Чи можете ви потрапити в вищу школу, яка поступає з UT Knox?

Я поїхав до Університету Теннессі в Чаттанузі, де отримав ступінь бакалавра філософії і закінчив з 3,4 ГПД. Під час мого старшого року я виявила безперервну любов до фізики. Проте, мені довелося починати практично з самого початку, наприклад, навчання попереднього розрахунку.

Зараз я відвідую UT Knox для ступеня фізики. UT Knox - це державна школа, зайняла 83 місце у фізиці. Моє питання полягає в тому, наскільки добре мені потрібно робити, щоб прийти з школи, як UT Knox, в моєму віці, щоб бути прийнятим у топ-10 аспірантуру? Я знаю, що проти мене складені шанси, але я планую їх подолати.

4
Також тісно пов'язані: academia.stackexchange.com/q/44061/19607
додано Автор Ashish, джерело
Шкільні рейтинги дійсно не такі важливі. Go Vols!
додано Автор Gerald, джерело
Я переписав це питання, тому що мені було важко зрозуміти його. Будь ласка, переконайтеся, що немає особливо важливого, що я залишив/нічого, що я спотворював.
додано Автор Stella Biderman, джерело
У випадку, якщо хтось інший цікавиться, Texas A&M College Station займає 39 місце в математиці і 19 в аналізі USNWR і Сан-Антоніо нерозділене. Застосовуються очевидні застереження, але це невиправдано корисно для мене, як того, хто знав нуль про університет.
додано Автор Stella Biderman, джерело
Більшу частину свого життя я жив у Х'юстоні, а TIL - TAMU-SA. Її веб-сайт говорить, що він був заснований у 2008 році; Для порівняння, флагманський кампус TAMU в Коледж-Стейшн був заснований у 1870-х роках.
додано Автор shoover, джерело
@shoover Ви не перший, хто тільки це зрозумів.
додано Автор user62868, джерело
Для порівняння: я закінчив студентську школу TAMU в Сан-Антоніо. Я зараз роблю майстра з математики в TAMU в College Station, нашому флагмані, і ми досить добре класифіковані в математиці. Спробуйте потрапити в потрібні школи!
додано Автор user62868, джерело
Перегляньте список Помітні випускники від власного сайту UTK. Хоча є декілька, які відвідували випускні школи певної репутації, більше не мають і не вплинули на суспільство, культуру, мистецтво, бізнес, уряд і багато інших сфер.
додано Автор St. Inkbug, джерело

5 Відповіді

Я думаю, ви ставите неправильне питання. Для конкретного питання, ваші шанси на прийняття в десятку вищих навчальних закладів близькі до нуля. Це не має нічого спільного з вами або де ви ходите до школи. Це просто цифри. Фракція прийнятих кандидатів у такій невеликій кількості шкіл є незначною.

Краще питання, яке, на мою думку, залишить вас більш задоволеними, це те, що потрібно зробити, щоб потрапити в дійсно гарну школу, яка допоможе вам досягти ваших цілей у житті. Було б сумно, якщо в кінці вашого життя єдине, що можна було б сказати про вас, - він пішов у десятку старших класів.

Шлях до успіху, щоб багато працювати, багато навчатися, читати, писати, імітувати тих, кого ви хочете бути, бути смілими, коли це необхідно, просити про допомогу, навчитися працювати спільно, не вигорати, бути гнучким, практикувати ....

Ви можете робити все це де завгодно. Ви навіть можете зробити це, будучи трохи goofball.

Для запису, багато людей пізно починають. Я ніколи не мав позитивного освітнього досвіду до другого або третього року навчання. Мій HS більше не існує. Але я навчився бути кращим і потрапити до докторантури і успішної академічної кар'єри.

Але коли прийшов час подати заяву на здобуття вищої освіти, зверніться до однієї або двох найкращих шкіл разом з деякими іншими. Є багато хороших шкіл, які допоможуть вам побудувати велику кар'єру і життя.

22
додано
"Було б сумно, якщо в кінці вашого життя єдине, що можна було б сказати про вас, - він пішов у десятку вищих навчальних закладів." Великі вікна, Баффі.
додано Автор Pete L. Clark, джерело
Погодьтеся з Пітом, це відмінна відповідь. Точка, яку ви зробили в першому абзаці, також дуже доречна.
додано Автор jww, джерело
@IamAStudent, не нехтуйте ефектом самовибору. Якщо ви не зовсім впевнені, що будете прийняті, ви, мабуть, не звертаєтеся. І все ж 90% тих, хто їде на час і за рахунок подачі заявки, все ще не роблять розріз. Цифри дуже малі. Занадто маленький, щоб "розраховувати на нього" будь-яким чином. Вони ще менші, якщо врахувати лише одне поле.
додано Автор T-Rex, джерело
"Для конкретного питання, ваші шанси на прийняття в десятку вищих навчальних закладів близькі до нуля". Не зовсім. Школи у школах не подібні до студентських закладів. Частота прийому сировини більше 10%: перевірте статистику прийому MIT з минулого року ( gradschoolshopper.com/gradschool/sclisting.jsp?rec=122 ), наприклад.
додано Автор kevbonham, джерело

Я пішов до невеликого південного університету для моїх бакалаврів з фізики, і іншого, середнього південного університету для своїх магістрів з фізики (як у Сполучених Штатах). І хоча я цього не зробив, кілька моїх однокурсників потрапили до високо оцінених програм фізики, таких як Берклі, Чикаго і Корнелл. Ці програми не дискримінують заявників з «низьких» університетів. Справа в тому, що критерії прийняття в програму набагато важче отримати з програми середнього рівня. Ці вимоги:

  1. A 3.8-4.0 GPA in your physics courses
  2. A physics GRE score greater than 800
  3. Research with an accompanying publication in a peer-reviewed journal

Як правило, пункт 3 є найбільшою перешкодою для студентів з менших шкіл; Можливості для студентів, щоб допомогти в реальних дослідженнях різко знижується з розміром програми. Найкращий варіант для більшості студентів-фізиків, щоб отримати відчутний дослідницький досвід, - звернутися до REU (Research for Undergraduates). Це високошвидкісні дослідження, що проводяться протягом літніх семестрів. Якщо є одна річ, яку я можу повернутися назад і сказати собі, це - ніколи, ніколи не пропустити дослідницьку можливість, оплачену або неоплачувану. Дослідження за визначенням є те, що роблять більшість фізиків (і всіх випускників), але це останнє, про що студенти думають про прийом до випускних програм.

Нарешті, як зазначали інші, перехід до високопоставленої школи не є необхідним для успішної фізичної кар'єри; багато факультетів фізики університету спеціалізуються на дослідженні, яке вони публікують. Більш важливо мати виділену область фізики (оптику, плазму, тверде тіло тощо), а потім застосувати до тих програм, які спеціалізуються в цих областях фізики. Загальний рейтинг може не мати нічого спільного з цим.

4
додано
+1 до останнього коментаря - MIT може бути "вищим рейтингом", але не мати значущої дослідницької програми у вашому інтересі
додано Автор Aziz Javed, джерело

Я не можу звертатися безпосередньо до фізики, але що стосується інженерії (моєї галузі), то я навчався в іншому державному університеті в ТН і поступив на CalTech для вищої школи. (CalTech в даний час займає 5 місце в моєму полі. Я в кінцевому підсумку пішов в інше місце, але це вже інша історія.) Зрозуміло, фізика - це інша сфера, але я не думаю, що прибуття від UTK - це річ, яка б затримала вас .

Я взагалі погоджуюся з відповіддю на те, що хороший середній бал, високий бал GRE та академічні публікації - це все, що може допомогти вам потрапити до гарної школи, незалежно від того, звідки ви прийшли. Я не згоден з тим, що UTK є перешкодою для цих речей, особливо номер 3.

Національна лабораторія Oak Ridge (ORNL) знаходиться на відстані 45 хвилин і частково керується UTK. Це найбільша національна лабораторія під керівництвом Міністерства освіти і науки та об'єкта світового класу. Існує багато дослідницьких можливостей для студентів UT. Проведіть там пару літ, наприклад, за програмою SULI, наприклад, ви отримаєте відмінний дослідницький досвід, а в багатьох випадках поставите вас у безпосередній контакт з викладачами вищих університетів, які приїжджають туди протягом літа.

2
додано

Подивіться, де ваші професори пішли в аспірантуру. Вони кваліфіковані для порівняння своїх учнів зі своїми однокласниками. Отже, найкращим сценарієм є те, що деякі з них досить вражені, щоб порівняти вас зі своїми колегами зі шкільної освіти, які (якщо вони підкріплені оцінками та оцінками GRE, які ви очікуєте від такого порівняння), мають хороший шанс отримати когось в цей калібр школи (або, можливо, трохи нижче). Це не буде часто, але це може статися. Потрапити в будь-який кращий бік, ніж там, де проходили ваші професори, неправдоподібно, оскільки вони не можуть достовірно сказати, чи буде там успішно.

1
додано
Я не розумію, радянська епоха Новосибірськ був дуже сильним університетом! Моя думка не була негативною, вона була позитивною: ви, швидше за все, будете мати викладачів, які ходили до сильних шкіл, і, якщо ви досить добре, вони можуть достовірно написати вам листи, які можуть перетворити вас на набагато сильнішу поточний.
додано Автор CodingWithoutComments, джерело
+1 GRE ... Якщо ви збираєтеся в меншу школу, то отримуйте найкращі оцінки GRE - це те, що потрібно прагнути.
додано Автор Erik, джерело
Це не має ніякого сенсу взагалі. Один з моїх професорів пішов до Новосибірського державного технічного університету - чи означає це, що я не йду до технічного університету радянських часів, неправдоподібно?
додано Автор Brian Willis, джерело
@NoahSnyder Справа полягала в тому, щоб проілюструвати, що, навіть якщо це хороша школа, як би цей професор "Порівняйте мене зі своїми однокласниками в школі"? Їхні колеги були, буквально, ракетними вченими радянської ери. Я епідеміолог.
додано Автор Brian Willis, джерело
Мені подобається спроба механістичного пояснення, але логіка для мене зовсім не має сенсу. Наприклад, скажіть, що студентський радник-старшокласник відвідував школу, яка є №15 в одній рейтинговій системі; що б перешкодити їм правдоподібно стверджувати, що продуктивність студента значно перевищує те, що вони очікували б від своїх однолітків-випускників у школі «Ранг-15», наприклад, що вони, ймовірно, кваліфіковані для відвідування школи 5-го рангу?
додано Автор ccrez, джерело

Кращі школи не просто дивляться на школи, які ви закінчили, і ваш середній бал. Вони пишаються тим, що знаходять алмаз. Вони шукають справжню винахідливість.

Пропозиція:

Якщо ви робите видатні речі поза школою, які стосуються фізики, вони можуть нести велику вагу. Приклад - якщо ви демонструєте винахідливість, встановивши у вашому гаражі розбивач атомів DIY і поділивши його на youtube і отримавши безліч переглядів, ви можете перейти від knox, отримати 2,0 GPA, але, ймовірно, все одно потрапити в MIT. Продемонструйте свою пристрасть до дій реального світу. Не залежати від установи, щоб надати вам авторитет, стояти на своїх власних ногах і просто зробити це - тоді, незалежно від того, потрапите ви до вищої школи, ви будете мати навички зробити це в реальному світі.

0
додано