Yosemite заморожування/відставання постійно на 13 "MacBook Pro (середина 2012)

Я працюю на OS X Yosemite 10.10.1 в середині 2012 року 13 "MacBook Pro з процесором Intel Core i5 процесором 2,5 ГГц і 4 Гб оперативної пам'яті. до 10 місяців після покупки) після відмови.

Одного ранку, після пробудження і пробудження комп'ютера з сплячого режиму, я зіткнувся з дивною кількістю відставання. Це було дивно, тому що я використовував машину ніч раніше без будь-яких проблем, і тепер він постійно заїкався, намагаючись зіграти фільм на Netflix. Звук буде відтворюватися, поки відео застигає кожні кілька секунд.

Я перезавантажив комп'ютер, і проблема зберігалася. Більше того, він відстає незалежно від того, що я роблю. ITunes не може зробити це через пісню без заморожування в 6-7 разів, VLC постійно заїкається теж. Колесо веселки з'являється і обертається в будь-який час, коли я завантажую нову сторінку в Safari або Chrome, здійснюю пошук за допомогою Spotlight, змінює сторінки в SimpleComic, змінює вкладки у Finder, намагаюся перетягнути файл з однієї папки в іншу тощо

Він постійно заїкається, замерзає і висить у будь-який час, коли я намагаюся робити що завгодно. Зазвичай це триває лише 10-20 секунд, але це відбувається неодноразово. Я спробував всі засоби, які я знаю: перезавантаження, ремонт диска/дозволу, вимкнення прозорості, перевстановлення OS X, відновлення резервної копії Time Machine з попередньої проблеми, навіть чиста перевстановлення OS X. , і я дуже роздратований.

Я думаю, що це апаратна проблема, оскільки чиста переустановка не працювала, але я запустив тест діагностики Apple, і він не виявив проблем. Більше того, все працює , просто з божевільним відставанням у системі.

Мені цікаво, якщо хтось інший має цю проблему, знає, що це таке, або якщо є щось, що я можу спробувати, що я не маю.

--EDIT--

Після декількох тестів я виключив логічну плату і жорсткий диск. Я спробував запустити жорсткий диск через старий Macbook, і він, здавалося, працював добре (трохи повільніше, ніж звичайно, але це машина 2008 року, яка не була включена приблизно через рік, так що можна очікувати). Я також почав працювати OS X з зовнішнього жорсткого диска, і він працює відмінно (саме тому я думаю, що плата логіки в порядку).

Зараз я думаю, що проблема пов'язана з кабелем SATA, який може бути невдалим. Я замовив заміну, і я знову оновлю її після встановлення.

Дякуємо за допомогу досі!

4
Im reasearching оновити мій OSX також 10.6.8 до 10.10 minimmum RAM може бути проблема. зазвичай більше оперативної пам'яті = швидше машина
додано Автор niaher, джерело
ви, здається, скинули більшість речей, але чи спробували ви PRAM & SMC?
додано Автор Tetsujin, джерело
Я, на жаль, нічого не робив. : S Я в даний час думає, що це невдалий SATA кабель, так що я отримав систему на "життєзабезпечення" так би мовити - завантаження з зовнішнього жорсткого диска з OS X, встановленого на розділ, і це працює - поки я не можу отримати заміну в.
додано Автор RafaelBP, джерело

7 Відповіді

Виявляється, тут виникли проблеми з SATA-кабелем. Вона не повністю вигнала ківш, отже комп'ютер все ще може завантажуватися і працювати нормально з внутрішнього жорсткого диска. Я вважаю, що переривчасте відставання було викликано несправним кабелем.

Гарна новина, замінивши це була легка (хоча трохи pricey у 40 долларов США). Це лише кілька кроків, ніж видалення жорсткого диска, і iFixit має хороший путівник для тих, хто має цю проблему.

Перед заміною кабелю переконайтеся, що це кабель SATA. Я виключив жорсткий диск і логічну плату так:

  1. Hard Drive - I tested my hard drive in another Macbook. You could also try a USB enclosure or, in a pinch, remove your optical drive and try it there.
  2. Logic Board - I installed OS X on a USB drive and booted from it. Performance was normal (expect it to be a little slower).

Якщо у вас є USB-корпус для вашого внутрішнього диска, ви можете одночасно виписати ці обидва.

Дякуємо всім за коментарі. Я сподіваюся, що це допоможе кожному, хто потрапляє в подібну проблему.

2
додано

Я маю точно таку ж проблему, і я спробував все так само, як те, що ви зробили. нарешті я приніс це до догляду за яблуком, і це був жорсткий диск. здається, що наша версія Mac має проблеми з цією версією osx. я замінив мій жорсткий диск, і кожна річ повертається до нормального

0
додано

спробуйте новий SSD, якщо у вас є така ж проблема, ви можете повернути її, і ви будете знати, що це не жорсткий диск.

0
додано
Я чую, але хороший SSD може бути одним з найдешевших рішень ... OWC має 240gb за $ 159. Щасти!
додано Автор lillicoder, джерело
спробуйте створити новий обліковий запис користувача та перевірте, чи працює він краще.
додано Автор lillicoder, джерело
Дякуємо за пропозицію! Я хотів би спробувати це, але я не маю точно $ 100 +, щоб скинути на SSD прямо зараз. Я маю на увазі, якщо я дійсно мав до (тобто, якщо мій поточний жорсткий диск повністю вийшов з ладу), я знайшов би спосіб, але, сподіваюся, це ще одна проблема. . .
додано Автор RafaelBP, джерело
Я насправді вже намагався, що на пропозицію друга. Я закінчив встановлення OS X на розділ на зовнішньому жорсткому диску, і він працює нормально. Я також вискочив мій жорсткий диск в старий Macbook на примхах, і це здається прекрасним. Я думаю, що питання, ймовірно, з кабелем SATA, і я замовив заміну.
додано Автор RafaelBP, джерело

Скільки цих програм ви використовуєте/зберігаєте відкритим одночасно? Якщо відповідь "багато", ваша оперативна пам'ять не може її підтримувати. Я рекомендую перейти до Activity Monitor і натиснути на вкладку Пам'ять, щоб побачити, як виглядає ваше використання ОЗУ.

0
додано
Не багато, насправді; Зазвичай я використовую лише Chrome, іноді з iTunes або повідомленнями у фоновому режимі. Я, як правило, віддаю перевагу безладній системі/робочій області/тощо. Я спробував активність монітора, і здається, що Chrome використовує багато пам'яті зараз, але я спробував запустити систему з Chrome видалено і все ще стикаються з тією ж проблемою. Тиск пам'яті завжди виглядає дуже низьким, а режим заміни - 0.
додано Автор RafaelBP, джерело

Логічна дошка - я встановив OS X на USB-накопичувач і завантажився з нього. Продуктивність була нормальною (очікується, що вона трохи повільніше).

Як це виключає проблему логічної плати? Хіба ви не просто обмінюєте один том на інший, але все одно використовуєте ту ж логічну плату?

0
додано
Прочитайте минулий біт "i also"
додано Автор Tetsujin, джерело

На читанні першого посту я кричав на вас жорсткий диск кабелю! (Я тут занадто пізно), тому що вони завжди є причиною на цих машинах з 09-12, здається, вони не спрацьовують і Mac працює повільно, або ви в кінцевому підсумку не зможете отримати доступ до жорсткого диска взагалі і отримати білий екран з завантаженням опції при запуску без виправлення, крім нового кабелю.

До речі, ви помітили, що освітлення на передній панелі Mac, коли воно перебуває в режимі сну, зовсім не виходить повністю, як оригінал, а замість цього приглушується до дуже низького рівня? Це єдина різниця я можу сказати від заміни oem частини

0
додано

Я мав те, що звучить як подібна проблема на тій же версії Yosemite, і вирішив, використовуючи наступні ...

Високий процесор WindowServer у Йосеміті

Сподіваюся, що це допоможе.

0
додано
Дякуємо за пораду! Я спробую пізніше, якщо зможу оновити вас.
додано Автор RafaelBP, джерело