"У вашій системі закінчилася пам'ять додатків." Як це можливо?

The message says: The system has ended the memory.

(Translation it->en: Your system has run out of application memory. To avoid problems with your computer, quit any applications you are not using.)

Як це можливо, якщо є лише кілька відкритих програм? o.O

14
Пов'язані:
додано Автор Andrew Dunaway, джерело
Частина інформації, яку відсутній на знімку вікна, - це кількість відкритих вкладок у Safari та Chrome. Монітор активності може показати, що Safari містить 30 окремих процесів і Chrome ще 10.
додано Автор theonetruepath, джерело
Я не пам'ятаю того дня, скільки я відкрив вкладки. Ususlly у мене не більше 5 вкладок відкрито в сафарі і 0 в chrome, використовується тільки для деяких тестів розробки
додано Автор Radu Potop, джерело
Нещодавно я бачив цю проблему майже всією вільною пам'яттю системи. Проблема полягала в неправильній програмі, яка виділяла, але ніколи не випускала пам'яті GPU. Оскільки весь екран відображається через графічний процесор, використання всієї його пам'яті достатньо для того, щоб викликати помилкові помилки, навіть якщо доступна велика кількість системної пам'яті.
додано Автор user3557421, джерело

6 Відповіді

На моєму досвіді, це відбувається, коли мій основний системний жорсткий диск працює на вільному просторі. Операційні системи використовують жорсткий диск для додаткового зберігання пам'яті, званий "віртуальною пам'яттю". (Я, безумовно, завжди бажав, щоб операційна система могла просто зарезервувати достатньо місця для себе, але вона просто не може передбачити, скільки програм буде запущено).

On top of that, it's worth noting that regular web use now requires far more memory than it did in the past. In activity monitor, you'll notice that every single tab & window (every open web page) is it's own process, taking up a significant chunk of memory. On top of that, account for all the ads, movies, flash, scripts, plugins and 360 videos etc. that we expect to run smoothly. New OS's and new web pages just use a lot of memory to provide us with the services we expect to "just work" (eg. syncing across devices, notifications, automatic updating etc. etc.).

Коротше кажучи, на моєму досвіді, як правило, не існує жодного процесу, який раптом займе величезну кількість пам'яті (хоча програма, що протікає, може бути винуватцем - Sketchup 2016 робить це для мене, наприклад). Частіше кажучи, це додаткові функції, які ми очікуємо від багатьох програм/веб-плагінів.

Я вважаю, що перезавантаження комп'ютера завжди зменшує цю проблему протягом короткого часу - головним чином, розвантажуючи всі веб-сторінки та програми, які ми розпочали з часом. Але якщо наші очікування комп'ютера та апаратних обмежень залишаються незмінними (і ми виконуємо таку ж кількість процесів, не змінюючи нічого іншого), зрештою ми знову зіткнемося з проблемою.

Два рішення, які працюють для мене:

1) Одночасно відкрийте меншу кількість вкладок/сторінок і менше програм. Закрийте деякі веб-сторінки/програми, перш ніж відкривати великі програми, такі як MS Office, Parallels, 3D CAD, програми Adobe тощо.

2) Free up more space on the system hard drive (eg. move all your music and photos to another drive), to allow the system to handle your typical virtual memory needs. For me, this means my 1TB OS drive needs >20% free space (200GB)! Your requirements may be different. If you're on an older Apple laptop or iMac or Mini, the OWC Data-Doubler is a really fantastic way to accomplish this.

Метод (1) - це моє тимчасове виправлення, так що, коли я в кінцевому підсумку введу метод (2), я відновлю швидку продуктивність, яку я очікую при одночасному запуску багатьох важких програм.

6
додано
Наприклад, Google Chrome є одним з ваших відкритих програм, і в Chrome може бути відкрито 30 вкладок/сторінок, кожен з яких займає величезну кількість пам'яті. На моєму комп'ютері одна вкладка GMail займає 4Gigs пам'яті (і у мене є три з цих відкритих для varius рахунків)!
додано Автор theonetruepath, джерело

Можливо, є деякий незвичайний запит на пам'ять, яку віртуальна система пам'яті не може зобов'язати. Краще всього перезапустити Mac, а потім запустити Activity Monitor, щоб показати тиск пам'яті, а потім спостерігати за такими деталями пам'яті, коли/якщо ви знову досягнете цього стану пам'яті.

Ймовірно, це щось викликане помилковою програмою, що витікає з пам'яті, тому ви можете вивчити оновлення будь-яких програм, які виконуються під час останнього, щоб переконатися, що виправлення помилки не може бути виправлено.

3
додано

Це може бути Google Chrome витік пам'яті програми, оскільки у мене була така ж проблема. Запустіть Диспетчер завдань (у меню Більше інструментів або перейдіть до chrome://system /) і перевірте пам'ять, яку використовують відкриті вкладки, і вбийте їх. Якщо це не допоможе, Force Quitting прикладене завдання повинне вирішити проблему.

Також можна перевірити тиск пам'яті (команда memory_pressure ) і перевірити вільний простір, щоб було достатньо місця для файлів підкачки. Також спробуйте запустити sudo purge з терміналу.

2
додано

Сама ж проблема сталася зі мною кілька днів тому.

Я дотримуюсь цих інструкцій , щоб скинути NVRAM і PRAM мого Mac. Споживання пам'яті зросло з 4,5 ГБ до 2,8 ГБ під час запуску.

  1. Turn off your Mac.

  2. Turn it back on again and press & hold Command+Option+P+R (all at the same time) before the gray screen appears.

  3. Hold the keys until you hear your Mac start up for the second time (let it beeps twice).

Мені довелося повторити цей процес, один раз відразу після іншого, і тепер питання пам'яті вирішено.

2
додано
Я скептично ставився до цього коментаря. Я маю на увазі, чому б не скинути на відключення? Ніякої потужності, ні барана права? І навіщо вам потрібно натискати заплутану комбінацію кнопок. Але швидке гуглінг показує, що цей прийом підтверджується компанією Apple support.apple.com/en-us/ HT204063 . Вміст цієї сторінки в основному такий же, як і ця відповідь, хоча припускає, що у Mac буде або PRAM (старші маки), або NVRAM (новіші маки).
додано Автор jcomeau_ictx, джерело

Швидше це проблема з самою ОС. Я тільки що отримав це повідомлення, коли у мене було лише кілька відкритих програм і тиск пам'яті був "зеленим" у Моніторі активності - але мій час роботи - це 106 днів. Як всі знають - жоден комп'ютер/ОС не може працювати назавжди без перезавантаження, хоча 106 днів не є великим числом, якщо порівнювати з мейнфреймами, але для персональної системи це досить добре (хоча мій другий час роботи Mac складає 168 днів, як ми говоримо - без ознак вичерпання пам'яті). Перезапуск - це, напевно, найкраща пропозиція, поки Apple не виправить це.

0
додано
Я фактично знаходжу що, з досить вільним місцем на Заженуть наявному, я не повинен закрити дуже багато колись. Найдовше я пішов не менше 6 місяців (до оновлення системи) - здається, що ОС дійсно добре чистить пам'ять і підтримує стабільність. Але навіть тоді, перезапуск не зробив помітної різниці в продуктивності системи.
додано Автор theonetruepath, джерело
Чому хтось проголосував за мій коментар вище?
додано Автор d-b, джерело

Існує кілька причин цього повідомлення про помилку, тому що я регулярно отримую повідомлення про помилку і є вільний 300 ГБ на SSD на 500 Гб. 32 Гб оперативної пам'яті і повідомлення вискочив тільки з близько 24 Гб фізичної оперативної пам'яті, що використовується.

Це завжди було, коли я мав дерьмо тони Safari відкриті вкладки. Я підозрюю, що проблема з керуванням пам'яттю з Safari. Можливо, деякі сайти запускають його, але Safari має бути достатньо стійким для відновлення.

Крім того, Safari часто надсилає мені опцію "force reload", оскільки веб-сторінки перестали відповідати. Він просто не готовий до прайм-тайму. Комусь треба знищити виверження бозо в команді Safari ...

0
додано
Я сумніваюся, що це тому, що Safari не керує своєю пам'яттю добре (якщо ви не зрозумієте, що Chrome обробляє ту саму лайно-тону набагато краще). Якщо ви подивитеся на Монітор активності, ви побачите, що для кожної веб-сторінки потрібна велика кількість пам'яті - особливо якщо вони є веб-додатками (наприклад, Gmail - 4 Гб для мене) або мають флеш-ролики (наприклад, кожну блог/сайт новин).
додано Автор theonetruepath, джерело