Android x86 Marshmallow не завантажується на Virtualbox і VMware Workstation

Я завантажив останню версію Android x86 (android-x86-6.0_20160129.iso) з тут і спробував встановити його на жорсткий диск на VM в VMware Workstation і в Virtualbox.

Установка, здається, продовжується належним чином (використовуючи EXT4 і EFI Grub), і я отримую повідомлення, що він успішно встановлено. Однак, коли я перезавантажуюсь, він передає GRUB, вибирає правильну інсталяцію Android, але він не завантажується. Я отримаю результат, який можна побачити на скріншоті нижче, а потім порожній екран з мигаючим курсором .

enter image description here

Я бачив подібні запитання на Android-SE ( тут і тут ), але вони використовують старіші версії Android x86 і, схоже, не мають рішень, які працюють для мене.

Віртуальні машини в обох VMware і Virtualbox мають: HDD = 4GB (IDE), RAM = 2GB, 2 процесора і завантажуються через EFI. Я спробував nomodeset і xforcevesa у параметрах завантаження Grub, але нічого не працює.

.Iso завантажується, хоча до GUI в режимі Live (LiveCD).

Будь-яка допомога буде дуже вдячна. У мене є відчуття, що рішення може бути щось пов'язане з налаштуваннями графіки, але я точно не впевнений.

15
Я поділяю ваші почуття (те ж саме питання). Через деякі підказки, я навіть збільшив графічну пам'ять до 32 МБ (без поліпшення). Деякі посади говорять про необхідність 2 розділів (1 = первинний 100MB для grub, 2 = розширений з рештою простору для Android), не допомогли в моєму випадку. Інше джерело запропонувало вручну редагувати/створити grub.cfg як menu.lst не працює (ще не пробував). Моя інша спроба з Android 5.1 повісилася в завантажувальну анімацію ("андроїд" текст), тому я відмовився після 15хв. На основі чого встановлюється установка ОС? Я використовував "інші Linux", як це працювало в минулому.
додано Автор Milner, джерело
Я бачив відео YouTube, де хтось користувався Windows7, що насправді заплутало мене.
додано Автор Milner, джерело
BTW: Я тільки що спробував ще раз, для мене це навіть не завантажується в живий режим (закінчується в тому ж місці, то). Пов'язаний з нами питання про наш сестринський сайт, який я вже згадував:
додано Автор Milner, джерело
Мені дуже цікаво, як це, очевидно, працює для деяких людей, або ж ці відео YouTube є підробленими. Звуки недетерміновані, тому що я не бачу жодного зразка. Слідкували за ними крок за кроком, але прийшли до різних результатів (тобто "не працюють").
додано Автор Milner, джерело
Я спробував "Ubuntu" і "FreeBSD" до цих пір ... дозвольте мені безладдя навколо деяких інших і подивитися, якщо це допомагає.
додано Автор Jan Tojnar, джерело
@Izzy: Насправді, з того, що я прочитав, рішення за посиланням у вашому попередньому повідомленні (і з трохи експериментів) не зовсім правильно, але він працює. З мого розуміння, насправді це створення завантажувального сектору GPT, який дозволяє матеріалам Grub продовжувати роботу, а не наявністю двох розділів. Я десь прочитав, що форматування розділів Android x86 тихо завершується, якщо "Створити/Змінити розділ не виконано", що призведе до того, що програма встановлення grub висить, тому що диск навіть не був відформатований. (Я додаду цю "виноску" також до цього посилання)
додано Автор Jan Tojnar, джерело
Більш конкретна інформація про тестування "на основі якої установки": пробували FreeBSD (32 і 64 біт), OpenBSD (32 і 64 біт), NetBSD (32 і 64 біти), Ubuntu (32 і 64 біт), інші Linux (32 і 64 біт) . Покращення ще немає. Поки я думаю, я перейду на емулятор віртуальних пристроїв Android ... можливо, це задовольнить мої потреби, але, сподіваюся, хтось буде мати рішення для Android x86 трохи пізніше.
додано Автор Jan Tojnar, джерело
Ви пробували Фенікс ОС?
додано Автор William, джерело
Я ходив по колу з цією ж проблемою. Те, що я дізнався, що це може бути пов'язано з вашим відео. Спробуйте завантажуватися в режимі VESA, і якщо це працює, знайте, що проблема полягає там.
додано Автор mastov, джерело

10 Відповіді

Знайдено рішення!

Необхідно відредагувати файл menu.lst . Ось як:

 1. boot in debug mode (usually the second option in boot menu)
 2. when booting stops (for me it just hangs there with flashing cursor and without any prompt) enter mount -o remount,rw /mnt
 3. enter cd /mnt/grub
 4. enter vi menu.lst
 5. press Shift+a
 6. right under the first boot entry find the line starting with kernel initrd=/in (your line might look different; it depends on Android version; in general just find the line that starts with kernel)
 7. at the end of the line type vga=834 nomodeset xforcevesa
 8. press ESC then :wq - these commands will save the file and quit vi
 9. enter cd /
 10. enter umount /mnt
 11. enter reboot -f

Тепер система повинна перезавантажитися в режимі VESA за вашим вибором.

Це дозволить використовувати драйвер VESA для X.

Ви можете замінити vga = xxx будь-яким номером, який ви хочете, для дозволу екрана. Також перевірено, що 832 працює нормально (дає дозвіл 800x600).

You can find all the VESA modes when you use the iso file and pick the boot option to boot in VESA mode - it will show the list with all modes (numbers are in hex and there is also a redundant letter in front of some modes - ignore it) and you can test them there immediately to see if it works and is good to use in this menu.lst fix, but you have to convert it from hex to dec first using any hex->dec converter.

17
додано
Чи є не стомлюючий альтернатив, який також не допускає помилок, які можуть бути викликані однією помилкою?
додано Автор neverMind9, джерело
+1, підтверджено для роботи з android-x86-6.0-r3.iso на робочій станції VMware.
додано Автор DRS David Soft, джерело

Я хотів би розширити та покращити відповідь @Jay Smith на основі особистого досвіду. Він має рацію в тому, що причиною проблеми є VGA-дозвіл, яке використовує Android, але він помиляється у своєму припущенні, що це одноразове виправлення, і його слід набирати при кожному завантаженні.

Він може бути постійним і має бути! І я покажу вам, як:)

 1. Перш за все, правильно встановіть Android з iso зображення за допомогою майстра.
 2. Не використовуйте EFI GRUB під час інсталяції.
 3. Не використовуйте варіант Виконати Android_x86 , а потім виберіть Перезавантажити і витягніть iso. Помилка, зазначена @Jay Smith

Великим недоліком такого підходу є те, що наступного разу ви спробуєте   завантажившись з жорсткого диска, GRUB не зможе знайти зображення

не пов'язано з проблемою VGA і має розглядатися окремо. Я також виконав цю помилку і допоміг перевстановити програму, тому припускаю , що ця помилка якимось чином пов'язана з параметром Виконати , оскільки, коли я вибрав Перезавантаження Я не зіткнувся з помилкою.

 1. Після інсталяції завантажиться і застрягне в командному рядку Android. Гаразд, йдіть далі.
 2. Тепер ви повинні спробувати підібрати правильну роздільну здатність. Воно не обов'язково має бути 788 або 794 , як кажуть тут , все залежить від налаштування вашого обладнання. Для мене 796, 794 і 792 працювали для зображень KitKat, Lollipop і Marshmallow відповідно, проте ваші значення можуть бути різними. Ось таблиця для посилання значень VGA GRUB до резолюцій. Щоб перевірити відповідність, ви використовуєте метод проб і помилок

Потім під час завантаження на екран GRUB виберіть пункт e , щоб змінити цей параметр

enter image description here

There you will find a long-long string of options to which you should append your VGA option like that nomodeset vga=794

enter image description here

Після редагування натисніть клавішу Enter і b , щоб завантажити бажаний запис.

 1. Перевірте ці кроки N раз, щоб знайти правильну роздільну здатність. Ви зрозумієте, що при завантаженні Android :)
 2. О-ла-ла, відмінно! Ми досягли бажаного результату і одночасно завантажили Android. Але це лише 50% роботи. Я думаю, ви не хочете вводити цей VGA crap кожен раз? Гаразд, давайте продовжимо наш результат.
 3. Тепер нам потрібно змінити GRUB конфігурацію , щоб додати бажане дозвіл. Хоча існують способи, які дозволяють робити це в межах самого GRUB (тобто режим налагодження, grub cmd), я не зміг змусити його працювати і запропонувати інше 100% рішення.

Нам потрібна робоча інсталяція Linux (фізична чи віртуальна, не має значення). Проблема тут полягає в тому, що до теки GRUB не можна звертатися зсередини Android, оскільки він захищений, і до нього потрібно звертатися зовні. І не від Windows, оскільки він не розпізнає розділи ext3/ext4 , тільки з ОС * nix. Так додайте цей диск (VHD, VDI, VMDK або будь-який інший) до установки Linux, щоб мати доступ до файлової системи Android

 1. Доступ до /grub/menu.lst . Зазвичай вона знаходиться в кореневій папці.

 2. Там ви знайдете щось подібне

enter image description here

Додайте потрібну опцію VGA до завантажувача, як ми це робили раніше, і це все!

 1. Зберегти файл.

Ми зробили! Тепер ви можете прикріпити ваш андроїд-диск до віртуальної машини і щасливо використовувати її.

4
додано

У мене також були проблеми з віртуальною коробкою Android x86 на машині Windows 7 Pro x64 AMD. Я вважаю, що всі ми будемо мати дещо інші питання в залежності від нашої архітектури/апаратних засобів, але всі вони здаються схожими корінними причинами. Я думаю, що більший акцент повинен бути зроблений на архітектурі/апаратному забезпеченні, потім на хост-ОС. Спробуйте встановити 32-бітний без/з EFI в системі, залишити апаратне прискорення за замовчуванням, переконайтеся, що в біозах включена віртуалізація. Не включайте прискорення 3D-графіки, ви повинні отримати попередження, якщо увімкнути 2D прискорення, так що не дозволяйте, що, якщо ви отримаєте чорний екран під час початкової установки спробуйте збільшити відеопам'ять до 64 Мб. Нарешті, тут можна завантажити попередньо побудовані зображення VM:

http://www.osboxes.org/android-x86/

Всі ці маленькі хитрощі допомогли мені успішно встановити Android x86 4.4 на машині Windows 7 x64 Pro.

4
додано

Деякий прогрес тут, але не реальна річ. Наступні дозволили правильно завантажувати Android x86 6.0 під VirtualBox - але тільки один раз:

1) Під час завантаження інсталяційного зображення, початковий екран дає вам чотири варіанти. Перемістіть курсор до останнього: Установка - Установка Android-x86 на жорсткий диск ".

2) Натисніть клавішу [Tab] для редагування.

3) Immediately after INSTALL=1 DEBUG= type vga=788

(Переконайтеся, що між DEBUG = та vga = 788 є пробіл.)

4) Натисніть [Enter].

5) Продовжуйте ділення диска, як описано на багатьох сайтах в мережі.

6) Коли пропонуються опції Запустити Android x86 і Reboot , виберіть Запустити Android x86 . Ви повинні побачити ANDROID, що пульсує великими літерами протягом декількох хвилин, після чого запуститься екран вітання Android.

Великим недоліком цього підходу є те, що наступного разу, коли ви намагатиметеся завантажитися з жорсткого диска, GRUB не зможе знайти зображення :-( Будь-яка допомога, що фіксує це, буде оцінена.

4
додано
На жаль, це одноразове рішення: (...
додано Автор Suncatcher, джерело

У мене була така ж проблема з інсталяцією на жорсткому диску, і мені допомогли такі дії:

 • Як згадувалося вище Джей: На установчому носії я натиснув клавішу [Tab].
 • Я записав точно всі аргументи androidboot.hardware = android_x86_64 та DEBUG = 2 і т.д., які відображаються зараз для вхідного меню завантажувального носія.

 • Я додав усі ці аргументи до налаштувань користувацької grub і оновив grub.

 • Під час завантаження потрібно ввести двічі "exit" у підказці консолі.

При цьому Android завантажився і запустив менеджер вікон.

P.S .: Дуже непомірно, якщо рецензент змінює формат відповіді і навіть голосує, не отримуючи вмісту.

1
додано

Your ISO is corrupt, please try redownloading it from The offical Android website link

1
додано

Перебуваючи в grub bootloader, натисніть tab і змініть androidboot.hardware = android_x86 на androidboot.hardware = x86.

0
додано

Виберіть " Так ", коли з'явиться запит "чи потрібно встановити GRUB завантажувача.

GRUB

Тепер ви можете завантажитися в Android. (Роботи навіть перезавантажені)

Reference: https://shellzero.wordpress.com/2015/10/27/how-to-install-android-on-vmware-fusion-mac-os-x/

0
додано

Абсолютно нова для цього, але я просто спробував встановити Android 6.0 на Workstation 12 Pro і на завантаженні просто застряг в командному рядку ocassionaly миготливий. Пробував пару пропозицій від abvoe безрезультатно. Нарешті ввійшли в налаштування віртуальної машини і помітили на 3D-графіці, на яких він попередив, що він не підтримується. Це дозволило мені вибрати 32 Мб графічної пам'яті. Перезавантажився і він спрацював. Намагався завантажитися ще кілька разів, щоб довести це, і він все ще працює. Сподіваюся, що це допомагає.

0
додано
Я спробував рішення, дане Spider5445, і він працював для Нуга, а також ... спасибі тона мат! :)
додано Автор Roshan, джерело

Ось відео YouTube, що показує, як встановити режим VESA у Grub.

https://www.youtube.com/watch?v=JoMs-4bsygs

Мій інший пост був вилучений з якоїсь причини, але якщо ви хочете дізнатися, чи VESA/VIDEO є причиною вашого GUI не підходить після установки, то завантаження з Android x86 ISO і виберіть режим VESA (Live boot) і якщо Ви отримуєте GUI, а потім перевірте, що відео YouTube. Він чудово пояснює, як налаштувати grub для завантаження правильного режиму VESA.

0
додано
android_jobs_ua
android_jobs_ua
120 учасників

Публикуем вакансии и запросы на поиск работы по направлению Android. Здесь всё: full-time, part-time, remote и разовые подработки.

Mobile Dev Jobs UA
Mobile Dev Jobs UA
20 учасників

Публикуем вакансии и запросы на поиск работы по направлению iOS, Android, Xamarin, RN и т.д.