Чи можна блокувати всі коди з мого iPhone?

Я отримую 4-5 дзвінків телемаркетера кожен день. Кожен раз, коли вони дзвонять, це з абсолютно іншого номера телефону. Включаючи різні коди територій.

Я виконав усі звичайні процедури для боротьби з цим.

• Contacted my carrier (AT&T). They will block 30 or so numbers for free but then it costs after that. This is useless because I get 30 different numbers in a week. AT&T suggested changing my number (for a FEE).

• Я змінив свій номер. Це пішло від поганого до гіршого. Я фактично отримую більше на цьому новому номері. Я присягаю Я не ставлю свій номер, я не підписуюся на сміття і т.д.

• I've tried telling these "companies" to remove me from their list. They immediately hang up on me when I do that. I've tried calling the numbers, it never goes through. They are unreachable. Even AT&T admitted they can't track them.

• Я зареєструвався для національного реєстру "не дзвоніть". Це зовсім не допомогло.

У мене закінчуються ідеї. Я хотів би просто вимкнути телефон, але не можу через роботу.

Для кожного номера, який я отримую, я відразу ж додаю його до номерів блоків. Але це лише зупиняє повторні номери.

Таким чином, моє запитання, чи є спосіб в iOS буквально блокувати всі коди області? Я серйозно не дбаю, якщо я блокую кілька чистих номерів заради розуму. Я іноді отримую телемаркетингу з мого коду міста, але це рідше.

У мене є iPhone 6 з останньою версією, якщо це допомагає.

9
Це може не допомогти виправити це, але причина, чому ці компанії використовують різні номери і не піклуються про списки "без виклику" або що-небудь інше, тому що вони є буквальними злочинцями . Вони не просто компанії з тіньовою маркетинговою політикою, вони є повномасштабними кримінальними операціями , намагаючись вкрасти номери кредитних карт, вони, звичайно, не піклуються про те, що вони порушують правила FCC. Моя рекомендація: не турбуйтеся, вони кожен раз використовують інший (фальшивий) номер. Для мене останнім часом вони завжди намагаються підмінити номер з мого ж коду області та 3-значного префікса, так що я знаю, кого ігнорувати.
додано Автор Erik van Brakel, джерело
@MelvinJefferson BBB є просто "Yelp для старих людей", вони є приватною організацією без реальної регуляторної влади. Федеральна комісія з торгівлі вирішує цю проблему в США. Однак, на жаль, ці хлопці є буквальними злочинцями, які використовують підроблені номери, щоб викрасти номер вашої кредитної картки; якщо вони захочуть кинути виклик ФБР, вони не дадуть вигуку про FTC.
додано Автор Erik van Brakel, джерело
Оновлення. Я змінив номер AGAIN. І, здогадайтеся, що? Однакові речі. Насправді, це ще більше телемаркетерів. З цим новим номером, я переконався, що НЕ ставив його на "Не викликати список", тому що я думаю, що вони використовують це як спосіб пошуку законних номерів. На цьому новому номері я навіть отримую текстові повідомлення з телемаркетингу. Це AT & T провина проста і проста. Той факт, що гігантська телекомунікаційна компанія, як AT&T (або Verizon, T-Mobile і т.д.) НЕ МОЖЕ відстежувати ці частини сміття вниз, є BS. Не соромтеся, AT & T. Ганьба дійсно.
додано Автор Binary Worrier, джерело
@BradC так, я згоден. Я знав, що вони злочинці. Ймовірно, частина організованої злочинності. Це соромно, дійсно. Та так, вони підміняють номери з моїм тим же кодом області та 3 цифри префікс також.
додано Автор Binary Worrier, джерело
Скажіть цим телемаркетерам, щоб вони видалили ваше ім'я зі списку. За законом, як тільки просили, вони повинні зняти ваше ім'я. Якщо вони продовжують дзвонити, запишіть номер, назву компанії, ім'я абонента та продукт, про який вони телефонують, а потім повідомте про це BBB.
додано Автор Melvin Jefferson, джерело

5 Відповіді

Я не вважаю, що iPhone має можливість блокувати телефонні номери на основі коду міста або інших таких правил.

Проте, можна розглянути два варіанти інструментів блокування спаму. Я використовую обидва ці, і не мають жодної приналежності до них. Перший - це безкоштовний варіант для iPhone, який називається Hiya . Hiya використовує iOS CallKit фреймворк, який інтегрується з телефонним додатком для надання додаткових функцій, тому будьте впевнені, що це не "хакерство" вашого телефону. Hiya має постійно оновлює список номерів абонентів спаму, так що вам не доведеться постійно блокувати всі різні номери. Ви встановлюєте та активуєте функцію Hiya, і коли телефон дзвонить, він покаже вам, якщо він походить від підозрілого спаму або телемаркетера. Тоді ви можете просто мовчати дзвінок. Ви також можете налаштувати Hiya, щоб відправляти відомі спам і шахрайські виклики до голосової пошти та подібні параметри для тих, кого він "підозрює" як спам. Ви також можете ввести номер у додаток Hiya, який дасть вам більше інформації та запропонує заблокувати номер у майбутньому.

Другим варіантом є той, який коштує $ 1,99 на місяць для вашого iPhone, але є безкоштовним (і дуже рекомендується) для вашої стаціонарної мережі, якщо у вас є. Nomorobo є подібним інструментом, який на iPhone також використовує CallKit. Вона має дуже широку базу даних про кількість спаму та шахрайства, яка, як і Hiya, виглядає, коли телефон дзвонить. Nomorobo є безкоштовним для стаціонарних телефонів, і він робить гроші, продаючи послугу на мобільних пристроях. Все дуже розумно. Він працює так само, як Hiya, в тому, що він показує підозрілий спам або "robocaller". Я думаю, Nomorobo працює краще, але YMMV.

3
додано
Hiya не блокує цей тип дзвінків (у моєму випадку дзвінки від спаму з Бурунді та Сомалі). Ці виклики ідентифікуються як спам, коли вручну перевіряються на додаток, але виклик його самостійно завжди проходить і ніколи не заблокований програмою.
додано Автор Hamid, джерело

Так, є IS безкоштовний і простий спосіб блокувати вхідні неприємні дзвінки на iPhone!

(1) Отримайте та встановіть тихий рингтон (я використовую один з названих "10 секунд тиші", який я знайшов в Інтернеті безкоштовно). (2) Ви знаєте, хто є вашими звичайними абонентами. Дайте кожному контакту звук дзвінка, відмінний від стандартного. (Так, це займає кілька хвилин, але це одноразово.) (3) Встановіть мелодію дзвінка за замовчуванням на "10 секунд тиші".

З тих пір відомі абоненти отримують причину, коли телефон дзвонить з будь-яким мелодією, яку ви призначили тому абоненту.

Дзвінки від невідомих абонентів не призводять до дзвінка телефону. Ці дзвінки можуть залишити повідомлення, якщо захочуть. Більшість спамерів не турбує.

Повторювати незручності абоненти можуть додати свої номери до спеціального контакту "Спамери", який ви можете заблокувати, щоб такі дзвінки не могли навіть залишати повідомлення. Пам'ятайте лише, що якщо ви робите це, ви повинні розблокувати та заблокувати цей контакт кожного разу, коли ви додаєте номер. Не хвилюйтеся, чи вказуєте ви, що номер є факсом або мобільним пристроєм, або не має значення. Раніше я робив цей останній крок, але виявив, що це не потрібно. Плюс я як би люблю дивитися раз або двічі день та дивлюся де спамери є нібито закликаючі з - звичайно, їхні дійсно використовуючі spoofed номери використовуючі VoIP через інтернет.

3
додано
Це не є корисним, оскільки сучасні абоненти спаму випадковим чином ідентифікують свій підроблений ідентифікатор абонента. Таким чином я отримаю виклик з Spammer A використовую (555) 555-5555 на одному дні тоді Spammer А переключиться до (555) 556-5656 наступний день. Блокування їх індивідуально більше не працює.
додано Автор Milad, джерело

На додаток до відповіді вище, що ви не можете блокувати шаблони без розширення третьої сторони (які ви могли б скомпілювати і запустити себе з Xcode, припускаючи достатню кваліфікацію в програмуванні) там буде якийсь зміни, необхідні для перевізників.

Майте на увазі, що спамери дзвонять кожний номер телефону в книзі в ці дні. Ви дійсно повинні написати офіційний лист до вашого перевізника і запитати їх, як відстежувати/заряджати людей, які здійснюють дзвінки. Носії повинні виправити це і припинити заробляти гроші від абонентів, які зловживають функціями ідентифікатора абонента. Якщо перевізник наполягав на тому, щоб абоненти використовували один простежуваний номер, люди могли блокувати речі.

Крім того, може знадобитися законодавство, щоб збільшити штрафні санкції до осіб, які не звертаються до списку недзвінків. Якщо ви могли б отримати дієву інформацію про абонента за формальною скаргою, а потім взяти цю компанію до суду дрібних позовів у вашій місцевій громаді і виграти $ 500 або близько того, що закінчиться ця практика досить швидко.

2
додано

Може, це допоможе думати про такі дзвінки, як небажана пошта? Без небажаної пошти ціна на марку була б значно вищою ... але так, це смокче.

Here's a review of iOS10 call-blocking apps which recommends the free app, Hiya

Примітка вимагає, щоб користувачі надавали доступ до своїх контактів, що може завадити певним користувачам використовувати цю програму через занепокоєння щодо місця їхньої інформації. Політика конфіденційності компанії є неповною і трохи незрозумілою щодо того, що вона робить з конкретними даними, включаючи контакти, але представник компанії надав обширні та офіційні роз'яснення на запит.

     

Hiya каже, що вона завантажує номер телефону та контактні телефони користувача, щоб додати до свого глобального білого списку, оскільки контакти, як зазначає, не є спамерами. Додаток також використовує вашу контактну інформацію, щоб допомогти з викликами, розміщеними в межах програми, однією з її функцій. Компанія заявляє, що зберігає контактні дані в іншому випадку, і не продає їх третім особам, а також не використовує інформацію для продажу Вашим контактам. Hiya також каже, що це не дає ваш номер телефону третім особам.

іншу статтю з блокуванням викликів опції. Вас можуть зацікавити "


Якщо ви все ще отримуєте небажані клопотання після реєстрації свого номера за допомогою

не викликати реєстр , вам слід повідомити номери FTC.

Якщо ви отримали небажаний дзвінок після того, як ваш номер був у Національному реєстрі протягом 31 дня, звістіть на FTC .

Якщо вас викликає фактична особа, замість запису "дзвінка з роботом", просто негайно поговоріть над ними і скажіть їм, щоб вони припинилися і відмовилися, що час і номер дзвінка повідомляються FTC, і що ви будете особисто подати до суду на них і на їхню компанію, якщо вони продовжують переслідувати вас. Вони зазвичай зависають перед тим, як я можу отримати все це, і це, здається, робить хорошу роботу із запобігання їх виклику назад.

Удачі!

З Не викликати запитання в реєстрі :

Які санкції за порушення закону?
  Ті, хто порушує Національний реєстр не викликає або розміщує незаконний робочий стіл, можуть бути оштрафовані на $ 40,654 за дзвінок.

Також:

Якщо ви отримуєте небажані дзвінки з різних номерів, перегляньте рішення для блокування викликів. Існують послуги онлайн-блокування дзвінків, коробки блокування дзвінків і програми смартфонів, які блокують небажані дзвінки. Досліджувати, чи коштує ця послуга, чи є вона ефективною. Здійснюйте онлайн-пошук, щоб знайти відгуки експертів та інших користувачів.

1
додано
@cbmeeks Спробуйте відповісти на телефон "Привіт, ви перебуваєте в ефірі", коли це невизнаний номер.
додано Автор Macdeveloper, джерело
Небажана пошта не розбуджує мене о 2:00. Я можу вибрати, коли відкривати свою поштову скриньку, який час дня і т.д. Ці робо-абоненти вторгаються в моє особисте час. Крім того, ви не можете негайно говорити про них. Вони є попередньо записаними повідомленнями, а в той момент, коли вони виявляють голос, вони зависають. Вони знаходяться за дійсними номерами телефонів, щоб вони могли продавати їх іншим абонентам-роботам.
додано Автор Binary Worrier, джерело
Завдання зі списком "Не дзвонити" полягає в тому, що телемаркетери зазвичай підміняють ідентифікатор дзвінка, так що не можна простежити номер, що викликає виклик. Ви, мабуть, просто блокуєте якусь стареньку в центрі Айдахо.
додано Автор Udara Lakmal, джерело

Гаразд, хлопці, ось трюк, про який я просто читав у інтернет. Хоча це ще не затверджено, я вирішив спробувати, бо це звучить розумно.

Я отримую часті дзвінки з Гвінеї (Код країни: +224), тому я просто додав контакт з відповідним номером +224 і заблокував контакт за замовчуванням з опцією Apple iOS 10.3.3 (Параметри/Телефон/Блокувати та ідентифікувати дзвінки). Я також отримую часті дзвінки з Великобританії (Код країни: +44). Оскільки я не можу заблокувати контакт з номером +44, я створив контакт з 10 номерами в цілому (+44 0, +44 1, +44 2, ... +44 9). Те ж саме з Австрією (Код країни +43).

Краща частина рішення полягає в тому, що вам не доведеться покладатися на програми третьої сторони, які іноді збирають наші дані.

Ура з Німеччини, не опускай голови!

0
додано
Це абсолютно не працює.
додано Автор OJW, джерело
IT KPI iOS
IT KPI iOS
74 учасників

Чат обсуждения IOS. - Оффтоп, флуд, оскорбления и вбросы здесь не приняты. - За нарушение - предупреждение или mute на неделю. - За спам и рекламу - ban. Все чаты IT KPI: https://t.me/itkpi/602

ios_jobs_ua
ios_jobs_ua
27 учасників

Mobile Dev Jobs UA
Mobile Dev Jobs UA
20 учасників

Публикуем вакансии и запросы на поиск работы по направлению iOS, Android, Xamarin, RN и т.д.