Технологія від MacKeeper бажає доступу до мого комп'ютера для ліцензування та активації. Це афера?

Я заплатив за версію MacKeeper, яка може бути помилкою. Їх технологія хоче, щоб я дозволив їм отримати доступ до мого комп'ютера, як і у моєму робочому столі, тощо. Вони кажуть, що це повністю ліцензування та залучення програми. Я ще цього не зробив.

Це типово при активації? Мені незручно давати їм контроль над моїм комп'ютером

68
Є багато питань про MacKeeper - чи має він отримати свій тег? (Маючи тег! = Схвалення законності)
додано Автор Darren Oster, джерело
Я згоден з @BallpointBen. Скоротіть свої втрати і рухайтеся далі, щоб не втратити більше.
додано Автор Hagai L, джерело
@Aequitas Дуже смішно! Але так, дуже вірно. Є НІКОЛИ випадок, коли MacKeeper є віддаленою ідеєю. Кілька років тому я бачив рекламу на телебаченні, так національне телебачення, для MacKeeper. Я розглядав можливість виклику каналу ...
додано Автор Pirooz, джерело
@Aequitas Я пішов вперед і створив його. Сподіваюся, він отримує схвалений, але я сумніваюся в цьому.
додано Автор Pirooz, джерело
Хороша робота, запитуючи раніше !
додано Автор RobW, джерело
FWIW, Я розпочав потік про Скептики про те, чи можна розглядати MacKeeper чи ні а - або частина - афери якогось типу.
додано Автор JakeGould, джерело
MacKeeper - це афера, навіть якщо людина не вимагає повного доступу до вашого комп'ютера.
додано Автор Gary Verhaegen, джерело
@AndrewGrimm і кожен раз, коли хтось використовує тег, відповідь автоматично генерується, кажучи: "видалити його"
додано Автор ianolito, джерело
Назва буквально говорить, що вони хочуть зберегти ваш Mac. Ionno, це афера?
додано Автор Wilson Mar, джерело
Стаття Вікіпедії про Маккейдера охоплює суперечності добре.
додано Автор user228680, джерело
Це кричить "афера" до мене.
додано Автор Mohsen Karimzadeh Kiskani, джерело

5 Відповіді

Не робіть цього.

Існує зовсім нульова причина того, що технологія, або будь-хто для цього, потребуватиме віддаленого доступу до вашого комп'ютера, щоб "повністю ліцензувати та задіяти програму".

Тільки це формулювання більш ніж достатньо для того, щоб викликати високий ступінь скептицизму до намірів і/або компетентності "технічних", які прагнуть отримати доступ до вашого комп'ютера.

І ... даючи "техніці" користь від сумнівів і припускаючи, що його мотиви є справжніми; наскільки добре це програмне забезпечення може бути, що він потребує спеціальної обробки для активації?

Нижній рядок ...

Вам не потрібно це програмне забезпечення, уникайте його.

215
додано
Ehh ... в цьому сценарії я погодився. Я бачу MacKeeper я бачу афера, але Є багато випадків, коли технік хотів би переглядати ваш екран, щоб допомогти клієнту. Навіть Apple робить це.
додано Автор Pirooz, джерело
Я більше не можу погодитися! Шкода, що я міг би не відзначити цю відповідь не один раз!
додано Автор Monomeeth, джерело
Абсолютно - правильна відповідь.
додано Автор Solar Mike, джерело
Єдиний раз, коли хтось зробив би це - окрім того, що ви явно наймаєте їх для встановлення або усунення несправностей вашого комп'ютера - це коли комп'ютер належить до певної організації, що не дозволяє робити те, що робить ІТ-особа.
додано Автор user1959366, джерело
Добрий Господь Всемогутній, я ненавиджу Маккепера. MalwareBytes набагато безпечніше і фактично робить те, що претендує. Будь-які користувачі Apple в майбутньому, які читають це, уникають MacKeeper за будь-яку ціну. Ніцца Відповідь Аллан, +1.
додано Автор user284955, джерело

MacKeeper IS шкідливих програм. Запустіть MalwareBytes на вашому Mac і він видалить MacKeeper. Ось що потрібно зробити:

  • Видаліть MacKeeper якнайкраще
  • Запустіть MalwareBytes, щоб отримати всі його фрагменти
  • Скажіть "tech", щоб ... цей веб-сайт не любив проклинати, тому просто скажіть йому щось неофіційне
  • Зателефонуйте до компанії-оператора кредитної картки і скажіть їм, що ви обмануті, і всі звинувачення MacKeeper були шахрайськими - які вони були, що це програмне забезпечення - це афера. Він не виконує ніяких корисних функцій, він просто сповільнює роботу комп'ютера, встановлює іншу шкідливу програму і намагається змусити вас заплатити їм гроші за привілей.
93
додано
@Bakuriu Кредитні картки пропонують (як послугу споживачеві, а як умову використання для продавця) засоби для відшкодування шахрайських зборів або зборів за "послуги, що не надаються". Ніякої причини не використовувати його, якщо можете.
додано Автор Chetan, джерело
Так, навіть справи з водопровідника є дійсним поверненням коштів. Відшкодування означає, що існує суттєва суперечка щодо того, чи треба платити купцю. Продавці зазвичай відмовляються від цього питання, але платіж не призводить до анулювання боргу, а лише до способу оплати . Купець все ще може вам намовити і подати до суду (або ви можете подати до суду), і там ви можете сперечатися з м'ясом спору. Отже, платіж не краде, це лише запрошення до суду. Запрошення більшості торговців знижується.
додано Автор user282943, джерело
@Darren Ну, на певному рівні, ви заплатили за програму, яка б захищала, чистила, захищала і оптимізувала ваш комп'ютер (Wikipedia), і це було не тому, що це була афера. Я б не мав жодних проблем з поверненням грошей у будь-який спосіб. При цьому, можливо, вам не вистачить удачі з компаніями/банками кредитних карт, оскільки це може бути законною операцією, незважаючи на те, що вона не є легітимним продуктом.
додано Автор Cullub, джерело
@dramzy Більш точне порівняння було б, якщо б ви найняли компанію з водопроводу, щоб виправити проблему з вашими трубами, але замість того, щоб фіксувати ваші труби, ви зараз раптом маєте витоки, що випливають з випадкових точок у ваших стінах. Якщо ви уклали контракт на X, і ви або не робите це, або активно погіршуєте проблему, ви не винесли свого кінця угоди.
додано Автор youthinkthisisntme, джерело
Якщо ви не придбали MacKeeper, знаючи, що це шкідливе програмне забезпечення, і знаючи, що це може завдати шкоди вашому комп'ютеру, то це не стосується сумління покупця. Вас обдурили і ввели в оману покупку чогось, що завдає шкоди вашому комп'ютеру, в той час як реклама стверджує, що вона "виправить" його. Це афера, і я не вагаюся, щоб спробувати отримати гроші, які ви їм дали. Як сказав @mbrig, кредитні картки мають захист споживачів. Використовуйте його тут.
додано Автор l008com, джерело
Якщо вони відмовляються надавати послугу, яку ви заплатили, без додаткового кроку, який ви не погодилися взяти наперед, це є законними підставами для спору. Скажіть їм, що ви не згодні з процедурою активації, і якщо вони не згодні повернути вам гроші, скажіть своєму банку - ви буквально не отримуєте того, за що ви платили.
додано Автор Chris Magnuson, джерело
Принаймні у Сполучених Штатах компанії кредитних карток дозволять стягувати плату за таке програмне забезпечення. Ви заплатили за одне і отримали інше; це є підставою для відшкодування.
додано Автор BenjiBread of Carim, джерело
@Cronax Я не бачу, де банк бере участь у вашому прикладі. Якщо це так, ви йдете або до дрібних позовів, або до судового сантехніка, і суддя вирішить, чи маєте ви отримати компенсацію чи ні. Банк не має нічого спільного з цим.
додано Автор OliverPank, джерело
@ Darren: Покупець каяття! Це остання. Не перший.
додано Автор Wilson Mar, джерело
@Cronax Вам доведеться продемонструвати збитки в такому випадку, і навіть якщо ви зможете, повідомте про це банку, щоб отримати відшкодування, не належне місце.
додано Автор Ekaterina Semeshina, джерело
@Cullub Якщо ви заплатили за послуги сантехніка і були незадоволені роботою, яку вони виконували, ви б повідомили про свої звинувачення вашому банку як шахрайство або взяли його з водопровідною компанією або деякою групою захисту прав споживачів? Це нічим не відрізняється.
додано Автор Ekaterina Semeshina, джерело
Я не впевнений в оточенні етики, що закликає ваш банк повідомити про серію зборів (ви буквально дозволено) як "шахрайство", тому що ви змінили свій розум/почули/мали сумління покупця. Хоча, я не думаю, що можна багато чого отримати в оскарженні звинувачень, якщо вони не були несанкціонованими або іншим чином не являють собою банківський шахрайство.
додано Автор Xlyon, джерело

Афера. Афера. Афера. Афера ....

Існує ніколи - як у абсолютно ніколи, доки не закипить сонце і не згорить земля - чому небажаний запит на доступ до вашого комп'ютера від когось, кого ви не знаєте і не добровільно запитав/em> (окрім явно справжніх працівників міліції та митниці) має бути що-небудь окрім афери.

Ніяке законне програмне забезпечення не потребує цього. Ніяка законна система, яку ви, швидше за все, не використовуватимете (Mac, Windows, Linux, BSD або що-небудь інше), коли-небудь потребує або очікує її. Жодна законна компанія програмного забезпечення (Apple, Microsoft, Google, Kaspersky, Adobe або будь-який інший ОС або розробник програмного забезпечення) ніколи не запитує або запитує. Ніяких законних провайдерів, брандмауера, безпеки, мереж, або стаціонарної/мобільної/кабельної телекомунікаційної компанії, коли-небудь телефонів або електронних листів, щоб попросити про це. Ніхто не зможе ніколи не подзвонити вам "з неба", щоб повідомити, що ваш комп'ютер має проблеми або потребує термінової уваги через проблему з комп'ютером. Жоден законний антивірус або антивірус не потребує цього.

Сонце помре, Дональд Трамп вийде заміж за Володимира Путіна, і протони випаруться (за оцінками 10 ^ 34 год.) До того, як прохання, яке ви описуєте, є справжнім і нічого більше, ніж "ми можемо переконати когось дати нам доступ до їх даних та встановлення шкідливих програм ".

Не має значення, який привід або пояснення вони дають, або наскільки терміново це звучить - і чим більше жаргон і терміновість, тим більше ймовірно, що вас викликають шахраї. (Заперечуючи час, щоб подумати, коли це звучить надзвичайно важливо, це класичний трюк шахраїв

Якщо вам потрібна додаткова інформація, це варіант цього шахрайства службових дзвінків Майкрософт або шахрайство з підозрілою активністю , або цей .

Я не знаю, як це сказати більш прямо :) Але це суть справи.

Добре зроблений на паузі та не "пірнання у".

54
додано
Я повинен запитати ... чому ви даєте поліцейським і митницям віддалений доступ до вашого комп'ютера? У США вони б просто захопили ваш комп'ютер, але лише з ордером (судовий наказ). Чи є це щось звичайне в інших країнах, щоб надати віддаленому доступу державних службовців?
додано Автор Douglas, джерело
Так ... або CAD, наукові ... пакети, в яких так багато flexlm (або подібних) клопоту, що він має тенденцію закінчуватися з відвідуванням постачальника або віддаленого сеансу ... але все це дійсно досить в іншій лізі ніж програмне забезпечення масового ринку :)
додано Автор Stefan Woe, джерело
Схеми активації, в яких технологію постачальника доведеться отримати доступ до клієнтського комп'ютера, не є абсолютно нечуваними з належним/дуже дорогим професійним програмним забезпеченням ... але це зовсім інший футбольний парк.
додано Автор Stefan Woe, джерело
Чи запропонував він це чи ні, мені стало зрозуміло (з їхніх нецивілізованих рекламних методів), що це афера.
додано Автор WGroleau, джерело
Ця відповідь неясна. Ви пропонуєте MacKeeper може бути афера?
додано Автор Franchu, джерело
Так, я приєднався до цієї спільноти лише для того, щоб сказати це: "Жодна законна компанія з програмного забезпечення (Apple, Microsoft, Google, Kaspersky, Adobe або будь-яка інша ОС або розробник програмного забезпечення) ніколи не запитує або запитує." - Звичайно, вони ніколи цього не просять. Вони просто роблять це: "Щоб поліпшити якість послуг, які вони пропонують вам", не питаючи і не знаючи цього :)
додано Автор aawwwee, джерело
@Allan - могло б бути питання про віддалений доступ, але це пропозиція у відповіді не відповідає лише віддаленому доступу, вона посилається на будь-який доступ третьої сторони. Це єдиний вид небажаного доступу, про який я можу подумати, що може виникнути і бути законним. SE має дуже міжнародну базу користувачів, тому в деяких країнах (і особливо в імміграційних портах або конкретних правових умовах) вони можуть мати законне право на доступ до вашого комп'ютера. Але мало хто робить це, якщо ви не добровільно зв'язалися з ними або особисто знаєте їх.
додано Автор VtrKanna, джерело
@ Darren-H ..... :)
додано Автор VtrKanna, джерело
@rackandboneman - ви маєте на увазі, де існує суттєва система, яку котируються та встановлюються постачальниками, наприклад SAP або oracle, і в цьому випадку вони повинні налаштувати та керувати нею (включаючи налаштування ліцензії)?
додано Автор VtrKanna, джерело
Справді, високі системи є іншою справою. (Проте для повноти це не буде "небажаним запитом на доступ до вашого комп'ютера від кого ви не знаєте ").
додано Автор VtrKanna, джерело

Він може навіть не бути MacKeeper . Це можуть бути шахраї, які претендують на MacKeeper, з тією ж кінцевою метою, що й технічна підтримка Microsoft: щоб отримати контроль над комп'ютером.

Why on earth would scammers pretend to be a known-awful product? To filter out the skeptical/savvy who will waste their time, so only the gullible get through. They know perfectly well that "Nigerian" is associated with "scam" to most people, so they intentionally claim to be Nigerian when they are not even running their scam from Africa. It's so anyone experienced goes 'Nope' and they only get responses from the very dumb.

Отже, в даному випадку замінити MacKeeper на Нігерію.

37
додано
+1 для того, щоб згадати, що посилання на атрибути відомої афери - відмінний спосіб фільтрувати довірливих людей.
додано Автор linuxuser51, джерело
Ви знаєте, що ж смішно? деякі шкідливі програми на OSX встановлюють mackeeper! Вони, очевидно, платять найкращі гонорари.
додано Автор Lassi Kinnunen, джерело

Багато інших відповідей продовжують по праву зосереджуватися на аспектах афери MacKeeper. І Harper вказує на , що ви навіть не маєте законної копії MacKeeper і як хто-небудь, хто вимагає доступу через телефон, є шахраєм . Але є набагато простіша відповідь на це питання, яку ви самі надавали:

Я заплатив за версію MacKeeper, яка може бути помилкою.

Якщо ви самі заявляєте, що щось може бути помилкою, це помилка. Ідіть з кишкою і довіряйте своїм інстинктам на цьому.

Тепер у цей момент ви вже заплатили за MacKeeper. Це один рівень помилки. Подивіться, як ви можете видалити його і, можливо, отримати відшкодування за покупку. Але не зробіть наступного кроку і глибше зануртеся в цю нісенітницю. Вони - будь-хто на іншому кінці телефону - можуть бути агресивними у спробі змусити вас надати їм доступ, але не потрапляйте на це.

Та heck, якщо це є шахрайська версія MacKeeper - котрий є сумнівне програмне забезпечення себе - тоді спробуйте розкрити це. Якщо це дійсно підроблений програмний продукт, потім можна зв'язатися з компанією, що надає кредитну картку, і вимагати відшкодування на основі шахрайства.

Але в кінцевому підсумку ви маєте належне сумління покупця . Просто переконайтеся, що ви не підете глибше в цю нісенітницю.

2
додано