано